Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, ircios napisał:

Comfort jest w cenie 22,50. Raczej nie powinno być problemu z przejściem na moduł. Oczywiście schody będą z ich strony. Wypowiedzenie i czekaj na rozwój sytuacji.

Możesz też wziąć bardziej rozbudowany pakiet Optimum za 24,99

W takich cenach to chyba tylko z opcjami dodatkowymi płatnymi jak HBO, Canal+ itp czy się mylę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Mam pytanie do osób siedzących w temacie. Mam obecnie pakiet Superpremium+4K na umowie agencyjnej za 79,99 zł miesięcznie, a umowa kończy mi się we wrześniu. Oczywiście mam świadomość, że jest to najniższy możliwy abonament za ten pakiet, więc nawet nie pytam o możliwość obniżki :P

Mam dwie możliwości. W październiku umowa zmieni się na czas nieoznaczony i abonament wyniesie wtedy 94,99 zł miesięcznie. Czy jeśli miesiąc wcześniej złożę wypowiedzenie, to infolinia będzie mi w stanie utrzymać dotychczasowy abonament agencyjny w wysokości 79,99 zł, oferując umowę na dwa lata?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, adix1982 napisał:

W takich cenach to chyba tylko z opcjami dodatkowymi płatnymi jak HBO, Canal+ itp czy się mylę?

Mylisz się. Ja chce się pozbyć umowy z N.Comfort za 19,99, paczką C+ z C+ 4k I dekoderem 4k Technicolor z dyskiem 5.

 

2 godziny temu, andjaw napisał:

Rozwiązanie nie prestiżowe ale za to całkowicie darmowe i bez straszenia inflacją.

A prąd sam się płaci I niepodlega inflacji😂

 

@Cambospowinieneś utrzymać 

Edytowane przez ircios
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, mandi0109 napisał:


Extra z C+, MP, Eleven, C+ 4K, mediabox za 69zl

Chciałbym dostać taką ofertę (mam dekoder 4k z dyskiem) i celuje jeszcze w multiroom. Umowa do 31.07

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
 

 

19 godzin temu, k05 napisał:

Eleveny za 0zł na całą umowę do takiego pakietu? To chyba jakaś nowość przy takim pakiecie. 

Ja taka dostałem jako po prostu utrzymanie oferty, ktora miałem wcześniej. Nie wiem czy da się wywalczyć taka cene normalnie. Od początku mówiłem, że interesuje mnie tylko i wyłącznie utrzymanie oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Obecnie Entry+ , C+ z C+ 4K łącznie 29,99zł.

Umowa do końca grudnia- ciekawe czy uda się przedłużyć  na kolejny rok na tych samych warunkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.07.2022 o 00:08, tweed77 napisał:

Mam Start+ za 14.99 zł oraz paczkę Canal+ wraz z C+ 4K i modułem CI+ ECP za 19,99 zł.

Łącznie więc 34,99 zł - umowa do 31.12.2023 :)

To słabo,mam taki sam 34,99 plus jeszcze MP za 5 zeta,start za 9,99😎

Edytowane przez franko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona.

Dotychczas:

Comfort+ 29,99 zł.

C+ 25 zł.

Razem 54,99.

Multiroom Standard 0 zł.

Teraz:

Comfort+ 22,50 zł.

C+ 19,90 zł.

Razem 42,40 zł.

Multiroom Standard 0 zł.

Do tego dorzucili mi HBO Max na 2m, Multipack na 1m.

Mam mediaboxa, rozważałem wymianę, ale niby nie ma już wymiany za 0zł.

Umowę miałem do 31.07.

Życzę wszystkim udanych negocjacji

Edytowane przez lokam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.07.2022 o 15:06, najman12 napisał:

Extra+, C+ (bez 4K), MP, Eleven i multiroom dekoder z dyskiem za 5 zł, drugi gorszy gratis. Umowa 24 m-ce. Propozycja 122 zł.

 

Co myślicie?

A ja myślałem, że mogę mieć jeszcze taniej :)

Mnie zaproponowali (po złożeniu wypowiedzenia):

 

Extra +,Canal+,Eleven,Mistrzowska Piłka, MR (Ultrabox 1Tera + Cayman,Wifibox + Cayman) za 93zł plus ewentualnie druga umowa za 47 zł.

 

Aktualnie MR tradycyjny( do zwrotu obydwie karty plus oba dekodery) z pakietem jw plus HBO i kilka drobnicy (H2, Adve....Sportclub) za 112 zł.

 

Z wypowiedzi najman12 wnioskuję, że nie mam szans 🤷‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, ircios napisał:

Druga umowa E+ z C+ i MP to 35. 

Plus Eleveny -to samo co w pierwszej:

Extra +,Canal+,Eleven,Mistrzowska Piłka, MR (Ultrabox 1Tera + Cayman,Wifibox + Cayman)

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...