Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, czerstwy napisał:

Ale jak dostałeś C+4K skoro masz Camela?

Po prostu powiedziałem, że chcę bo może za kilka miesięcy będę zmieniał dekoder na 4K :) Konsultant musiał dostać zgodę przełożonego na włączenie C+4K, przynajmniej tak bajerował. Mam też tak w tej promocji, że po 24 miesiącach cena C+4K wynosi 20 zł z możliwością wyłączenia w każdej chwili. Wcześniej dzwoniłem do działu utrzymania klienta i nie chcieli dać. Poprosiłem ponownie o kontakt w sprawie przedłużenia umowy na Strefa Canal+ w wiadomości.

40 minut temu, czerstwy napisał:

Nie łatwo bo sam się starałem chyba że ostatnio coś się zmieniło. Pytanie ma ktoś C+4K w strefie abonenta jako opcję dostępną? U mnie nigdy takiej opcji nie było.

Mam z ceną 20 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

dzisiaj otrzymałem kolejną ofertę comfort+ film za 99 zł w tym dekoder ultrabox za 0 i multiroom za 0. Dodatkowa umowa 35 zł Pytam bo czytałem i nie widziałem jeszcze takiego pakietu, niby jest to superpremium 4k bez filmboxów i elevenów. Ktoś miał oferowany taki pakiet ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.06.2022 o 16:04, zibi45 napisał:

Ja mam UltraBox 4K Technicolor z dyskiem za zero. Umowa mi się kończy w styczniu 23 r. i dalej będzie za zero.  

A czy mógłbyś sprawdzić jak nazwana jest ta opcja (promocja) w systemie (na umowie)? Najcześciej przyjmuje to postać:

Nazwa 0 zł 24m dla Abonentów (liczba/liczba) litera.

Edytowane przez samiel2009
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie ( umowa wypowiedzian) posiadalem   pakiet 69,99 plus mistzrowska pilka   dekoder stary za 1 zl ( 10 letni )

 

Chialbym ten sam pakiet plus dekoder 4k za 0zl  co moge ugrac u nich bede bardzo wdziczny za inf , propozycjie to moj pierweszy wiec prosze o wyrozumialosc Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś taką ofertę:

Pakiet Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów (05/20) L,

CANAL+ z Netflix za 48 zł/m dla Abonentów (05/21),

Najem moduł CAM w cenie 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

Nowy Comfort+ wiem, że to najlepsza cena i ten pakiet mi wystarcza, potrzebowałem w sumie sam Netflix za 38zł, ale z drugiej strony dorzucając do tego Canal+ za 10 zł wydaje się być dobrą ofertą. Ogólnie wydaje mi się, że to całościowo dobra opcja. Czy waszym zdaniem to dobra cenowo oferta? Coś można jeszcze ugrać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ar69 napisał:

Obecnie Superpremium 4k dekoder + moduł, (multiroom po Cyfrze), umowa do końca sierpnia. Propozycja: Optimum z Canal+ i HBO za 114 i druga umowa w cenie promocyjnej za 35. Chyba trzeba się żegnać z C+.

Masz świadomość, że druga umowa będzie na moduł.Przynajmniej Ja tak miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Do końca sierpnia posiadam Extra+ canal 6 live z multiroomem po cyfrze, dekoder główny 4k drugi stary pace 500 za 79.99 zł i dziś telefon z propozycją dwóch abonamentów bo podobno nie można od jakiegoś czasu mieć starego multiroomu z dwoma dekoderami niezależnymi. Jedna umowa za tyle samo a druga umowa ten sam pakiet za 35 zł. Czy to prawda że nie można mieć multiroomu po cyfrze?

Edytowane przez dan772
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry,

Dzwonili  do mnie z canal plus ze obecnie trwa oferta i moga mi wymienic  media boxa na 4 k ultraboxa. Najem mialam gratis a teraz ma byc 6 zl miesiecznie. Mam watpliwosci bo mediabox nie ma wifi i jest podlaczony kablem do talerza. Wazne: mieszkam za granica w EU . Czy jesli wezme tego ultraboxa to  bede skazana na sygnal z wifi  czy dalej mozna z kablem..Bo wyczytalam gdzies ze za granica bedzie blokowane a nie chce sie bawic w zadne VPN y .Czy jest sens  i beda na przyklad radia internetowe (bo teraz nie ma skoro mediabox wifi nie ma)

dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...