Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, PawelTSW napisał:

To nie lepiej kupić c+ online? Wyjdzie taniej. 

 

Nikt jeszcze nie podawał cen ale przy przedłużeniu bez szans na lepszą cenę. 

Kiedy podpisywałem umowę, abonament satelitarny z dostępem do Canal+ Online wychodził znacznie taniej niż abonament Canal+ Online. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, PawelTSW napisał:

29 przez 3 miesiące potem 45. Do tego paczka polsat sport premium i eleven za 15. Rezygnujesz kiedy chcesz. To dużo? 

Widzę, że cena abonamentu Canal+ Online za to samo co mam teraz + Eleven wynosi po 3 miesiącach promocyjnych 70 zł, czyli 40% więcej niż teraz płacę. Ekstraklasa mnie nie interesuje. Polsat Box Go już mam w ramach telewizji od Polsatu bez dodatkowych opłat, ale nie chcę tam nic dopłacać, bo mam fajny pakiet Familijny Max HD dożywotnio za 30 zł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, PawelTSW napisał:

Chcesz dwie umowy to bierz. 

Ale czy to jest w miarę oferta? Co będę owijał w bawełnę. Mam to mieć na spółę z teściem i nie chcę by mi później wypominał :) . Dzieląc to na pół to wychodzi to po 52 zł na głowę i z tego co widziałem to raczej nie znajdę nigdzie takiego pakietu w takiej wersji programowej (extra + C+(6))? Chyba że się mylę ......... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca czerwca,wypowiedzenie wysłane teraz Superpremium 4k + netflix multiroom cameleon.

 

Interesuje mnie :

Optimum 

Canal+ 4k

Mistrzowska piłka

Dekoder UltraBOX z dyskiem

 

i druga umowa z samym Optimum i jakiś dekoder.

 

Za ile mogę to ugrać?

 

Aha i jakiś numer pod który mogę zadzwonić ponieważ zawsze jak dzwonią to jestem w pracy.

Edytowane przez Banan79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi

Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Eleven Sports, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, MOVIES Fun, Najem Dysk, Najem Wifi PremiumBox+ (G5)

Wybrane promocje

Extra+ z CANAL+ 84,99 zł 24 m, a po tym okresie 93,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Najem Dysk PVR 500 GB za 0 zł/m dla Abonentów (11/20), Najem WiFi PremiumBox+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (11/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)

od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 96,89  zł
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona szaleństwa nie ma ale zależało mi na obniżeniu rachunku poprzednio płaciłem 94,99 zł . Podobno już skończyła się promocja na  optimum za 25 zł  i nie ma już takich ofert 

 

Pakiet Optimum - 34,99 zł 

Canal plus + canal 4K - 19,99 zł

Hbo + hbo max - 20,00 zł

Man pack do końca czerwca gratis 

Hustler - na pół roku gratis 

ultra box 0 zł 

 

Kwota do zapłaty 74,99 zł

Edytowane przez szczelinaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedłużyłem, przechodziłem z cameleona 

Umowa nr 1

Optimum+ paczka canal+ na 3msc za 0zl wifibox za 0zl

Całość 24,99zl

Umowa nr 2

Extra+ paczka canal+ i do tego MP na cały okres umowy 

wifibox za 0zl

Całość 34,99zl

 

Szkoda ze dekoder nie ten nowy z 4k ale chcieli go dać za minimum za 5zl

 

Dalo się coś lepiej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Han92 Multiroom niezależny jest wycofywany i są przygotowane dwie opcje albo przejście na Multiroom na nowych zasadach, gdzie dekodery muszą się widzieć lub jak ktoś chce mieć nadal niezależność to podział umowy na dwie. Także jest możliwość przejścia na nowy Multiroom i wtedy dostajesz wymianę na obecnej umowie dekodera głównego na WiFi PremiumBox+ z dyskiem 500 GB(o ile jest na stanie) za free lub 4K UltraBox+ bez dysku za 3 zł/m lub z dyskiem za 6 zł/m i do tego wymiana starego zestawu Multiroom na zestaw Multiroom na nowych zasadach z dekoderem uzupełniającym wifiBox+. Multiroom jest utrzymany wtedy bez opłat miesięcznych, ale dekodery muszą się ze sobą widzieć np. w ramach domowej sieci WiFi.

W przypadku podziału umowy na dwie masz możliwość wyboru dodatkowej umowy specjalnej z pakietem Extra+ za 15 zł/m lub Extra+ z CANAL+ i Mistrzowską Piłką za 35 zł/m. Do tego do wyboru sprzęt moduł CAM CI+ ECP / dekoder wifiBox+ / dekoder WiFi PremiumBox+ z dyskiem 500 GB te trzy sprzęty do wyboru za free lub 4K UltraBox+ bez dysku za 5 zł/m lub z dyskiem za 10 zł/m. Jedyny problem to uzyskać ofertę z dekoderem WiFi PremiumBox+, bo mają braki magazynowe od dłuższego czasu.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Han92 To jak nie ma WiFi PremiumBoxów+, to inne dekodery w tych cenach co podałem przy poszczególnych opcjach. Co chcesz brać przejście na nowy Multiroom, czy podział umowy na dwie? Możesz też pełną opcję wziąć, czyli obecna umowa z darmowym nowym Multiroom + dodatkowa specjalna umowa za 15 zł/m lub za 35 zł/m.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...