Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, PWojciechowska napisał:

Witam. Kończy mi się umowa z własnościowa mydelniczka, gdzie płaciłam za cinemax, c+ i extra + 85 zł. Teraz chciałam przejść na mniejszy pakiet ( zapasowy dekoder i zapasowa umowa), z modułem. Mam propozycję z DUK na Nowy Start + dopełnienie do Comfort na miesiąc + Canal + na 15 miesięcy za 35 zł. Dobra oferta? Chyba tak. Zależy mi na module. Swoboda, no kosztem C + Online i dysku, ale już mam jeden moduł i wiem, że to fajna sprawa. Co o tej ofercie sądzicie?

Wysłane z mojego LM-G900 przy użyciu Tapatalka
 

To bierz jak Ci odpowiada cena. Przy przedłużaniu umowy dostają Start za 9,99. Moduł też bierz jak Ci zależy.  

 

1 godzinę temu, Mikman napisał:

gdybym się teraz z tej nowej umowy wycofał (choć już zwróciłem dekodery multiroomu, którego nie uzywam, wersja Online mi starcza), to wróciłbym z automatu do poprzedniej wersji umowy? I potem ponownie musiałbym złożyć jej wypowiedzenie?...

Jeśli masz możliwość jeszcze to wycofaj ofertę. Potem napisz wypowiedzenie I nie przedłużaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, lukx95 napisał:

@Marcin80 Zawsze pamiętaj patrz wszędzie co Ci wydają i co podpisujesz. Pracownik salonu widział ofertę na dekoder + ewentualną możliwość dodania dysku. Pracownik zrealizował wydanie dekodera + dysk, bo nie wiedział, że nie chcesz dysku, jak go o tym nie poinformowałeś i do tego przy odbiorze nie protestowałeś, że masz wydany dysk. Spróbuj jeszcze przedzwonić dziś do tego salonu i pogadać z pracownikiem i wyjaśnić o co chodzi, że miałeś mieć dekoder bez dysku i czy Ci pracownik przyjmie ten dysk. Ewentualnie jak w systemie pracownik nie będzie miał tej możliwości, to poproś niech skontaktuje się pracownik salonu ze swoją infolinią wsparcia, czy na ręcznym formularzu mógłby salon przyjąć sam dysk i żeby ten dysk zdjął jakiś wyżej dział techniczny. Tutaj masz link do mapki salonów CANAL+: https://pl.canalplus.com/mapa-salonow

W pierwszej kolejności zadzwoniłem do salonu gdzie wymieniałem, niestety ale pani nie takiej możliwości. Spróbuję raz jeszcze w sposób jaki opisujesz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, bardzo proszę o pomoc - na koniec maja kończy mi się umowa, jest to jako druga umowa na mnie (Pakiet Superpremium+HBO =109.99zł NAJEM 4K ULTRABOX+- 5zł., dysk 5,00 zł - razem płacę 119,99 zł..

Ile można wynegocjować za pakiet Superpremium+HBO - 99,99 zł czy 1O9,99 oraz czy mam szansę obniżenia ceny za dekoder lub dysk. Tak jak pisałem jest to moja druga umowa (pierwszą  przedłużyłem w lutym) i nie wiem jak takie umowy są traktowane.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.03.2022 o 13:05, lukas88 napisał:

Do wifiboxa możesz podpiąć dysk ale na 99% nie będzie to działać.

Do ultraboxa możesz podpiąć swój dysk min. 500GB i będzie działać jak na dysku z C+, z tym że nie będzie można nagrywać 3 programów jednocześnie

 

Dzisiaj miałem kolejną rozmowę. Wypytałem troszkę o specyfikację ultraboxa. Konsultant dogrzebał się do dokumentów i odczytał, że w przypadku połączenia dysku przez eSata jest możliwość nagrywania 3 programów jednocześnie. Wtedy funkcjonalność dysku jest identyczna jak dekodera z dyskiem od C+. Ktoś może potwierdzić ?

Jeszcze pytanie o rodzaj dysku, bo na to mi nie byli w stanie odpowiedzieć. Czy to mogą być dyski 3,5 cala, gniazdo dekodera go zasili ? Czy tylko 2,5 wchodzą w grę ?

 

 Co by nie było bez opłat chcą dać tylko wifiboxa jako drugiego więc nie dogadaliśmy się jeszcze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, brzozzz napisał:

Dzisiaj miałem kolejną rozmowę. Wypytałem troszkę o specyfikację ultraboxa. Konsultant dogrzebał się do dokumentów i odczytał, że w przypadku połączenia dysku przez eSata jest możliwość nagrywania 3 programów jednocześnie. Wtedy funkcjonalność dysku jest identyczna jak dekodera z dyskiem od C+. Ktoś może potwierdzić ?

Dysk dostarczany przez C+ to dysk z interfejsem esata, więc to oczywiste, że jeśli w miejsce dysku od C+ podłączysz swój prywatny korzystający z tego samego interfejsu to będzie on działał identycznie jak "oryginał". Co do wielkości dysku to dyski 2,5 calowe charakteryzują się mniejszym poborem prądu, więc jeśli nie chcesz się bawić w dodatkowe zasilacze lepiej skorzystać z "laptopowego" dysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, k05 napisał:

@Snoopy34 opcji Eleven za 7,95zł w zobowiazaniu na 12 miesięcy już nie ma. Najtaniej w opcji "włącz-wyłącz". 15,90zł, ale co dwa miesiące - co daje cenę uśrednioną taką jak podana wyżej. 

 

Dzięki za pomoc, nie wiedziałem że to tak działa. Ale ten pierwszy miesiąc będzie liczony równo 30 dni czy jak włączę np. 29 danego miesiąca to tak naprawdę będę mieć tylko 2 dni w tej cenie za 0 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.03.2022 o 20:19, zbiq napisał:

Myslę że to dobra propozycja:

Wybrane usługiPakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, FOX Play, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Całość 79,99 a po zdaniu drugiego dekodera ( mam CANAL+online ) cena schodzi -10,00 zł.

Co sądzicie ?

Dziękuję za wszystkie rzeczowe porady, naprawdę pomogliście mi w podjęciu właściwej decyzji. Widzę sens funkcjonowania tego forum :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Snoopy34 napisał:

....czy jak włączę np. 29 danego miesiąca to tak naprawdę będę mieć tylko 2 dni w tej cenie za 0 zł?

Dokładnie tak. 

 

W dniu 8.03.2022 o 20:19, zbiq napisał:

Myslę że to dobra propozycja:

 

 Skoro myślisz, że to dobra propozycja, to po co pytasz.

 

Godzinę temu, zbiq napisał:

Dziękuję za wszystkie rzeczowe porady..... Widzę sens funkcjonowania tego forum :(

Twierdzisz, że to dobra propozycja.

To chyba zapoznałeś się z zestawieniem u góry i na bank porównałeś propozycje podobne do Twojej.

Więc sens funkcjonowania forum spełnia zadanie. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios tak mam możliwość do piątku i to zrobię. Choćby dlatego, że w Nowym Comforcie nie ma Eleven Sports 4, który jak mi mówił konsultant jest tylko kanałem powtórkowym (nieładnie, bo to nie jest prawda, a tego nie lubię!).

Choćby jutro mecz FC Porto jest tylko właśnie na Eleven Sports 4, bo porównałem z 3 pozostałymi Elevenami). 

Zatem skoro dostałem teraz na 15 miesięcy:

Nowy Comfort 34,99zł/m,

CANAL+ za 19,90 zł/m,  

Mistrzowska Piłka za 5 zł/m, 

CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, 

Eleven 11,90zł/m, 

Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m

Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m

czyli łącznie 71,79zł, to czy (nawet jakbym miał czekać do samego końca umowy) jest możliwe też na 15 miesięcy to co wyżej ale z pakietem Optimum za 24,99 zł 12 m i 28,99 zł/m dla Abonentów (09/21) L, czy też cena Optimum będzie inna? jesli inna, to na jaką się godzić?

Dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, otezymałem ofertę z HBO na 2 miesiące za 0 zł potem 25 zł. I teraz widzę w pdfie, że po darmowym okresie rozdzielone jest na HBO za 20 zł i HBO Max za 5 zł. Czy skoro jest to tak rozdzielone to znaczy, ze mogę po tym okresie zrezygnować tylko z HBO i zostawić sobie Maxa? Bo tylko go de facto będę oglądał i tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mikman Optimum 24,99 i reszta co teraz Ci zaproponowali w tej samej cenie. Pewnie będą robić problem aby na 15m. dać.  W tym to są specjalistami.

W takim przypadku pewnie też będzie opłata za sprzęt. Czyli 5 za dysk.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios Dziękuję.

Odstąpienie wysłane. Jak powrócę do poprzedniej umowy, to wyślę jej wypowiedzenie i jak nie dadzą tego co mi radzisz, to przetrzymam ich do końca starej umowy (31/07/2022). Tym razem nie dam się już skręcić.

Bym miał pewność że nie stracą naszej kopanej, jak stracili Premier League, to i na 24m bym przedłużył. Zawsze jest opcja wyłącznie Online, zobaczymy co się wydarzy. Najchętniej to bym od sierpnia przedłużył na 12 miesięcy, no ale wtedy to będą już zapewne zupełnie droższe opcje, a więcej płacić nie chcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, kerad851 napisał:

Czy jest opcja wymiany WifiSzrota na coś innego (dekoder z MR). Z tego co pisaliście, to za darmo sie nie da, a za jaką oplatą można zmienić?
Główny mam WifiPremium. Czy muszę czekać do końca umowy?

Wysłane z mojego SM-G998B przy użyciu Tapatalka
 

Za free to przy aneksowaniu. A teraz to pewnie 99,99 aktywacja. Zadzwoń na infolinię. Może mają ofertę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

a co myślicie o tej propozycji przedłużenia (telefon z propozycją z pt...) - bieżąca umowa do końca maja 2022 / wypowiedzenie jeszcze nie złożone.
Pakiet Extra+ z CANAL+
HBO
Eleven Sports
FOX Play
Filmbox Pack
HBO Max
MISTRZOWSKA PIŁKA
MOVIES Fun
MULTIROOM STANDARD
Multi Man Pack
Nat Geo Play

 

nowa propozycja:

Extra+ z CANAL+ 89,99 zł 24 m, a po tym okresie 98,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L
Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów
HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20)
Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21)
Multi Man Pack i Eleven Sports za 25zł/m dla Abonentów
Multiroom Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów (3 x multiroom)

kwota całość od 1 do 24miesiąca - 139,99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to oferta którą otrzymałem (jest tam hbo go) w tej chwili płacę za to 146,99zł

 

Extra+ z CANAL+ 89,99 zł 24 m, a po tym okresie 98,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L
Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów
HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20)
Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21)
Multi Man Pack i Eleven Sports za 25zł/m dla Abonentów
Multiroom Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów (3 x multiroom)

kwota całość od 1 do 24miesiąca - 139,99

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...