Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, czerstwy napisał:

Tylko po co ten skan lub zdjęcie?Co wam się ubzdurało z tymi skanami własnymi podpisami jeden wymysli że to jest wymagane a reszta powtarza.

znalazłem na stronie canalplus 

 

Cytat

Jak rozwiązać umowę?

Wyślij rezygnację listem poleconym na adres CANAL+ Polska S.A., skr. poczt. 8, 02-100 Warszawa.

Zaloguj się do Strefy CANAL+ i poprzez formularz kontaktowy prześlij skan lub zdjęcie rezygnacji.

Przyjdź do najbliższego salonu CANAL+.

 

Co powinno zawierać pismo o rezygnacji?

imię i nazwisko,

numer umowy,

numer kontaktowy,

oświadczenie o rezygnacji,

odręczny podpis.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo właśnie niektórym się nawet nie chce poszukać. A wystarczyło w Google wpisać. 

 

 

Dzisiaj dzwonili i znowu to samo. 4k z dyskiem 5zl. A teraz mam Mediaboxa z 0zł i chyba przy nim zostanę. Jak dla mnie szkoda płacić za niego jeśli tak mało w 4k filmów można zobaczyć. 

Edytowane przez mateuszj14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, mateuszj14 napisał:

Mi proponuja

Extra, 8C+, Mistrzowska piłka za 80zl. Do tego HBO na 2 msc za 0zl, bo nie potrzebuję. 

Za dekoder 4k z dyskiem(wymiana Mediaboxa) zażądali 5zl/msc!!! 

 

Jakby dali ten dekoder za 0zl to bym się zgodził. Nawet mam zamiar dobrać jeszcze dekoder w Multiroom. Co jeśli chciałbym zejść do samego pakietu extra? Da się później dobrać Canal+? I za jaką cenę? 

 

Idź do punktu podpytaj bo mam w sumie identyczny pakiet jak Twój z tą samą kwotą i dekoderem i w punkcie gość mówił że wymiana dekodera za 0zł.

 

9 godzin temu, mateuszj14 napisał:

Dzisiaj dzwonili i znowu to samo. 4k z dyskiem 5zl. A teraz mam Mediaboxa z 0zł i chyba przy nim zostanę. Jak dla mnie szkoda płacić za niego jeśli tak mało w 4k filmów można zobaczyć. 

Ale to już dla samej wymiany n nowszy model bo Mediabox już wiekowy jest i nie wiadomo co z nim będzie nagle nawet za tydzień czy pół roku. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszlym tyg odstapilem od przedluzenia umowy. Wczoraj poprzednia oferta zostala przywrocona. Dzis pierwszy telefon i spiewka ze nie moge dostac Optimum za 39.99. Strasznie klada nacisk na wciskanie paczki C+ za miast HBO. Zastanawiam sie czy nie zejsc do Start+ za 19.99 (ponoc nie moge bez paczki c+) albo Relax za 24.99 i potem probowac przejsc na comfort albo Optimum za 29.99 ? Co radzcie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, balusiek napisał:

Były już przypadki "zmuszania" klientów starego MR, do 2-ch umów z w/w sprzętem?

Nikogo nie zmuszają,  albo aneksujesz bez MR, albo z MR q sieci. A jak Ci to nie odpowiada i nadal ma być niezależnie to 2 umowy. 

 

@maciekmm Start to jest za 9,99.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Superpremium+ 4K (4K ultrabox+, wifibox) za 119,90, umowa do końca lutego.

 

Dwie propozycje:

- cena bez zmian, umowa na 24 miesiące

- „żeby było taniej” wywalamy HBO z obecnego pakietu i sprzedajemy za 116 :) umowa na 12 miesięcy.

 

innych opcji oczywiście nie ma i nie będzie ;)


 

 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, emarti napisał:

Idź do punktu podpytaj bo mam w sumie identyczny pakiet jak Twój z tą samą kwotą i dekoderem i w punkcie gość mówił że wymiana dekodera za 0zł.

 

Ale to już dla samej wymiany n nowszy model bo Mediabox już wiekowy jest i nie wiadomo co z nim będzie nagle nawet za tydzień czy pół roku. 

 

Mam go już 7 lat. Mam 2 nagrania których nie usuwam, bo są w miejscu gdzie są badsectory, a tak to wszystko w porządku. A działa znacznie lepiej niż Wifibox.

 

W trakcie trwania tej umowy widziałem w ICA też za 5zł. Przedzwonię jutro do punktu i zapytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono. 

Do tej pory Extra+, wszystkie Canal+ łącznie z 4K, multiroom po Cyfrze za 0 pln, Ultrabox i Mediabox za 79,99. Dzisiaj pierwszy telefon z DUK (numer komórkowy). Za to samo co mam 69,90 pln z wymianą Mediaboxa na nowy i multiroom na nowych zasadach. Przy wymianie na Ultraboxa cena wzrasta do 79,90. Co sądzicie o ofercie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, 

i jak głosi przysłowie: co wolno wojewodzie to nie tobie/nam ....

 

Taki przykład z brzegu, jak te ich oferty, propozycje zmieniają się jak w kalejdoskopie, tu na przykładzie mojego profilu na c+ w zakładce oferty przedłużeniowe, jeszcze przedwczoraj mogłem wybierać od superpremium, klasycznego, przez sp 4k, a teraz tylko są propozycje od superpremium z netflixem w górę. Amatorzy ci z C+ ;-)

 

 

 

Edytowane przez ironman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Ceziub napisał:

Witam szanowne grono. 

Do tej pory Extra+, wszystkie Canal+ łącznie z 4K, multiroom po Cyfrze za 0 pln, Ultrabox i Mediabox za 79,99. Dzisiaj pierwszy telefon z DUK (numer komórkowy). Za to samo co mam 69,90 pln z wymianą Mediaboxa na nowy i multiroom na nowych zasadach. Przy wymianie na Ultraboxa cena wzrasta do 79,90. Co sądzicie o ofercie? 

To zależy czy chcesz wymienić mediaboxa. Jeżeli jest od w drugim pokoju używany sporadycznie to zostawiłbym go i płacił mniej o dychę.

7 godzin temu, ircios napisał:

Nikogo nie zmuszają,  albo aneksujesz bez MR, albo z MR q sieci. A jak Ci to nie odpowiada i nadal ma być niezależnie to 2 umowy. 

 

@maciekmm Start to jest za 9,99.

@ircios A jeśli przy przedłużeniu umowy będę chciał tą drugą umowę na specjalnych warunkach to kwota która tu się przewija czyli 35 zł za tą umowę to kwota sztywna czy można jakoś wynegocjować ją jeszcze mniejszą i czy wzięcie tej drugiej umowy ma wpływ na warunki umowy podstawowej? Oczywiście jak wiesz obecnie mam Multiroom z cameleonem i ML w sieci mnie by nie interesował. Zastanawiam się też czy z biegiem czasu ludzie nie zaczną kombinować i brać takie dwie umowy i dzielić całość na pół. W moim przypadku 80 zł + te 35 zł to daje nieco poniżej 60 zł za w miarę dobrą ofertę. 

 

 

 

Edytowane przez emarti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pabcio75 napisał:

Za ile przy przedłużeniu umowy proponują najtaniej Netflix na 4 urządzenia przy umowie na 24 miesiące.

Najtaniej chyba wypada brać "składak". Dzięki temu masz pakiet CANAL+Netflix za 48zł + 17zł za opcje 4 urządzeń dla Netflix. Całość zamyka się w kwocie 65zł.

Oczywiście do tego jakiś pakiet podstawowy. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, emarti napisał:

Zastanawiam się też czy z biegiem czasu ludzie nie zaczną kombinować i brać takie dwie umowy i dzielić całość na pół. W moim przypadku 80 zł + te 35 zł to daje nieco poniżej 60 zł za w miarę dobrą ofertę. 

 

Tych z Cameleonem nie ma już aż wielu.

Poza tym multiroom po sieci też można mieć w różnych miejscach i dzielić się kosztami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, emarti napisał:

To zależy czy chcesz wymienić mediaboxa. Jeżeli jest od w drugim pokoju używany sporadycznie to zostawiłbym go i płacił mniej o dychę.

Nie jest to główny dekoder, ale wiesza się tragicznie i potrafi nieźle podnieść ciśnienie. Dycha za brak problemów i lepszą jakość jest akceptowalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PawelTSWAcha to tą drugą umowę na specjalnych warunkach można dostać tylko będąc abonentem z usługą Multiroom wraz z kartą Cameleon, tak? Tak jak pisałem wyżej ciekawi mnie czy ta kwota 35 zł za drugą umowę jest kwotą sztywną czy można ją wynegocjować za mniej i czy ma to wpływ na warunki podstawowej umowy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, emarti napisał:

@PawelTSW. Ciekawi mnie czy ta kwota 35 zł za drugą umowę jest kwotą sztywną czy można ją wynegocjować za mniej i czy ma to wpływ na warunki podstawowej umowy? 

 

Za 35 extra z canal+ i MP

Za 25 bodajże samo extra 

34 minuty temu, bartek1718 napisał:

Czy jest jeszcze do uzyskania oferta pracownicza za 79.99 superpremium?

Teoretycznie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, slv napisał:

Obecnie Superpremium+ 4K (4K ultrabox+, wifibox) za 119,90, umowa do końca lutego.

 

Dwie propozycje:

- cena bez zmian, umowa na 24 miesiące

- „żeby było taniej” wywalamy HBO z obecnego pakietu i sprzedajemy za 116 :) umowa na 12 miesięcy.

 

innych opcji oczywiście nie ma i nie będzie ;)


 

 

 

 

Nie chcą dawać HBO, bo HBOMax podobno w dzień kobiet ma startować i zastąpić HBO Go, a po podpisaniu umowy cena ma pozostać niezmieniona.
Więc: brać z HBO, bo chyba GO nadal dodają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...