Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie Extra+, C+(6), MP, Multiroom za 79,99zl

 

Wypowiedzenie złożone, umowa do końca lutego.

 

Dzisiaj zadzwonilii dostałem ofertę:

Optimum+ 29,99

MP 5zl

C+ 19,99zl

Za 54,89zl

Do tego dopełnienie do Extra+ na miesiąc za darmo, HBO i HBO GO do końca kwietnia za darmo. 

 

Z informacji na forum może i bym jeszcze te 5zl zszedł z ceny, ale chyba już sobie odpuszczę.

Będę później polował na dopełnienie do Extra za 10zl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.01.2022 o 14:00, maqs6 napisał:

wejdż na ICA>moje płatności>prognoza płatności i zobaczysz. Obstawiam, że będziesz płacił 4 zł wiecej bo masz podobną umowę jak ja (mam tylko hbo więcej)

Prognoza płatności znikła. Czy komuś wyłączyli 1 Cameleona jak posiadał 2 w multiroomie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja rozumiem jak sobie to wszytko tu czytam że po przedłużeniu umowy wyłączą mi Cameleona dedykowanego do Multiroomu a jak będę chciał dalej Multiroom w nowej umowie to będzie to ta oferta "na specjalnych warunkach" bodajże za 35 zł, tak? Jakie dekodery wtedy są do wyboru przy tej specjalnej  ofercie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylacza Cameleona jak przejdziesz na czas nieokreślony. Jedli weźmiesz 2 umowy to Cameleon jest wymieniany na Caymana lub Krokodyla wraz ze sprzętem jaki sobie wybierzesz, począwszy od modułu po dekoder 4k. W nowej umowie możesz dobrać MR, oczywiście płatny + 10/m. Druga umowa jest tańsza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy się z końcem lutego. Mam w tej chwili Multiroom z 2 Camelonami:

Nowy Comfort+ 22,5 zł

Canal+ 25 zł

HBO + HBO GO 20 zł

Box+/HD SAGEMCOM DSI83(S) (MR) 0 zł

WiFi Box+ / SAGEMCOM DSIW74 0 zł

Razem 67,5 zł

Dostałem propozycję na 2 umowy:

1. bez zmian

2. Extra+ Canal+ 25 zł i wymiana Box+ na WiFi Box+

Czyli podwyżka o 25 zł  i brak HBO na jednej umowie (sumarycznie 92,5 zł).

Jeszcze chyba MP w cenie, ale mnie to nie interesuje.

Czy da się uzyskać lepsze warunki, a jeśli nie to może lepszy dekoder(y) np. 4K?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ircios napisał:

Wylacza Cameleona jak przejdziesz na czas nieokreślony. Jedli weźmiesz 2 umowy to Cameleon jest wymieniany na Caymana lub Krokodyla wraz ze sprzętem jaki sobie wybierzesz, począwszy od modułu po dekoder 4k. W nowej umowie możesz dobrać MR, oczywiście płatny + 10/m. Druga umowa jest tańsza. 

Dzięki za odpowiedź. A jeśli obecna umowa jest kolejną w której mam Multiroom za free to nie będzie szans aby ją kolejny raz przedłużyć właśnie z darmowym Multiroomem który ciągnie się darmowy z każdym przedłużeniem? I co wtedy z tym cameleonem będzie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj oddzwoniłem do DUK po ich telefonach. Umowa kończy się na koniec kwietnia. Wypowiedzenie złożyłem.

Zaakceptowałem :

Optimum+ z CANAL+ i Netflix z HBO 70 zł 1 m, 109,99 23 m i 139,99 m dla
Abonentów (02/22) L, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18),
Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard
aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów, Multi Man Pack 0 zł 1 m
dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów
(03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)
 

Poprzednio miałem to samo tylko : Extra+ i Filmboxy, a zamiast tego wziąłem Netflix standart.

Oferta włączona od razu.

Dodatkowo do końca marca pakiet extra+ i Man Pack

Do zapłaty :

Luty 129,99 (tyle płaciłem do tej pory)

Marzec 101,90

Pozostałe 24m 141,89

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, branch napisał:

Do kwietnia za free....potem jak nie chcesz to nie masz i nie płacisz oczywiście.

Jestem ciekaw jak to jest konkretnie w przypadku warunków, które otrzymał kolega kuras_90

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kuras_90 napisał:

Jest dokładnie tak jak kolega branch napisał. 

Do końca kwietnia za darmo, po tym okresie 20zl HBO i 5zl HBO GO do czasu dezaktywacji.

I o ten właśnie szczegół mi chodziło. Ja wybrałem HBO/HBO GO  bez tych 2 miesięcy darmowych i mam HBO za 15zł i HBO GO za 5 zł na cały okres 24 miesięcy bez możliwości wyłączenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.02.2022 o 20:58, kuras_90 napisał:

Obecnie Extra+, C+(6), MP, Multiroom za 79,99zl

 

Wypowiedzenie złożone, umowa do końca lutego.

 

Dzisiaj zadzwonilii dostałem ofertę:

Optimum+ 29,99

MP 5zl

C+ 19,99zl

Za 54,89zl

Do tego dopełnienie do Extra+ na miesiąc za darmo, HBO i HBO GO do końca kwietnia za darmo. 

 

Z informacji na forum może i bym jeszcze te 5zl zszedł z ceny, ale chyba już sobie odpuszczę.

Będę później polował na dopełnienie do Extra za 10zl

 

Dzwonia ciule i za kazdymrazem oferuja mi optimum za 45pln + c+ za 20 + mr 10 + dekoder glowny 5pln = 80pln i ze niby mi schodzi z ceny. Przeciez mu tlumacze ze teraz mam superpremium za 170pln z  netflix premium i hbo go i elevenami. Jak mi dolozy do tego to co mam to tez wyjdzie 170. Gada sie z nimi jak z glupimi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...