Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, dawler napisał:

Nie zrozumiałeś mojego tekstu, "nie zamierzam płacić tyle samo" to jednak różnica. Pozdrawiam.

Ja zrozumiałem. Utracili prawa bla bla bla...niech chcesz im tyle płacić za sport. Rozumiem. To dlaczego rezygnujesz z pakietu E+, który jest zawarty w Supetpremium 4k, chcesz Optimum, a nadal zostawiasz sport? Skoro potracili prawa itd, to zrezygnuj ze sporu, bo już nie masz co tam oglądać i zejdź do pakietu E+ za 44,50  ;-)

 

@Rysiek Kosa Sądzę, że jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Rysiek Kosa napisał:

E+ C+ i Hbo , MR dwa tunery niezależne.

@Rysiek Kosa Na obu umowach ta sama oferta pakiet Extra+ z CANAL+ i HBO? Przysługuje Ci jeszcze Mistrzowska Piłka za free do tych dwóch umów. Jakie tunery masz mieć do tych umów i bez opłat najmu? Nie wiem, czy wiesz, ale możesz dostać za free do głównej obecnej umowy jeszcze taki podstawowy dekoder wifiBox+ w ramach łączonego Multiroom, gdzie dekodery muszą się widzieć np. w ramach domowej sieci WiFi. Tą drugą specjaną niezależną umowę mocno zrabatowaną możesz dostać niezależnie od tego, czy główną weźmiesz z nowym Multiroom, czy bez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na dwóch umowach ta sama oferta. Tunery chciałem bez opłat czyli dwa wifiboxy , dawał 4k za 5 zł.

Druga umowa koszt 45 zł. ale gdyby odjąć 20 za C+ i 20 za Hbo to E+ wychodzi za 5 zł.

Konsultant nie rozłożył tego na czynniki pierwsze.

Dorzucił jeszcze na koniec Cinemaxy za free.

Pytanie czy można coś utargować z kwoty 130 zł?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dawler napisał:

 

A kto robi z Ciebie wariata? Przecież C+ kosztował 25zł w składaku, a teraz kosztuje 19,90zł. Więc cena poszła w dół. Gdybyś czytał wątek to byś wiedział.

 

Druga kwestia - ze względu na nowych graczy na rynku, którzy też chcą zdobyć prawa dla siebie, ceny za prawa sportowe szybują ostro w góre co idealnie pokazał ostatnio przetarg na krajowy żużel (wzrost czterokrotny). A Ty jeszcze oczekujesz obniżki (która z resztą jest)?

 

Zawsze masz wybór - możesz zrezygnować. 

 

Jak zyskali prawa po fuzji z "n" to też nikt nie chciał płacić za pakiet C+ więcej, bo aż 120zł. To potem rozdawali C+ za 60zł. 

Alw dziś Ligi Mistrzów czy ligi włoskej nie ma w C+ i tak abonenci płacą dodatkowo w dwóch innych pakietach, by to oglądać. I cena się wyrównuje. 

Nie ma nic za darmo.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szczęśliwych abonentów 😀

Dziś przedłużyłem umowę (ważną do końca roku) na kolejne 24 miesiące oferta bez zmian:

-Superpremium 4K z dekoderem 4K

-HBO, Eleveny, Mistrowska Piłka i inne jakieś tam kolekcje...

Drugi dekoder od niezależnego multiroomu do zmiany na parowany wifi.

Wszysko za 119,99 pln miesięcznie 

Pozdrawiam forumowiczów i do zobaczenia za dwa lata!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Rysiek Kosa napisał:

Tak na dwóch umowach ta sama oferta. Tunery chciałem bez opłat czyli dwa wifiboxy , dawał 4k za 5 zł.

Druga umowa koszt 45 zł. ale gdyby odjąć 20 za C+ i 20 za Hbo to E+ wychodzi za 5 zł.

Konsultant nie rozłożył tego na czynniki pierwsze.

Dorzucił jeszcze na koniec Cinemaxy za free.

Pytanie czy można coś utargować z kwoty 130 zł?

@Rysiek Kosa Możesz uzyskać tylko 10 zł miesięcznie mniej na obecnej głównej umowie. Możesz spróbować negocjować na obecnej umowie o pakiet Optimum+ w cenie 24,99 zł/m i do tego opcje dodatkowe CANAL+ za 19,90 zł/m, HBO z HBO GO za 20 zł/m, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m. W kwocie miesięcznej 64,89 zł/m. Następnie potem po przedłużeniu umowy będziesz miał możliwość jak będziesz chciał dopełnienia sobie samodzielnie pakietu do Extra+ za dodatkowe 10 zł/m, czyli łącznie wyszłoby Cię to 74,89 zł/m. Tylko lepiej nie wspominać konsultantowi o zamiarze włączania później takiego dopełnienia. Kanały Cinemax za free na cały okres umowy na głównej umowie masz oferowane?

W przypadku dodatkowej specjalnej umowy, to masz proponowany pakiet Extra+ z CANAL+ i Mistrzowską Piłką za 25 zł/m + do tego HBO z HBO GO za 20 zł/m i dlatego Ci wychodzi 45 zł/m. Do tej dodatkowej umowy zamiast dekodera, to możesz otrzymać moduł CAM. Gdybyś chciał sam pakiet Extra+ na dodatkową specjalną umowę, to byłby to koszt 10 zł/m, bo są tylko dwie opcje przygotowane na tą dodatkową umowę na specjalnych warunkach.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź reklamacyjna, odnośnie ,,Świątecznej promocji NETFLIX 4k za 38zł miesięcznie na 2 lata"

 

Szanowny Panie, dziękuję Panu za zgłoszenie z 15 grudnia 2021 roku. Sprawa dotyczyła usługi Netflix. Odsłuchałam rozmowę przeprowadzoną przez Pana 15 grudnia 2021 roku z Konsultantem Telefonicznego Centrum Abonenta i na tej podstawie reklamację uznałam. SZCZEGÓŁY ROZMOWY Po zapoznaniu się z treścią rozmowy potwierdzam, że Konsultant błędnie  poinformował Pana, że w cenie 38 zł otrzyma Pan usługę Netflix w Planie Premium. Przepraszam Pana za tą sytuację.

 

PODJĘTE KROKI Po aktywacji usługi Netflix - 1 stycznia 2022 roku - odłączę ją z Pana umowy. Żadne opłaty nie zostaną przez nas naliczone po 1 stycznia 2022 roku za Netflix. W razie dodatkowych pytań w tej sprawie zapraszam do kontaktu.

 

Z poważaniem Małgorzata N..... Starszy Specjalista ds. Reklamacji CANAL+

Edytowane przez Gursonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawel- Umowę przedłużyłem 1 grudnia 2021r. na kolejne dwa lata. Start nowej umowy jest zaplanowany na 1 Stycznia 2022r. W chwili obecnej do końca grudnia mam SP4K + Netflix4K. Zgodziłem się ,,klepnąć" tą niby świąteczną promocje, jej start jest, czy był przewidziany na 1 Stycznia 2022r. - razem z nową umową.

Edytowane przez Gursonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. I ja się obudziłem z ręką w nocniku. Zmieniłem numer telefonu i coś mnie tknęło by sprawdzić do kiedy mam umowę. Oczywiście do końca grudnia. Zadzwoniłem by sprawdzić co dają z partyzanta i lipa. Mam stary Multiroom, stare dekodery plus zegmmy oraz dwa camelony a na nich superpremium. Czy to prawda, że wyłącza mi sygnał na jednej karcie w styczniu? Że już nie będę miał możliwości przedluzyć tego co mam tylko godzić się na nowe zasady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów! Jak co jakiś czas zaczynam śledzić forum przed zakończeniem umowy w PC+. Moja umowa obowiązuje do końca roku 2021. Obecnie posiadam: Extra+, Canal+ (8 kanałów) z C+4K, HBO z HBO GO, Nat Geo Play, Fox Play, Multiroom Standard z WIFIBOXEM. Obie karty to CAYMANY. Dekoder główny to ULTRABOX za 0zł/miesiąc. Za całość płacę 104,99 zł. Ze 2 tygodnie temu dzwonili do mnie z DUK z następującą propozycją: to samo co posiadam plus mistrzowska piłka za 10 zł mniej tj  94,99 zł oraz umowa na 12 miesięcy. Czy to jest dobra propozycja? Oczywiście konsul dzwonił później w umówionym terminie, natomiast jak to czasem bywa, nie odebrałem telefonu. Później już ten konsul nie dzwonił. Zadzwoniła natomiast jakaś pani ale zaproponowała gorsze warunki więc szybko skończyłem rozmowę. Moja wielka prośba do was. Czy powyższa propozycja jest dobra cenowo? W sumie zależy mi na tym co mam, ewentualnie mógłbym przygarnąć Mistrzowską Piłkę za 0zł. Z tego co przeczytałem do tej pory to chyba najlepiej w mojej sytuacji zejść na poziom COMFORT+ za 25ł/miesiąc z dodatkami, które obecnie posiadam i ewentualnie później wziąć dopełnienie do Extra+? Prośba o informacje jak to najlepiej ogarnąć. Pozdrawiam szanownych użytkowników życząc dużo spokoju przed świętami ;). Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wepses Tak była to dobra oferta maximum zbudowane na podstawie Extra+ za 44,99 zł. Możesz tylko 10 zł mniej ugrać jak wynegocjujesz pakiet Optimum+ za 24,99 zł z ewentualnym potem dopełnieniem do Extra+. Jak już to buduj ofertę na pakiecie Optimum+ w cenie 24,99 zł, bo tylko przy tym pakiecie masz możliwość aktywacji opcji dopełnienie do Extra+, a przy pakiecie Nowy Comfort+ takiego dopełnienia nie dostaniesz. Do tego opcje dodatkowe CANAL+ za 19,90 zł, HBO z HBO GO za 20 zł, Mistrzowska Piłka za 0 zł. Obecnie płacisz za Multiroom 10 zł miesięcznie? Numer telefonu do Działu Utrzymania Klienta to 12 294 79 97.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...