Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, _Artek_ napisał:

słaby? schodzę ze 150zł na 80 przy pierwszym aneksie na rok ;D  powodzenia z takim zejściem z ceny. 

@_Artek_ Dobry jesteś negocjator masz duże zejście z ceny. Masz taniej niż w obecnej ofercie, więc można powiedzieć, że teraz dopiero przepłacasz, a nowa oferta jest o wiele korzystniejsza dla Ciebie.:) Nie kombinuj już i akceptuj ofertę w piątek i się nawet nie zastanawiaj, bo jest bardzo dobra. Inni też mają ukryte różne opłaty, bo ktoś np. dostaje Optimum+ za 24,99 zł/m, ale za to Mistrzowską Piłkę ma 5 zł/m. Tak jak piszesz za pół roku zaczną się kolejne negocjacje i wywalczysz zejście z tych 5 zł/m i nowy dekoder do Multiroom. :)

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, _Artek_ napisał:

słaby? schodzę ze 150zł na 80 przy pierwszym aneksie na rok ;D  powodzenia z takim zejściem z ceny. 

Będą z tobą gadać gdy postawisz ich pod ścianą o ile możesz sobie na to pozwolić, póki nie muszą to nie będą przedstawiać poważnych propozycji.

Zaniżasz im premie zejściem z wysokiego pakietu, ich celem jest powiększenie lub utrzymanie tego co jest.

 

Musisz walnąć wypowiedzenie i czekać aż wejdzie w życie max 2 tyg do końca umowy, dział retencji robi cuda :D

 

mam umowy na rok jako nowy przejscie z tnk :)

comfort + dopelnienie do extra, c+, eleven 81.80, niektórzy twierdzą że niema takiej oferty, jak pokombinujesz do się znajdzie.

teraz mogę zejść jakiej 15 zł mniej. :D ale do marca muszę czekać aż papier z rezygnacją nabierze mocy sprawczej, :D

 

Edytowane przez LorDx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, LorDx napisał:

Będą z tobą gadać gdy postawisz ich pod ścianą o ile możesz sobie na to pozwolić, póki nie muszą to nie będą przedstawiać poważnych propozycji.

Zaniżasz im premie zejściem z wysokiego pakietu, ich celem jest powiększenie lub utrzymanie tego co jest.

 

Musisz walnąć wypowiedzenie i czekać aż wejdzie w życie max 2 tyg do końca umowy, dział retencji robi cuda :D

@LorDx Czytałeś w ogóle jaką ofertę dostał na swoje pierwsze przedłużenie umowy @_Artek_, żeby proponować mu odrzucenie i ponowną rezygnację, która nie wiadomo, czy nie spowodowałaby utraty dla niego tej oferty? Wyciągnął extra ofertę jak na zejście z kwoty 150 zł miesięcznie, bo dostał drugi raz wysłaną w tym miesiącu umowę tylko na rok po złożonej rezygnacji na takich warunkach: "Optimum+ 24,99 zł 12 m i 28,99 zł/m dla Abonentów (09/21) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)". Jak na zejście z tak wysokiego zobowiązania jest to max co mógł wyrwać i konsultant widać, że się postarał.

Edytowane przez django
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LorDx Dopełnienie do Extra za 10 zł/m można samemu sobie włączyć w Strefie CANAL+, a Multiroom na UltraBoxach nie jest dostępny jeszcze dla stałych Abonentów. Wiesz z tym zejściem na Canal+ na 20 zł też nie jest tak kolorowo, bo na czymś innym mogą zażyczyć sobie więcej. Mój znajomy się tak w tamtym roku wyrolował, bo się bawił w branie oferty i odstąpienie kilka razy, bo może parę groszy jeszcze urwie, to tak wkurzył tych z CANAL+, że dawali mu potem nawet w ostatnim dniu umowy tylko drogie oferty, więc nie zawsze takie odstępowanie dla 5 zł jest warte tego, bo można się przejechać na tym nieźle.

Edytowane przez django
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zaakceptuje to tylko 60 zł, a ryzyko jest duże. W czerwcu złoże wypowiedzenie i urwę te 5zł i ultraboxsa do multi. Po pierwsze nie wiem kto odbierze po drugie zejście ze 150 jest i tak duże. Po trzecie mogą powiedzieć, że ok jest za 19,90,ale dopłata do 4K lub mistrzowskiej piłki i wyjdę na -.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie jest ryzyko duże, ale jest tam jakieś. A za pół roku to nic nie wynegocjuje. Tylko to samo. Może tak za 10 miesiecy utną te 5 zeta, może nie. Nie wiadomo czy pakiety nie podrożeją do tego czasu i nie wiadomo czy w ogóle oferta się zmieni.

@_Artek_ przyklep.  Amen. I nastała cisza.....

Edytowane przez ircios
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie taki mam plan, bo nawet jak pytałem o umowę na dwa lata to też nie chciał zejść te 5zł, a to pierwszy aneks, wiec 5 mogę przepłacić….Zdrugiej strony oni jak oni, ale ja też już nie mam siły, a ostatnio wygrałem sporo u bukmachera, wiec te 5 zł za „nowy soft” przy pierwszym aneksie mogę przepłacić. Idą święta niech mają na gwiazdkę 60zł do podziału na wszystkich konsuli. ;d Aczkolwiek jak do mnie zadzwonią sami to chętnie jeszcze z nimi pogadam i złoże świąteczne życzenia. :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem w postach ,zrobiłem sobie zestawienie oferty jak konsul zadzwoni żeby nie pogubić się w ofercie , i tak zależy mi na :

-Optimum-24,99

-C+          - 19,99

-HBO+ GO-20,00

MR             -0

MP             -0

2xDekoder -0

Bez 4K, do tej pory mam Extra 6C+ za 69,99.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem wypowiedzenie w listopadzie, umowa do 31.12.2021. Dziś pierwsza propozycja, dzwonili z DUK:

 

Aktualnie: Superpremium+ 110zł / HBO 5zł / MP 0zł / WiFi Premiumbox+ 0zł / Fox Play 0 zł / Nat Geo Play 0 zł = 115zł/m

Nie mam 4K i nie potrzebuję. Nie oglądam tak dużej ilości kanałów. Bardziej byłbym zainteresowany jakimś pakietem z netflix. 

 

Pierwsze oferty: (umowy na 24m)

Optimum+ / C+ / HBO / MP = 85zł/m

Optimum+ / C+ / HBO / MP / Netflix = 109zł/m 

Extra+ / C+ / HBO / MP = 93zł/m

 

Oczywiście standard... niby na Cinemax jest dokładnie to samo co na HBO. "Cinemaxy można zawsze dokupić w promocyjnej cenie 8zł/m"

 

Z tego co czytałem na forum, to ich pierwszą propozycję mogę teoretycznie wynegocjować za ok. 70zł

(Optimum 25 / C+ 25 / HBO 20/ MP 0) i starać się o umowę na 12m

 

@django zaraz po rozpoczęciu nowej umowy mogę za dodatkowe 10zł zrobić samemu dopełnienie do Extra+? Czy muszę odczekać jakiś czas? Mam wspominać w rozmowie o tym dopełnieniu, że będę chciał to zrobić? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, _Artek_ napisał:

Poza tym nie widziałem na forum żeby ktoś zszedł z superpremium 4K do mojego pakietu w tej cenie i z umową na rok. A wątek przeglądam od pół roku.

Superpremium to superpremium. Nie dość że super to jeszcze premium. A jeszcze 4K to brzmi dumnie. A optimum to optimum brzmi nijako. Ja bym tam z Superpremium nigdzie nie schodził :D

 

To tak jak z 5G w komórkach. Jest na wyświetlaczu i od razu jesteś gość :D

 

 

Edytowane przez andjaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...