Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim!

 

Moja umowa wygasa co prawda dopiero z końcem marca 2022, lecz już teraz chciałbym się Was poradzić w dwóch sprawach o czym w roziwnięciu. Zacznę od tego, że cały czas posiadam Turbobox i chciałbym przy ewentualnym przedłużeniu umowy przeskoczyć na dekoder 4K. Wobec powyższego mam takie pytania, która sytuacja byłaby korzystniejsza:

1) Czy lepiej teraz wymienić dekoder na 4K, placić za dzierżawę do końca umowy i później próbować go zrabatować do 0zł???

2) Czy wystarczy, że przy ofertach przedłużeniowych będę naciskał na wymianę dekodera i jest sznasa dostać go z dyskiem za free???

3) Obecnie posiadam Comfort + za 22,50, Dopełnienie do Extra za 10 i paczkę C+ bez C+4K za 25 zł= 57,50. Czy takie oferty jeszcze istnieją i czy można zejść ewentualnie coś niżej...

 

Z góry dziękuję za podpowiedzi! Pozdrawiam!

Edytowane przez korzen603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, korzen603 napisał:

Dzięki za odpowiedź. Nawet, tak jak pisałem gdybym teraz wymienił dekoder i płacił te kilka m-cy za dzierżawę?

Teraz jakbyś wziął to chyba za aktywacją 99 i dzierżawą 10. Przy aneksowaniu zbiłbyś na 5. Jak odpuścisz Teraz to przy aneksowaniu aktywacja 0 i 5 za dekoder. Także Twój pomysł to.... 👎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, ircios napisał:

Teraz jakbyś wziął to chyba za aktywacją 99 i dzierżawą 10. Przy aneksowaniu zbiłbyś na 5. Jak odpuścisz Teraz to przy aneksowaniu aktywacja 0 i 5 za dekoder. Także Twój pomysł to.... 👎

 

Dlatego nie byłem pewien i postanowiłem poprosić Was o poradę. Chodziło mi o to, że gdy teraz ewentualnie wymieniłbym dekoder, później przy przedłużaniu mógłbym go zrabatować do 0zł. Jednak kolega PawelTSW opisał mi wyżej, że przy utrzymaniu takich cen za pakiety jakie teraz posiadam jest to nierealne...  W każdym razie dziękuję za pomoc! Pozdrawiam!

Edytowane przez korzen603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, korzen603 napisał:

 

3) Obecnie posiadam Comfort + za 22,50, Dopełnienie do Extra za 10 i paczkę C+ bez C+4K za 25 zł= 57,50. Czy takie oferty jeszcze istnieją i czy można zejść ewentualnie coś niżej...

 

 

Masz dobrą ofertę i nie kombinowałbym z tym dekoderem 4K (używam prawie 0,5 roku, alternatywnie z modułem i boxem na androidzie i za jedyną zaletę uważam że działa-w porównaniu do poprzednich niewypałów..., moduł używam z E2-to w ogóle inna liga także nie sposób tego porównywać, ale gdybym miał go porównać w skali od 0-5 z boxem na androidzie to ten ultrabox(2), a box z android (4) ). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, korzen603 napisał:

1) Czy lepiej teraz wymienić dekoder na 4K, placić za dzierżawę do końca umowy i później próbować go zrabatować do 0zł???

 

W moim przypadku taka opcja przeszła. Wymieniłem Turboboxa na ultraboxa z dzierżawą 5 zł a następnie przy przedłużaniu umowy udało się zejść do 0 zł Z pakietów miałem do wyboru Comfort za 22,50 i Optimum za 24,50. Wybrałem ten drugi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.10.2021 o 11:45, piotr77sat napisał:

Możesz zejść na Optimum + za 24.99, a do tego dobrać C+ za 19.90 łącznie z 4k.

Nie ma dodatkowej opłaty za dekoder 4k? Bo dziś dzwoniłem do DUK i konsul twierdzi, że za taki zestaw (po konsultacji z kierownikiem ;) ) najniższa cena to ~49,00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 31.12.21 wypowiedzenie wysłane.

Obecnie: Comfort+ 22 zł, Canal+ 25 zł, MR Standard, WiFi Box najem 2 zł i Sagemcom Box pod multiroom karty 2x camele po cyfrze+ . Chciałbym to samo, tylko dekodery chciałem  wymienić na Ultrabox 4k oraz Canal+ 4k za 0zł do tej paczki Canal+, którą mam i jakiś lepszy do MR. Konsultantka powiedziała mi, że muszę zawrzeć dwie odrębne umowy i nie mogę otrzymać C+4k za 0 zł, to musi być: Extra+ za 44,99 Canal+ za 25 zł, MP za 0 zł plus MR  z jakimś innym dekoderem ( nazwy nie podała). Umowa na 24m i całość za ok. 94 zł.

Podziękowałem i powiedziałem, że nie chcę takiego pakietu, bo nie mam czasu tego oglądać a piłka mnie nie interesuje. Od tej pory już nie dzwonią, tylko na maila wysłali wiadomość, żebym zdał karty w ciągu 14 dni po zakończeniu umowy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, jolka napisał:

Nie ma dodatkowej opłaty za dekoder 4k? Bo dziś dzwoniłem do DUK i konsul twierdzi, że za taki zestaw (po konsultacji z kierownikiem ;) ) najniższa cena to ~49,00.

Przy aneksowaniu nie ma aktywacji płatnej.

 

@gregormaz Niestety tak to wyglada jeśli chodzi o MR. 2 umowy. Ale jeśli Ci nie przeszkadza MR w sieci to niedługo mają oferować dodatkowy dekoder Wifipremiumbox i 4k.

I nie ma problemu abyś został z tym pakietem co masz + cała paczka C+ wraz z C+ 4k za max 47,50 + opłata za dekoder/y.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zmieniać dekoder to tylko przy przedłużeniu. W trakcie umowy proponują ceny kosmiczne. 

Ja dekoder 4K z dyskiem przy przedłużeniu dostałem za 0zł aktywacja + 5zł miesięcznie. 

Gdy byłem go odebrać to przede mną była para, która wzięła ten sam dekoder za 49zł aktywacja + 15zł miesięcznie czynsz. Aż nadziwić się nie mogłem,  że można z takiej oferty skorzystać. 

A jeszcze jak się cieszyli na ten nowy sprzęt. Wyglądało jakby szóstkę w totka trafili. 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Potrzebuje pomocy przy skompletowaniu pakietów do przedłużenia umowy. Przejrzałem jakieś 20 ostatnich stron tego wątku i mam trochę problem z połapaniem się w nazwach i zakresie pakietów. Teraz na stronie c+ występują pakiety entry, relax, optimum, extra, natomiast tutaj w propozycjach przedłużenia pojawia się comfort, nowy comfort, itd.

 

Mam obecnie superpremium 4K za 109pln + najem dekodera za 5pln.

Jeden ze 125 telefonów przypadkiem odebrałem :) i jedyna propozycja to zostawienie dokładnie takiej samej konfiguracji na kolejne 12m. Wypowiedzenia jeszcze nie złożyłem.

 

Z uwagi na to, że w dobie netflixa i 10 innych VODów nie oglądam praktycznie TV, dojrzałem do zmniejszenia pakietu. Przeglądając obecną ofertę zależałoby mi na:

  • optimum+ (jak się ma comfort lub nowy comfort do optimum+?)
  • pełny canal+
  • HBO (razem z VOD)
  • Mistrzowska Piłka
  • dekoder 4k z dyskiem

Czy w okolicach 70pln taki składak jest możliwy? Po przeczytaniu Waszych propozycji wydaje mi sie, że jestem blisko kwotowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...