Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a propos tego "oznaczenia".

mialam umowe do 31.07.2021

dzwonili do mnie kilka razy z propozycją przedłużenia, ale nie mialam czasu na negocjacje, wiec nie przedłużyłam.

przy okazji rozmowy dowiedziałam się, że muszę zmienić system MR, bo po przejściu na czas nieokreślony nie bede mogła korzystać na starych zasadach.

wiec nie przedłużając umowy udałam sie do POS, aby wymienić sprzęt i sparowane karty.

31.07. dostałam nowe karty i wymieniono mi starego pace na nowy premium box z dyskiem. stary wifibox zostawili, a tylko wymienili kartę.

w tym samym dniu złożyłam wypowiedzenie poprzez stronę internetową.

w poniedziałek 02.08. wyłączono mi kartę do wifiboxa, a dowiedziałam sie o tym z POS po tym jak pojechałam zapytać co jest nie tak, że nie działa drugi dekoder.

zdjęto mi z umowy drugą kartę, zostawiając wifibox (pani w POS nie moze go przyjąć, bo ma zablokowaną te opcję).

oczywiście nadal w opłatach widnieje Multiroom.

takie to "oznaczenie" przez miłościwy Canal Plus.

po dwóch dniach zapytań na infolinii nie moga mi pomóc. jedyne co to odlicza od abonamentu kwotę za MR.

ciekawe podejście do wieloletnich abonentów.

albo taka forma perswazji, aby wymusić przedłużenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, waldzio napisał:

Czyli jeżeli nowa umowa to wymiana 2 Cameli i Pace na 4K UltraBox+ z dyskiem 1 TB z kartą Cayman, oraz wifiBox+ z kartą Cayman? Mam na myśli wymianę tylko na dekodery bo niestety moduł nie wchodzi w grę bo nie mam tunera z wejściem na moduł.

Jak chcesz MR w sieci to tak sobie wymień ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Harry44 napisał:

Zadzwoniłem sam do Canal+ i taką ofertę dostałem:

Optimum+ 40
Eleven Sports 12
paczka Canal+ z C+4K 20
Mistrzowska Piłka 0
Multiroom 10
dekoder 4K 5
umowa na 24 miesiące za 87 zł.

 

Jak oceniacie? 

jeśli dobrze pamiętam to:

Optimum+

Eleven Sports

paczka Canal+ z C+4K

Mistrzowska Piłka 

za 72 zł: nie wiem co za ile 

 

Multiroom 10 zł

dekoder 4K 5 zł

Dodatkowo aktywacja MR za 99 zł - można ją mieć za 0 zł?

 

Te ceny bez wypowiedzenia, można naciskać na niższe? MR za 0/mc i 0 za aktywację? Albo mniej za pakiety? Nic więcej nie potrzebuje, wolę mniej płacić. 

 

Czy Multiroom wymaga w domu ciągłego dostępu do Internetu? W moim przypadku nie ma wifi w domu. 

Edytowane przez Harry44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, waldzio napisał:

A czy jest możliwość zostawienia jednego Camela z dekoderem Pace, i wymiana drugiego Camela na dekoder 4k?

@waldzio Nie ma możliwości, aby dekoder 4K UltraBox+ był sprzętem uzupełniającym. Główny dekoder Pace PVR może być wymieniony na 4K UltraBox+ z kartą Cayman, a jeśli chodzi o drugą kartę Cameleon, to musisz spytać w salonie, czy system im puści wydanie wifiBoxa+ jako sprzętu uzupełniającego z zachowaniem karty Cameleon. Oczywiście przy dwóch dekoderach czeka Cię w najbliższym czasie na umowie funkcja kontroli odległości sprzętu.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Mikizncplus napisał:

@kamil2505

Zacznijmy w ogóle od początku. Skąd sobie wziąłeś że zamiast STAREGO MR trzeba wziąć nową, kolejną umowę? To jest jedynie propozycja dla osób które faktycznie posiadają umowę w dwóch różnych lokalizacjach. Jeśli korzystasz w jednej tj. mówisz to po prostu Twoje sprzęty zostaną połączone w sieć i po płaczu.

Najpierw proponuję się zaznajomić z tematem a potem wypowiadać na forum ;)

Reszta Twoich [beep]n nawet nie czytam.

 

Nieprawda! Nikt o nic mnie nie zapytał. Zaproponowano po prostu 2 umowy i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, MonogioPL napisał:

@Harry44Jak chcesz uzyskać lepsze oferty to złóż wypowiedzenie:

 

Optimum+ 24,99

Eleven: 11,90

C+: 25 zł

C+ 4K: 0 zł

Mistrzowska Piłka: 0 zł

Całość (bez sprzętu): 61,89

 

 

 

Na to można wziąć zwykły dekoder za 0zł? 4K mnie nie interesuje w tym przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca grudnia 2021 roku - wypowiedzenie złożone.

 

Było: Confort+ za 22.5 zł + paczka Canal+ za 25 zł - paczka Filmbox za 5 zł - C+ 4K za 0 zł - moduł CI+ ECP za 0 zł.

 

Od września 2021 będzie zaś:

 

Start+ za 14,99 zł - paczka Canal+ za 19,99 zł - paczka Filmbox za 5 zł - C+ 4K za 0 zł - moduł CI+ ECP za 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tweed77 napisał:

Umowa do końca grudnia 2021 roku - wypowiedzenie złożone.

 

Było: Confort+ za 22.5 zł + paczka Canal+ za 25 zł - paczka Filmbox za 5 zł - C+ 4K za 0 zł - moduł CI+ ECP za 0 zł.

 

Od września 2021 będzie zaś:

 

Start+ za 14,99 zł - paczka Canal+ za 19,99 zł - paczka Filmbox za 5 zł - C+ 4K za 0 zł - moduł CI+ ECP za 0 zł.

Wiesz że w tym pakiecie nie ma kanału nSport+? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co w związku z tym ? Mi akuratnie nie zależy na kanałach sportowych. Mogłem mieć Comfort+ za 19,99 zł. tylko po co płacić za coś co się nie ogląda.

 

Chciałem w sumie jak najtaniej pakiet podstawowy + paczkę kanałów C+ wraz z C+ 4K.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w salonie Canal+ wypowiedzieć umowę i Pan oznajmił że mogą dać lepszą ofertę przedłużenia niż infolinia. Ale po 15.11 bo wtedy jest świąteczna promocja. 

 

Na pytanie o brak internetu w domu a Multiroom to że wystarczy włączyć dowolny router żeby dekodery znalazły się w tej sieci. Prawda to? Nie trzeba mieć wykupionego Internetu? 

Edytowane przez Harry44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sytuacja,

mam umowę do końca tego miesiąca - obecnie extra+ Z 4K i multiroom. Dzwoni dzisiaj, przed sekunda konsultant, mowie mu ze mam upatrzoną ofertę - suoerpremiumz netflix za 129.99, chciałbym za nia płacić tyle ile obecnie czyli 110 zł. Pan dwa razy wzdychnąl powiedział „nie mamy dla pana oferty” i się rozłączył. Canal plusie nie idźcie ta droga. 
obsluga 0/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Aktualnie posiadam pakiet:

Extra+

8×Canal+

Eleven Sports

Mistrzowska Piłka

Multi Man Pack

Ultrabox za 114 złotych.

Mam pytanie co mógłbym ugrać teraz w tej cenie, dałoby radę dostać w niej jeszcze HBO?

Ps. Wiem, że wyżej są oferty, ale w nich nie siedzę za bardzo a teraz pakietyzacja się pozmieniała i się pogubiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...