Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś mam ostatni dzień na rozwiązanie umowy. Do tej pory nikt z C+ do mnie nie dzwonił. Dziwne, bo zawsze dzwonią kilka miesięcy wcześniej.

Odezwał się natomiast kilka dni temu najbliższy stacjonarny punkt C+.

Obecnie mam: 8xC+, Extra+, HBO, HBO GO, NC+GO i mediabox+ za 84,99 zł. Punkt twierdzi, że jak rozwiążę umowę to już takich warunków nie dostanę, bo oferty podrożały i nie będzie nic tańszego. Będzie tylko drożej, jak rozwiążę umowę i będę chciał ponownie podpisać w lipcu.

Faktycznie tak teraz jest, czy taki sam pakiet jak wyżej dostane w takiej cenie jak wyżej? Czy to tylko taki chwyt marketingowy.

Edytowane przez Brooklyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ircios napisał:

Dostaniesz w takiej samej cenie przy negocjacjach. Jako nowy nie. Wypowiedzenie złożyłeś?. Jak tak to sam zadzwoń do DUK Kraków. Może nie dzwonią, bo masz ,zgody nie odchaczone.

 

DUK 122947879

 

 

No właśnie zapomniałem zupełnie o tym i dopiero dziś złożę wypowiedzenie. Zadzwonili z punktu, żebym nie składał, bo taniej nie dostanę. Co do DUK to nie wiem dlaczego nie zadzwonili, zawsze dzwonili, więc zakładam, że zgody odhaczone. Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, ircios napisał:

DUK dzwoni zawsze jak wypowiedzenie jest :-D

 

A APS Ci ściemnia....muszą zarobić. 

A jeśli proponują Ci w tej samej cenie, to bierz. 

 

Zadzwoniłem do C+ z pytaniem w jaki sposób można złożyć wypowiedzenie i popytać o multiroomu (chciałbym dobrać później, za 2-3 miesiące a nie teraz). No i zaproponowali mi 10 zł drożej niż mam. Pakiet Extra za 44,99 u nich wyszedł, a ja mam za 34,99 zł. Stąd różnica. Także może faktycznie nie warto się bawić z wypowiedzeniami tylko przedłużyć na warunkach takich samych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca lipca 2021 , wypowiedzenie złożone w końcu maja. Podjęte 2 próby kontaktu i zaproponowania oferty na początku czerwca. Posiadam pakiet Extra z paczką Canal HBO Eleven Polsat Premium , główny dekoder Ultraboox 4K 2 Wifibox w Multiroom, całość za 157 zł. Najbardziej zależałoby mi, żeby za jeden dekoder multiroom można byłoby korzystać z dekodera CanalPlus box 4K ( jako przystawka do starszego telewizora do odbioru np.  Netflixa). Czy jest to realne? I jakie warunki mogę dostać przy rezygnacji z wypowiedzenia umowy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem Wam bardzo podziękowac za pomoc! Dzięki Wam dostałem pakiet superpremium 4k za 109,99zł mimo, że najpierw próbowano mi go wcisnąć za 124,99zł (  wcześniej miałem pakiet Extra z Canal+, Eleven, MP, Filmbox za co płaciłem 116,99 zł/m ). Idąc za Waszymi radami i znając ceny jakie mozna wynegocjować wypowiedziałem umowę parę tygodni temu i dziś zadzwoniłem do C+. Próbowali jeszcze mi go dac w cenie 119zł, ale po krótkich negocjacjach dostałem ostatecznie superpremium 4k za 109,99zł na 24 miesiące pluz mozliwość wymiany dekodera na 4k ultrabox+ za 5 miesięcznie ( nad tym się jeszcze zastanowię, mam 7 dni na ewentualną wymiane )

 

Raz jeszcze bardzo dziękuję! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, BALEK napisał:

Witajcie

Dzisiaj dostałem taką ofertę:

Nowy Start+ z CANAL+ za 29,89 zł

dopełnienie do Nowy Comfort+ i HBO GO gratis na 2 miesiące.

Umowa na 24 miesiące.

Lepiej za ten pakiet chyba się nie da ?????

Ja tez chciałabym taką oferte. Obecnie mam nowy comfort+ i canal+ za 49,99 ale wolałabym tez ten nowy start i canal+ , czyli wychodzi tak ze nowy start za 10zl i canal+ za 20zl?

Mam pytanko, czy składałeś wypowiedzenie i jakie pakiety miałeś do tej pory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Metko85 napisał:

Ja tez chciałabym taką oferte. Obecnie mam nowy comfort+ i canal+ za 49,99 ale wolałabym tez ten nowy start i canal+ , czyli wychodzi tak ze nowy start za 10zl i canal+ za 20zl?

Mam pytanko, czy składałeś wypowiedzenie i jakie pakiety miałeś do tej pory?

Do tej pory miałem to samo czyli start i canal+ za 39,99. Wypowiedzenie oczywiście było złożone !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BALEK napisał:

Do tej pory miałem to samo czyli start i canal+ za 39,99. Wypowiedzenie oczywiście było złożone !!!

Czyli obnizyli jeszcze o10zł. Ja sie zastanawiam czy mnie obniżyli by comfort na tanszy pakiet no i czy canal+(czyli  premium,seriale ,familijny, dokument, sport1,2) za ktory place 25zl obnizyli by na 20zl, tak jak ty masz?. Wypowiedzenie dopiero będę składać we wrześniu. Wczesniej dzwonili konsultanci  wiele razy ale nic taniej mi nie proponowali tylko ewentualnie w tej samej cenie. Obecnie nie dzwonią od dwóch tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Metko85 napisał:

Czyli obnizyli jeszcze o10zł. Ja sie zastanawiam czy mnie obniżyli by comfort na tanszy pakiet no i czy canal+(czyli  premium,seriale ,familijny, dokument, sport1,2) za ktory place 25zl obnizyli by na 20zl, tak jak ty masz?. Wypowiedzenie dopiero będę składać we wrześniu. Wczesniej dzwonili konsultanci  wiele razy ale nic taniej mi nie proponowali tylko ewentualnie w tej samej cenie. Obecnie nie dzwonią od dwóch tygodni.

Podstawa to złożyć wypowiedzenie. Mało prawdopodobne aby dali ci tańszą ofertę przed zapłaceniem ostatniego rachunku !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Śledzę wątek i widzę, że niektórzy dostają ofertę super premium 4k za 109.99 z dekoderem 4k za free. I tu mam pytanie- czy jest on z dyskiem? Proponują mi ten pakiet z dekoderem bez dysku, ale jeśli chcę dekoder z dyskiem to oferta wzrasta o 10zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.06.2021 o 17:28, BALEK napisał:

Witajcie

Dzisiaj dostałem taką ofertę:

Nowy Start+ z CANAL+ za 29,89 zł

dopełnienie do Nowy Comfort+ i HBO GO gratis na 2 miesiące.

Umowa na 24 miesiące.

Lepiej za ten pakiet chyba się nie da ?????

 

Nie da się lepiej bo masz:

Start+ za 9,99 zł

Paczka Canal+ za 19,99 zł

W sumie gdyby dali jeszcze C+ 4K za 0 zł i moduł CI+ ECP ewentualnie dekoder 4K za 0 zł w dzierżawie to był by max.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca roku. W związku z tym, że się przeprowadzam postanowiłem wykonać telefon już dzisiaj. Propozycja Superpremium 4k - 109zl

Multiroom - 10zl

Dekoder 4k - 0zl

 

Coś jeszcze idzie urwać? Za ile ewentualnie można dobra internet bez limitu żeby było taniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...