Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tej ofercie:

Pakiet Nowy Comfort+ 29,99

CANAL+ 25.00 cały pakiet

otrzymałem dopelnienie do Extra do końca stycznia za darmo.

Dzwoniłem do nich o ewentualny zakup. To proponują dopełnienie za 20zł. Czy ktoś dokupował je ostatnio do takiego pakietu ?

Czytałem o 10-15zł dopłaty ale nie 20zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, LorDx napisał:

o sport to bym się nie martwił, oferta filmowa przy takim lokaucie będzie coraz bardziej denna

Nawet jak masz rację to może się okazać że będą nowe wspaniałe opcje dodatkowe😉A to wiadomo najlepiej negocjować z całą umową wtedy można najwiecej wywalczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, rybak84 napisał:

W tej ofercie:

Pakiet Nowy Comfort+ 29,99

CANAL+ 25.00 cały pakiet

otrzymałem dopelnienie do Extra do końca stycznia za darmo.

Dzwoniłem do nich o ewentualny zakup. To proponują dopełnienie za 20zł. Czy ktoś dokupował je ostatnio do takiego pakietu ?

Czytałem o 10-15zł dopłaty ale nie 20zł. 

Mnie tydzień temu oferowano za 15 zł z darmowymi miesiącami ale większość konsultantów twierdzi że nie ma możliwości dopełnić Comfort do Extra.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@profix Masz dwie gołe karty bez wydanego sprzętu i w Strefie CANAL+ też są widoczne tylko gołe karty? Jak tak i masz dwie gołe karty Cameleon, to możesz wymienić te dwie karty na dwa moduły CAM CI+ ECP lub na dekoder 4K UltraBox+ i do tego moduł CAM CI+ ECP w ramach posiadanej usługi Multiroom post Cyfra+.

Edytowane przez lukx95
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lukx95 napisał:

@profix Masz dwie gołe karty bez wydanego sprzętu i w Strefie CANAL+ też są widoczne tylko gołe karty? Jak tak i masz dwie gołe karty Cameleon, to możesz wymienić te dwie karty na dwa moduły CAM CI+ ECP lub na dekoder 4K UltraBox+ i do tego moduł CAM CI+ ECP w ramach posiadanej usługi Multiroom post Cyfra+.

tak dokładnie w strefie c+ mam tylko dwie gołe karty cameleon - czy będę mógł dokupić canal+4k po wymianie sprzętu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@profix Jeśli posiadasz kanały CANAL+ w swojej ofercie, to tak po wymianie sprzętu będziesz mógł dokupić kanał CANAL+ 4K Ultra HD w cenie 10 zł/m. Za długo kończy Ci się umowa? Gdybyś przedłużał umowę, to przy przedłużeniu umowy można do paczki CANAL+ wynegocjować czasami ten kanał C+ 4K UHD za 0 zł/m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lukx95 napisał:

@profix Jeśli posiadasz kanały CANAL+ w swojej ofercie, to tak po wymianie sprzętu będziesz mógł dokupić kanał CANAL+ 4K Ultra HD w cenie 10 zł/m. Za długo kończy Ci się umowa? Gdybyś przedłużał umowę, to przy przedłużeniu umowy można do paczki CANAL+ wynegocjować czasami ten kanał C+ 4K UHD za 0 zł/m.

umowę mam do końca 2021 roku, lepiej dzwonić na infolinię czy iść do punktu po wymianę na moduł i dekoder.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...