Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Mam Pakiet Extra+ z CANAL+(8), HBO, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD (po starej Cyfrze +), Nat Geo Play, NAJEM PVR -płacę 84,99 zł. . Posiadam jedna kartę Cayman w UltraBox+/PVR PACE oraz druga Cameleon bez przypisanego dekodera. Wypowiedzenie złożone, oferta od konsultanta taka sama cena czyli 84,99  plus dekoder WIFIBOX+ lub moduł CAM CI+ ECP (pod warunkiem wymiany karty Cameleon na Cayman).Chciałbym pozostać przy tym co mam a pytanie jest czy da się coś niżej ugrać? Czy ktoś otrzymał przy wymianie karty inny dekoder niż WIFIBOX+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po dzisiejszym telefonie zgodziłem się na wysłanie oferty na maila. I pytanie do was czy akceptować ?

 

Umowa do 30.11.2020r.

 

CANAL+ 0 zł 3 m i 30 zł/m dla Abonentów

Cinemax 0 zł 5 m i 10 zł/m dla Abonentów (06/20)

HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20)

Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów

Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L

Nat Geo Play 0 zł

FOX Play 0 zł

Filmbox Pack do końca grudnia 0 zł

 

Dekoder główny: PremiumBox+  0 zł

Dekoder multiroom: wifibox+ 0 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, drq napisał:

Camel to niezależna karta, nie ma możliwości zrobienia na niej parowanego MR. ...

No jak nie ma możliwości? Mam w Wifipremiumbox Cameleona, a w dodatkowym WiFiBox Caymana  MR jest w sieci. Inni mają odwrotnie z kartami i też MR jest w sieci. 

 

5 godzin temu, tomek198609 napisał:

zawsze bralem umowe na 24 mc ... i taka jest teraz tez propozycja ...

rozumiem, ze teraz jak mam 2 karty cameleon to i tak operator moze zarzadac w trakcie umowy wymiany na nowe karty parowane ? jesti tak to nic nie zmienia jesli beda mial 1 karta cameleon i 1 karte cayman - moze byc tak samo w tym przypadku ?

Oczywiście.  Operator może zmienić Ci MR na ten od ITI . Lecz pewnie tego tak szybko nie zrobi. 

 

@slowik57 C+ 25 w stałej cenie

Cinemax 8 w stałej cenie.

Teraz sobie policzco lepiej się opłaca, biorąc pod uwagę fakt,że przy aneksowaniu za 2 lata, bedziesz startował z nieco wyższego pułapu . Ja osobiście nie brałbym łamańców.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ircios napisał:

No jak nie ma możliwości? Mam w Wifipremiumbox Cameleona, a w dodatkowym WiFiBox Caymana  MR jest w sieci. Inni mają odwrotnie z kartami i też MR jest w sieci. 

 

Oczywiście.  Operator może zmienić Ci MR na ten od ITI . Lecz pewnie tego tak szybko nie zrobi. 

 

jak to rozumiec ?

Chce nadal miec mozliwosc odbioru telewezji bez laczenia i uzywanie sieci LAN,

czyli w pokoju 1 - dekoder + karta cameloen

pokoj 2 - dekoder ultrabox 4k i karta cayman

 

czy to tak bedzie dzialac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do końca marca a wypowiedzenie w punkcie złożyłem już parę dni temu!

 

1 godzinę temu, mariuszb50 napisał:

Witam umowę mam do końca lutego 2021 kiedy mogę wypowiedzieć umowę ? Byłem w punkcie to tam tylko miesiąc przed końcem umowy. Na jaki adres to wypowiedzenie wysłać ??

 

Teraz, pawelo1968 napisał:

Mam umowę do końca marca a wypowiedzenie w punkcie złożyłem już parę dni temu!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ircios napisał:

C+ 25 w stałej cenie

Cinemax 8 w stałej cenie.

Teraz sobie policzco lepiej się opłaca, biorąc pod uwagę fakt,że przy aneksowaniu za 2 lata, bedziesz startował z nieco wyższego pułapu . Ja osobiście nie brałbym łamańców.

 

Łamańce mam w opcji włącz/wyłącz. Po upływie darmowego okresu zamierzam je wyłączyć.

 

Przemyślałem teraz że przydałby się mi trzeci dekoder, wiem trochę po fakcie.

Lecz takie moje pytanie czy jest możliwość dobrania multiroomu w trakcie trwania umowy ?

Jeżeli jest możliwość to nie spowoduje ona automatycznego przedłużenia umowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok - cos takiego dzis dostalem

 

Ostatnie 2 pytania, o ktore nie dopytalem konsultanta.

1. Czy po okresie 5 mc za hbo i hbo go moze przedluzyc i zostawic sobie jedynie opcje HBO GO ( w umowie jest napisane, ze to oddzielna pozycja i kosztuje 5 zl/mc

2. ultrabox+ to jest dekoder ultrabox+ 4k ? pytam bo na stronie nc plus jest jakis dekoder ultrabox+, ale to chyba jakis stary ?

 

To chyba juz max max-ow co moge wynegocjowac :) ?

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, FOX Play, HBO GO, Hustler HD, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, NAJEM PVR
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Hustler 0 zł 6 m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+5zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 86,89
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PawelTSW napisał:

No o tym właśnie napisał @ircios

Nie o tym 

 

1 godzinę temu, tomek198609 napisał:

ja to zrozumialem tak, ze jak wymienie 1 karta cameleon na cayman to bede musial dekodery (cameleon + cayman)  laczyc ze soba po sieci zeby dzialal multiroom ?

 

zle mysle ?

Źle myślisz. Odpowiedź tyczyła się innej nie Twojej sprawy.

Bierz ofertę co dostałeś.  Jest ok. Taniej nie dostaniesz.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne, że przy kończącej się umowie 31 grudnia i złożeniu wypowiedzenia nikt do mnie nie dzwoni? W sumie jeden raz ktoś z punktu stacjonarnego zadzwonił z ofertą z czapy. Dodam, że mam wszystkie zgody włączone. Mógłbym zadzwonić do Krakowa, ale nie wiem czy to nie obniży mojej pozycji negocjacyjnej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...