Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth
Czyli jednak jest pakiet full extra tylko niewiadomo czy ten co był ostnio co do zawartości czy wymyślili coś podobnego.

To nie "Full Extra" już to tu pisałem(dziwna namiastka tego co było"wyrób czekoladopodobny" i nikt mi nie wmówi że tak nie jest )

Jak na razie "oferta" z mojej sygnaturki nie jest już oferowana ....

PS.trzeba było brać wtedy jak ci go proponowano a nie marudzić :wink:

 

Jeśli ktoś dostał to w tej cenie co poniżej rozpisałem zapraszam do poch[beep]a się ...........bez jakieś średniej proszę tylko stała opłata na 12 miesięcy 8)

 

"Full Extra" 99 pln

pakiet Universe+,

opcje dodatkowa CANAL+ Platinum,

HBO,

Cinemax,

Filmbox,

History,

Sundance

kolekcje VOD CANAL+,

PictureBox,

Seriale+

netVOD+

 

Z innej beczki dziś premiera "Gry O Tron" :jupi: nie zapomnijcie HBO godz 22:00 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje nowe warunki.

Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, abonament 0zł 6 miesięcy a potem za 79,90 zł przez 18 miesięcy. Redlight HD przez 9 miesięcy gratis.

MR przez pierwsze 12m za 0zł potem za 10 zł

 

Dotychczas to co w podpisie za 79 zł z MR.

Zgodziłem się na to i chyba jest ok.

Zresztą oceńcie sami.

Powodzenia w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj rozmowa z DUK NC+ i oferta zaproponowana przez nich: Comfort, Extra, C+ 6x, HBO, CINEMAX + VOD CANAL+ na 24 miesiące za 84,90 zł

 

Zgodził bym się ale zależało mi jeszcze na HBO OD (bez HBO GO) w tej cenie - niestety nie dało się i musiałem odmówić...

 

Umowa do końca kwietnia 2014 roku wypowiedzenie już wysłane...

 

Jak myślicie czy w/w pakiet jest możliwe otrzymać w kwocie 84,90 zł + HBO OD ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisane to co niżej za 69zł miesięcznie. Umowa na 15mcy.

Wg. mnie dobra oferta, długo oferowali 79zł ale ja byłem uparty.

Co myślicie?

 

PAKIET

COMFORT+

OPCJE DODATKOWE:

HBO

HISTORY HD

MULTIROOM STANDARD

NAJEM ULTRABOX+

MULTI+

PREMIUM SPORT &FILM

EXTRA+ HB ITI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fivel

 

Czy HBO, Cinemax i 6xC+ oferowali Tobie jako pakiet Superpremium+ ? Bo to właśnie na taką ofertę wygląda. Około dwóch tygodni temu proponowano mi taki sam pakiet, tylko że w cenie 99,90zł. Oczywiście odmówiłem. Jaki masz dekoder do tej pory? Mówisz, że dzwonili z DUK'u, ale z jakiego numeru? Jesteś byłym n'kowcem czy cyfrowiczem? Czy wypowiedzenie wysłane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fivel

 

Czy HBO, Cinemax i 6xC+ oferowali Tobie jako pakiet Superpremium+ ?. Bo to właśnie na taką ofertę wygląda. Ja około dwóch tygodni temu miałem proponowany taki sam pakiet, tylko że w cenie 99,90zł. Oczywiście odmówiłem.

Hej konsultant podczas dzisiejszej rozmowy nie użył w ogóle słowa pakiet superpremium... mówił ogólnie o pakietach Canal+ HBO i CINEMAX niby na 24 miesiące ale wiemy jak to potem wychodzi - w większości przypadkach kończy się reklamacją...

 

Czyli mam rozumieć, że otrzymałem dobrą ofertę a ile mogę wyciągnąć z HBO OD ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fivel

 

Jak dla mnie oferta warta przemyślenia. Nie mam pojęcia za ile możesz wyciągnąć HBO HD. Ja do oferty jak Twoja, dobrałbym sobie mediaboxa i Multiroom Standard HD i płaciłbym 99,90 i walczył jeszcze o Redlight HD zamiast HBO OD. Nie zależy mi na Picture/serialach itp.

 

@aro

 

I dobrze, że nie dzwoniłeś, bo pewnie oferowany miałbyś breloczek lub długopis z logiem nc+ :), w zamian za podpisanie nowej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry

Mam następującą ofertę: zmigrowałem z c+ do nc+ pod koniec czerwca 2013. Umowę mam do końca czerwca 2014. Oferta następująca:

Universe+ 49 PLN

Canal Platinium 0 PLN

Multiroom 0 PLN

Dekoder Pace za o PLN

Drugi dekoder wynajem 20 PLN

 

Chcę utrzymać to samo co mam jakie warunki mam negocjować. Dzwonią do mnie już od tygodnia i nic konkretnego nie oferują za cały pakiet chcą 99 PLN na 24 miechy drogo strasznie. Narazie im grzecznie dziękuje, wypowiedzenie nie wysłane.

 

Za podpowiedzi z góry serdecznie dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie "minimalistyczne"

Mam to co w podpisie. Wypowiedzenie wysłane ale dlatego że miałem już dość ciągłego dzwonienia NC+ i słuchania jak to mi dobrze chcą zrobić oraz mam naprawdę mało czasu na oglądanie TV. Gdyby nie PACE z pojemnym dyskiem to bym już dawno zrezygnował.

Nie chce się bić o kanały "extra" i inne sprawy więc może nie znajdę tu ludzi z podobnymi co ja wymaganiami. NC+ wciska mi Comfort+ oraz opcje EXTRA+ i HBO itd.

Rozumiem że teraz NC+ "startuje" z poziomu pakiet Comfort+ (nie licząc pre-paid).

Nie chce mieć TV Sat na siłę ale coś bym sobie od czasu do czasu nagrał i w wolnej chwili obejrzał.

Czy ktoś negocjował na zasadzie, najmniejsza cena + Pace PVR HD? (teraz dzierżawa za 0zł)

Czy jest szansa na 12m umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam Comfort+ z PVR... optymalnie +-20zł.

No takie "cuda" to tylko w Erze :lol2:

Bez przesady, NC+ też musi na mnie zarobić.Sorry taki mamy klimat i to zrozumiałe.

Wracając do tematu - wiem że nie chcąc zwiększyć swojego pakietu staje się "gorszym" klientem.

Mam to co w podpisie za 49zł.

Właściwie to prawie chciałem nie przedłużać (zawsze mogę zrezygnować a za jakiś czas znowu zostać ich klientem) ale fakt że mam dekoder i kartę bez parowania to coś co chyba se ne vrati. Multiroom na zasadach C+ (dwie karty)także już nie ma (z tego co czytałem) więc o dodatki do tego co mam bić się nie ma co.Pozostają te "internetowe" ale to (VOD) zawsze można dokupić.

bogdan425

Cena, chyba tylko to gdyż długości umowy nie da się zmienić (albo 15 albo 24 m )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+ delikatnie mówiąc robi z ludzi wała i bez kombinacji proponują nam bardzo kiepską oferte. Osobiście miałem 6C+ plus comfort i ekstra za 49 zł, przy przedłużeniu proponowano mi najniżej 74 zł, dopiero wypowiedzenie pomaga i to wg mnie bardzo. Po paru rozmowach chyba 4, mam za prawie 54 zł umowe na 15 msc, wszystko co wcześniej plus History i HBO ( w tym, że HBO jest na 9 msc). Co ciekawe za 49 zł mój kolega mimo wypowiedzenia dostał comfort plus extra tylko. Więc trzeba kombinować by coś dostać:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...