Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.06.2020 o 17:30, lukaszo85 napisał:

Najnowsza propozycja

2fdfkzi9btve.jpg

Tylko zastanawia mnie ten Extra+ z C+ bo poprzednia propozycja, jakoś sprzed miesiąca zawierała to samo, ale Extra+ z C+ był za 79,99.

 

Szybkie pytanie, czy to się wg Was opłaca? Chciałbym mieć to już z głowy. Oferta z soboty, więc chyba dziś ostatni dzień na kliknięcie, jeżeli akceptuję.

Ew. czy może napisać do kolegi Mikizncplus i on mógłby coś ciekawszego zaproponować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ircios napisał:

Cameleon do MR? Jeśli tak, to wkrótce będziesz musiał wymienić na Caymana z modułem lub wziąć dekoder dodatkowy do MR. Jeśli nie to i tak wymiana na Caymana z dekoderem 4k.

127 to za dużo. Za dużo minimum o 12 zł.

 

Nie rozumiem? to nie można mieć dekodera 4K sparowanego z caymanem (lub moduł 4K + cayman) i do tego multiroom na starym tunerze z cameleonem? Dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luigix2

Można mieć jak najbardziej. Na tą chwilę dekoder 4k i do MR Cameleona, przecież w lipcu mają wyłączyć Seca na Cameleonach. Wtedy tylko dekoder od operatora lub wymiana na moduł z Caymanem. Nie wiesz o tak ważnych sprawach?  

 

@lukaszo85 jak Ci nie szkoda kasy na dekoder, to sie opłaca. Tylko po co wiązać się umową na Eleven. To moje zdanie. Znów jakaś pandemia będzie jesienią, a właściwie jeszcze jest i będziesz bulił za powtórki z powtórek.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już chętny na przedłużenie umowy z ofertą na Superpremium + 4K i do tego wymiana dekodera na 4K (i zdaję sobie sprawę że z obowiązkową wymianą 1 karty na cayman) i to wszystko za 109zł + 5zł ...a multiroom by został na starej karcie camela i starym sagem 83. Tylko chciałbym aby oba tunery pobierały uprawnienia niezależnie, nie uśmiecha mi się latanie z 2 kartą co 2 miesiące lub może częściej w celu pobrania uprawnień. W szybką wymianę wszystkich starych kart nie wierzę już miała ona być 2 lata temu.

Edytowane przez luigix2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka wymiana kart? Przecież Cameleony zostają.  Za jakiś czas wymienią. Pewnie wtedy jak 90 % Cyfrowiczów sami wymienią na dekodery 4k lub moduły z ECP. Tak jak Ty to chcesz zrobić.  Drugi dekoder to Sagemcom, więc odbiór będzie zapewniony. 

Jak będziesz miał zapis w aneksie, że MR pozostaje na zasadzie C+ to bierz.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyt.  @connor07 

"Cyfry to zapewne miesiąc i rok wprowadzenia promocji. Nad literą sam się zastanawiam."

@PawelTSW

cyt"Zapewne mu się źle wkleiło, a wy szukacie drugiego dna."

 

Dobrze mi się wkleiło i nie  pierwszy raz są  takie  symbole.

Poniżej cały post.

 

"Witam.

Umowa do sierpnia 2020. Na dzisiaj mam pakiet

Pakiet Superpremium+

Koniec obecnego okresu minimalnego: 31-08-2020

Liczba kanałów: 231

To mi proponują - Pakiet Superpremium+ 4K, CINEMAX, FOX Play, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, NAJEM PVR ,

 

Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Cinemax 8 zł/m dla Abonentów (04/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla A bonentów. KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 117,99 zł

Co myslicie.

Andrzej"

 

Ja z kolei jestem na okresie  nieokreślonym  i zapytałem przez formularz kontaktowy o możliwość dobrania ultraboxa 4k (teraz mam m-r post c+  2× Camel i dsi83) i taką dostałem odp.

 

"Szanowny Panie,

Informuję, że posiada Pan umowę na czasie nieoznaczonym i usługę multiroom na warunkach cyfry+, w związku z tym dobranie do takije usługi dekodera 4K bez zmiany warunków umowy i multiroomu nie jest możliwa."

 

Zdziwiło mnie zdanie o zmianie warunków multiroomu, bo ostatnio wszyscy którzy przedłużali umowy mając mr post cyfra+ to zostawiano im tą na usługę na tych samych zasadach.

Edytowane przez ww6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ircios napisał:

 

@lukaszo85 jak Ci nie szkoda kasy na dekoder, to sie opłaca. Tylko po co wiązać się umową na Eleven. To moje zdanie. Znów jakaś pandemia będzie jesienią, a właściwie jeszcze jest i będziesz bulił za powtórki z powtórek.

Dekodery od początku mam bez opłat. Pierwsza umowa była chyba bez MR, ale nigdy nie płaciłem za najem dekoderów i tak też jest w warunkach oferty, którą dostałem na maila.

Ponoć jesienią ma być powtórka z marca, ale jeżeli w ten sposób przez dwa lata zaoszczędzę na Eleven 15-30 zł, to nie chce mi się bawić w włącz/wyłącz.

Zastanawia mnie tylko cen za Extra+ z Canal+. Jeszcze w kwietniu oferowali mi to za 79,99. Czy ceny się zmieniły, czy w ten pakiet wchodzi coś jeszcze, np. C+4K, którego nie potrzebuję (i stąd twoje pytanie o kasę na dekoder)? W temacie "Zbiorcze zestawienie ofert przedłużeniowych dla abonentów Platformy CANAL+" jest cena 79,99 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, ircios napisał:

Jak będziesz miał zapis w aneksie, że MR pozostaje na zasadzie C+ to bierz.

Ktoś taki zapis kiedykolwiek miał, bo chętnie przeczytam ?

 

6 godzin temu, Bushiken napisał:

Podepnę się pod post kolegi, gdyż nie otrzymał on konstruktywnej odpowiedzi a także nurtuje mnie to oznaczenie.

L jak lojalizacja?

Edytowane przez Mikizncplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Mikizncplus napisał:

Ktoś taki zapis kiedykolwiek miał, bo chętnie przeczytam ?

 

 W tym rzecz.

 

@lukaszo85 To w takim razie oferta kiepska.  Max niecałe 92 zł z Eleven. A Ty masz propozycję o 5 więcej.  Dlatego stwierdziłam, że to opłata za dekoder.

 

@ww6  wspomniany login w Twoim poście to nie mój, tylko chorego człowieka.

Jesteś na nieokreślonym. Np. Karty przestają działać w prywatnym sprzęcie.  Zgłaszasz się do nich. Od nich wtedy propozycja z ich sprzętem i być może z MR od ITI. Oczywiście przedłużenie umowy.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ircios napisał:

 W tym rzecz.

 

@lukaszo85 To w takim razie oferta kiepska.  Max niecałe 92 zł z Eleven. A Ty masz propozycję o 5 więcej.  Dlatego stwierdziłam, że to opłata za dekoder.

 

No i taką cenę mi zaproponowali w kwietniu za dokładnie to samo, ale wtedy E+ z C+ był za 79,99.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam moduł Canal+4K z ecp(w środku karta cayman w systemie nagravision) i dekoder ADB 5800s (z karta conax). na dekoderze ADB 5800s odbieram obecnie pakiet comfort z opcja canal+(x10). Dekoder ten jest już po umowie - płacę 5 zł więcej niż ma to miejsce w przypadku stałych abonamentów Moduł Canal+4K z ecp kupiłem miesiąc temu i kilka dni temu skończył mi się miesięczny okres promocyjny. Chciałbym "rozwiązać" obecnie posiadany pakiet na dekoderze ADB 5800s i uczynić moduł Canal+4K z ecp głównym moim odbiornikiem, na którym chciałbym odbierać ofertę z pakietu comfort z canal+(x!0 wraz z kanałem Canal+ 4K ultra HD), a na dekoderze ADB 5800s pakiet start+.

 

Moje pytania sa następujące:

1) czy dałoby radę wynegocjować takiego łamańca w ramach jednej opłaty lub multiroom?

2) ile taka kombinacja mnie by kosztowała?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy usłudze modułu CAM nie ma usługi MR.

Będą to dwie osobne umowy - dekoder 5800 z pakietem start, albo przedłużyć jeśli się uda, lub złożyć wypowiedzenie i zrobić wznowienie. Druga umowa na pakiet Comfort z Canal+ - wg taryfikatora 89,99zł jeśli chcesz z LM, lub Comfort 39,99, Canal+ 25zł osobno oraz Canal+ 4k 10 zł - 74,99zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mikizncplus

Jeśli dobrze Cię zrozumiałem to za te 2 umowy (pakiet Start+ na ADB 5800s oraz Comfort z Canal+ i dodatkowo Canal+ 4K Ultra HD) zapłacę łącznie 74,99zł miesięcznie przez 21 miesięcy, bo 3 miesiące za darmo przy umowie na 24 miesiące?

Edytowane przez Barti
Pisanie całego postu pogrubioną czcionką jest zbędne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, natala napisał:

Witam posiadam Pakiet Extra+ z CANAL+ eleven za wszystko płacę 91.89 umowa do końca września wypowiedzenie wysłane chciałbym przedłużyć na ten sam pakiet do tego multirom na ile mogę liczyć

 

Ja za podobny pakiet, tylko że do tego jeszcze mam HBO i dwie karty po Cyfrze+, płacę 91,89 zł, umowa do końca sierpnia. Nie wysłałem jeszcze wypowiedzenia. Ostatnia propozycja: to samo w cenie 91,89.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie: Extra+ z Canal+ i HBO z HBO GO + Pace PVR i Multiroom po Cyfrze+. Całość za 79,99zł. Umowa do końca listopada. 

 

Oferta przedłużeniowa: to samo za 99,99zł + 10zł miesięcznie za dekoder 4K, gdybym zdecydował się na wymianę.  Oczywiście propozycja odrzucona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca lipca. Do tej pory: Comfort 22,50zł, Canal+ 25zł, 2x MRS 10zł (pierwszy 0zł, drugi 10zł) w sumie 57,50zł.

Przedłużyłem w sumie na to samo za tyle samo:

 

Wybrane usługi

Pakiet Nowy Comfort+, CANAL+, MULTIROOM STANDARD

Wybrane promocje

Pakiet Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)

od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 57,5  zł

 

Zadzwoniłem sam do nich po tym jak w strefie.canal+ pojawiła się oferta z nowym comfortem za 22,50zł (wcześniej nie było takiej możliwości).

Jedyny „szok” to uzyskanie tego czego chciałem pierwszy raz bez wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, ircios napisał:

Cameleon do MR? Jeśli tak, to wkrótce będziesz musiał wymienić na Caymana z modułem lub wziąć dekoder dodatkowy do MR. Jeśli nie to i tak wymiana na Caymana z dekoderem 4k.

127 to za dużo. Za dużo minimum o 12 zł.

 

Nic nie będę musiał wymieniać(cameleona) przynajmniej tak zapewniał handlowiec. Rozmowa jest nagrana, już w przeszłości dwa razy korzystałem z nagranych rozmów, bo co innego oferowali przez telefon a rzeczywistość była inna. Za każdym razem przepraszali i respektowali warunki ustalone przez telefon, nie mieli wyjścia takie mamy prawo.

Tym razem było podobnie i warunkiem podpisania nowej umowy było zdanie, że cameleon zostaje na kolejne 2 lata bo mam swój niezależny dekoder  VU+

Poczekam do lipca, jak cos będzie nie tak, to mogę zerwać umowę za nie dotrzymanie warunków umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca sierpnia,sprzęt własny, MR po cyfrze, dwa cameleony. Wypowiedzenie nie zrobione jeszcze. Chciałbym się upewnić czy jest możliwość przejścia na ich sprzęt z dwoma tunerami PVR? W pkt. obsługi twierdzą że nie ma takiej możliwości. Na razie nie wiem jeszcze co mam zrobić bo oba tunery nie obsługują modułów CI+, a z tego jeden zaczyna szwankować i jestem w kropce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...