Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj przedłużałem umowę na kolejne dwa lata. Chciałem wynegocjować wymianę dekodera na ultrabox 4K na dogodnych ( czyli bez opłat ) warunkach. Niestety nie dało się. Jakie było moje zdziwienie, kiedy wieczorem po wejściu na moje konto w ICA widzę możliwość wymiany swojego dekodera na wspomniany wyżej w kilku opcjach, również za zero złotych. Dla pewności zadzwoniłem na infolinię gdzie miły Pan potwierdził że taką możliwość mam. Jutro jadę po nowe pudełko. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie sprawdziłem, że w moim przypadku przejście na czas nieokreślony jest najgorszym możliwym rozwiązaniem. Wszyscy piszą, że abonament im wzrasta wtedy o kilka-kilkanaście złotych. U mnie niestety tak nie jest, bo z 94,99 robi się we wrześniu 133,99 :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem propozycję przedłużenia umowy, bez wypowiedzenia.

 

Pakiet Extra+, CANAL+(10), HBO, HBO GO, Mistrzowska Piłka, FOX Play, Nat Geo Play - całość za 79,99 zł/m-c przez 24 miesiące.

 

Nie wiem, czy to dobra oferta?

Edytowane przez darekbyd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie ekspertów!

 

Bardzo proszę o poradę:

 

Obecna oferta wygasająca 31.08. : Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE + mistrzowska piłka + eleven + WiFi PremiumBox+ = łącznie płacę 94.99.

 

Dzisiejsza propozycja: 98,99 zł za ten sam pakiet plus trzy kanały dodatkowe - dokument, seriale i coś tam. Umowa na 15 miesięcy.

Co polecacie robić? 

 

Czekać na dalsze propozycje? Mam jeszcze dwa miesiące umowy. Później z 94.99 zrobi 121.99.

 

 

Edytowane przez Caarox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, natala napisał:

W jakiej cenie można dostać eleven sports

Patrz przyklejony temat.

 

Godzinę temu, darekbyd napisał:

Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, HBO GO, Mistrzowska Piłka, FOX Play, Nat Geo Play - całość za 79,99 zł/m-c przez 24 miesiące.

 

Pytanie która opcja canal+ 6, 8 czy 10 kanałów? I czy interesuje Cię polska liga kopana, bo wtedy opcja na 10 jest wskazana.

 

Godzinę temu, Caarox napisał:

Dzisiejsza propozycja: 98,99 zł za ten sam pakiet plus trzy kanały dodatkowe - dokument, seriale i coś tam. Umowa na 15 miesięcy.

Sam nie wiesz co dostałaś, bo dostałeś "coś tam" i oczekujesz pomocy. Zakładam, że chodzi o pakiet canal+ 8 kanałów, ale ciężko mieć pewność. Można mieć to taniej, ale bez wypowiedzenia będzie ciężko.

Edytowane przez drq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, drq napisał:

Sam nie wiesz co dostałaś, bo dostałeś "coś tam" i oczekujesz pomocy. Zakładam, że chodzi o pakiet canal+ 8 kanałów, ale ciężko mieć pewność. Można mieć to taniej, ale bez wypowiedzenia będzie ciężko.


Najprawdopodobniej jest to o czym mówisz. Nie dosłyszałem co mi Pani zaproponowała. Pamietam, że były seriale i dokument. Dodatkowo bodajże C+Sport 3 i 4. 
 

Polecacie czekać i odbierać dalsze propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

posiadam comfort +

MR na cayman

w zestawie z wifibox i premiumbox

Razem za całość 37zl w tym 

dzierżawa wifipremium 5zl i

Multi za  10 zł .

 

Umowa do niedzieli, nie odbierałem od biura tel bo miałem zamiar zrezygnować  z tv bo dostałem wypowiedzenie z pracy rozumiecie... są ważniejsze sprawy już telewizją. Jednak firma staje szybko na nogi po przestoju i raczej będę dalej pracował i mam zapytanie bo czasu mało. Jutro sobota w niedzielę nie pracuje BOK.

 

 

Widzę, że niektórzy mają opcje przejścia  na umowę bezterminową. Najbardziej by mnie interesowała w tej sytuacji 

 

1 Jaka kwota by wchodziła w grę  przy comfort  na bezterminowej ? 

Czy MR można do tego pakietu za 0zl wyrwać?

Jak sytuacja z dzierzawa dekoderów jest nadal odpłatna? 

 

 

2 Czy gdybym przedłużył umowę 24/15m na jaką kwotę  liczyć przy comfort lub extra  z multirumem ? 

 

3. Czy ewentualnie przedłużając umowę opłaca się wymieniać dekodery na jakie za ile ?.

 

Edytowane przez mpepe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Caarox napisał:

Polecacie czekać i odbierać dalsze propozycje?

czekaj a w międzyczasie wyślij wypowiedzenia jak chcesz ugrać niższą cenę.

 

16 minut temu, mpepe napisał:

posiadam comfort +

1. sprawdź sobie w ICA prognozowany rachunek i będziesz znał kwotę na umowie bezterminowej.

Multiroom za 0 tylko dla klientów starej cyfry, jak płacisz 10 zł to mniej nie ma opcji

2. patrz przyklejony post.

3. jeżeli wymieniać to na 4k, od 5zł miesięcznie, za 0 w teorii można w praktyce ciężko dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.05.2020 o 12:49, ste100 napisał:

A nie lepiej było zrobić online ?

Napisałem wypowiedzenie na kartce, zrobiłem fotkę, wysłałem przez ICA i po 2 dniach zarejestrowane.

 

Nawet jest to jedna z obowiązujących form rezygnacji z umowy, z której jutro skorzystam. Cytuję zapisy z ICA:

"W związku z sytuacją zagrożenia epidemicznego na terenie Polski od 17 marca do odwołania akceptujemy także rezygnację przesłane poprzez formularz kontaktowy w Strefie CANAL+. W formularzu zamieść skan lub zdjęcie rezygnacji potwierdzonej własnoręcznym podpisem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.05.2020 o 22:14, zbiq napisał:

Dzisiaj przedłużałem umowę na kolejne dwa lata. Chciałem wynegocjować wymianę dekodera na ultrabox 4K na dogodnych ( czyli bez opłat ) warunkach. Niestety nie dało się. Jakie było moje zdziwienie, kiedy wieczorem po wejściu na moje konto w ICA widzę możliwość wymiany swojego dekodera na wspomniany wyżej w kilku opcjach, również za zero złotych. Dla pewności zadzwoniłem na infolinię gdzie miły Pan potwierdził że taką możliwość mam. Jutro jadę po nowe pudełko. 

 

 

Byłem - wymieniłem. Podobno wczorajsza promocja to efekt błędu sytemu, który oferował możliwość wymiany dekoderów na  4K osobom płacących nawet najniższy abonament.

Dzisiaj wszystko wróciło do "normy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, ircios napisał:

A nie włączyłeś sobie opcji dodatkowych w dogodnej cenie? Jesli tak to one znaczaco podnoszą cenę. 

 

Mam HBO za 0 zł. Podejrzewam, że po przejściu na czas nieokreślony jest w pełnej cenie.

 

10 godzin temu, darekbyd napisał:

Dostałem propozycję przedłużenia umowy, bez wypowiedzenia.

 

Pakiet Extra+, CANAL+(10), HBO, HBO GO, Mistrzowska Piłka, FOX Play, Nat Geo Play - całość za 79,99 zł/m-c przez 24 miesiące.

 

Nie wiem, czy to dobra oferta?

 

Jak dla mnie super. Jeśli to prawda to nie ma co się zastanawiać tylko brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja całowałem w extra+ z canal+ i HBO za 80 zł ale niestety z nikim się nie udało tego ugrać. W rezultacie wziąłem Nowy comfort+ z Wszystkimi canal+ oprócz canal+4k i paczka HBO i HBO go  za 84,99 zł 

 

Do tego wymiana dekodera na 4k ultrabox+ z dyskiem i opłata za niego za 0 zł tego nie widać w zestawieniu, tylko u nich w systemie, miałem 7 dni na wymianę, wczoraj udało się wymienic.

 

SchodIlem z superpremium+ i z filmboxami płaciłem 109,99 zł, uznałem, że teraz będę miał lepszą pozycję do negocjacji za 2 lata.

Edytowane przez Guli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp przeszedłem na bezterminową umowę do 37zl doliczyli 4 zł   razem za komfort i Multi 41zł. Na razie zostawię tak jak jest 

 

 

15 godzin temu, drq napisał:

 

 

1. sprawdź sobie w ICA prognozowany rachunek i będziesz znał kwotę na umowie bezterminowej.

Multiroom za 0 tylko dla klientów starej cyfry, jak płacisz 10 zł to mniej nie ma opcji

2. patrz przyklejony post.

3. jeżeli wymieniać to na 4k, od 5zł miesięcznie, za 0 w teorii można w praktyce ciężko dostać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było:

Pakiet Extra+ z Canal+ x10, HBO, HBO GO, MR 2xCameleon, PVR PACE 500GB, UltraBOX, płaciłem 94,99zl

Umowa do 31.05.2020, wypowiedzenie wysłane. 

Przedłużyłem dzisiaj:

Pakiet Extra+ z Canal+ x10, HBO, HBO GO, MR, UltraBOX, FOX PLAY, Nat Geo Play, Paramount Play, na 24 miesiące. Cena 89,99 + 5zl za wymianę PVR PACE na dekoder 4K. Razem 94,99zl. 

 

 

 

 

 

Edytowane przez galpa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...