Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,może ktoś mi pomoże ,3 dni temu zawarłem telefonicznie przedluzenie umowy na E+,C+,HBO +HBO GO z 1 MR i wymianą dekodera na 4k za 104,99.Miałem zdac stary dekoder główny i 1 multiroom,bo do tej pory mialem 2 dodatkowe a zostawić jeden i odebrac dekoder 4k.Jednak w punkcie stwierdzono że mają problem techniczny i nie mogą na razie nic zrobic,podobno zajmują sie tym już technicy ,następna sprawa to ustalilem kwotę na 104,99 a na prognozie płatności widnieje 134,99,co to może oznaczac,nadmienie że zgodę na świadczenie usługi wyraziłem od momentu rozmowy.Mogę prosić o pomoc w tej sprawie? Jak to  ewentualnie będzie  z odstąpieniem od umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, shevchenko1987 napisał:

Pewnie nie naliczyła Ci się zniżka za dekoder 4K i dorzuciło 30 zł do umówionej stawki. 

 

Przechodziłem podobną sytuację. Dzwoń do nich. Chociaż ja to załatawiłem za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego w Strefie Canal+.

konsultantka mówiła że wymiana dekodera ma być za 0 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana to coś innego. 

 

Tobie po prostu pewnie nie naliczył się rabat na cenę za najem meisięczny dekodera. Stawka w cenniku za jego najem nominalnie to 30 zł / miesięcznie. Widocznie w systemie wystąpił "bug" i przechodzisz to co ja kiedyś. 

 

Sprawa jest absolutnie do wyjaśnienia. Tylko musisz to zgłosić, bo po takiej stawce nikomu nie dają. Powołuj się na ustalenia z DUK. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, shevchenko1987 napisał:

Wymiana to coś innego. 

 

Tobie po prostu pewnie nie naliczył się rabat na cenę za najem meisięczny dekodera. Stawka w cenniku za jego najem nominalnie to 30 zł / miesięcznie. Widocznie w systemie wystąpił "bug" i przechodzisz to co ja kiedyś. 

 

Sprawa jest absolutnie do wyjaśnienia. Tylko musisz to zgłosić, bo po takiej stawce nikomu nie dają. Powołuj się na ustalenia z DUK. 

ok dzieki, a wiesz może jak to jest z ewentualnym odstapieniem od tej umowy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim przypadku zapłacisz jedynie "wyrównanie" za okres w którym nowa nowa umowa obowiązywała, czyli za te parę dni.

 

Po zarejestrowaniu wypowiedzenia umowa zostanie przywrócona do stanu pierwotnego. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, shevchenko1987 napisał:

W takim przypadku zapłacisz jedynie "wyrównanie" za okres w którym nowa nowa umowa obowiązywała, czyli za te parę dni.

 

Po zarejestrowaniu wypowiedzenia umowa zostanie przywrócona do stanu pierwotnego. 

dziękuję Ci za odp.,nigdzie nie mogłem znalezc info o tym odstapieniu i karze,balem sie ze jak zloze wypowiedzenie to kara będzie ta co widoczna za caly okres umowy,a masz może wzór wypowiedzenia lub jak napisac rezygnację z obecnej umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinienes mieć na mailu z ofertą lub w Strefie Canal+ (Szczegóły mojej oferty -->> Zestawienie ofert -->> Twoja nowa umowa. Otwierasz i na stronie nr 3 powinno być). 

 

Ps. A dlaczego dążysz do odstąpienia? 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, shevchenko1987 napisał:

Powinienes mieć na mailu z ofertą lub w Strefie Canal+ (Szczegóły mojej oferty -->> Zestawienie ofert -->> Twoja nowa umowa. Otwierasz i na stronie nr 3 powinno być). 

 

Ps. A dlaczego dążysz do odstąpienia? 

pytałem w razie czego gdyby był problem z wymiana tego dekodera na 4k ,no i z tą ceną że inna przy rozmowie a inna w ica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też był problem techniczny przy wymianie sprzętu. Tylko ja wymieniałem własnościowy moduł CAM CI+ na Ultraboxa+ 4K. W punktach po prostu czasem siedzą przypadkowi ludzie, którzy się nie znają na swojej robocie i taka prosta rzecz przysparza im od groma problemów. 

Edytowane przez shevchenko1987
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Mam teraz Nowy Comfort+ z canal+, do tego hbo i hbo go za darmo, MP w prezencie, multiroom oraz 2 dekodery i dobrałem eleveny za 11,90.

Łącznie place 106zl

Dostalem oferte ze bede mial to samo w tej samej cenie na 24msc ale hbo tylko na 5msc ?, nie zgodzilem sie i skladam wypowiedzenie, umowe mam do kwietnia, i teraz pytanie czy uda mi się ugrać superpremium 4k za 109zl i zeby dekodery i multiroom byly za 0zl?

Czy lepiej atakowac extra+ canal+za 25zl i dobrac Mp oraz eleveny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł czas na przedłużenie mojej drugiej umowy podpisanej z operatorem. 
obecnie:

- Nowy start+ 24.99

- dopełnienie do Comfort - 10 zł

- Najem WIFIBOX - 2 zł 

Łącznie 36.99 zł 

Co mogę teraz dostać przy przedłużeniu umowy? Zachowując podobna / niższą cenę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, shevchenko1987 napisał:

Zajrzyj dwie strony wstecz na moją rozpiskę. 

Pisałem o tym. Zrób zestawienie i codziennie 3 razy wrzucaj. Nikt prawie tego nie zauważy. ;-)

 

@wojmir Możesz chyba telefonicznie zamówić. Dla abonentów na bezterminowej umowie za 80zł. Zadzwoń sprawdź, bo nie jestem pewny

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waham się, czy przedłużyć umowę gdyż doszły do mnie słuchy, że w połowie roku będzie krajowa wymiana sprzętu w tym cameleon, a na innym multiroomie mi nie zależy. Ktoś co wie na ten temat? Zadzwonię jutro i dowiem się o opcję C+ za 80 zł choć nawet w opcji wł/wył wychodzi okrutnie drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...