Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, P_Canal+ napisał:

Nie chcę wybielać Platformy Canal+ ale litości.Jak czytam niektóre posty typu:

"Można to dostać 5zl taniej" "słaba oferta,do tego należy się Fox Play i nat geo Play( pewnie 50proc osób nigdy w tę kolekcję nie weszla")

" Zaakceptowales haracz 2zl za tego dziada wifipremiumboxa?" to nóż mi się w kieszeni otwiera. Czy zaoszczędzone  5zl za które można kupić 2 bułki słodkie albo paczkę laysow,są warte kilku lub kilkunastu rozmów z "konsulami" i zszarganych nerwów. 

Spójrz na to z drugiej strony, konsultanci wydzwaniają czasami po dwa, trzy razy dziennie przed końcem umowy dając  "na zachętę" zazwyczaj oferty mówiąc kolokwialnie "z du..y" i słysząc często odmowę i brak zainteresowania ofertą. Czy chce się Wam szargać nerwy za dwie słodkie bułki? Czy nie dociera do Was jak ktoś mówi że gorszą ofertą niż ma obecnie nie jest zainteresowany i nie życzy sobie zawracania gitary, a Wy dzwonicie czasami jeszcze tego samego dnia i ten sam [beep] zapodajecie. Jak ktoś jest z Wami kilkanaście lat to liczy na godne traktowanie i zaręczam że często nie chodzi tutaj o 5 czy 10zł TYLKO O ZASADY. Na przykład chcecie od klienta 5zł za dzierżawę dekodera, który będąc użytkownikiem platformy od kilkunastu lat nigdy jej nie płacił. Klient często chce i jest gotów zapłacić za dany pakiet/program 5, 10zł i więcej, ale Wy z uporem maniaka informujecie że nie ma takiej opcji (choć wszyscy wiedzą że jest) i nadal zawracacie ludziom du..e żeby wysępić te 5-10zł za dzierżawę dekodera, która będzie się ciągnęła przy kolejnych umowach. Czasami i dla niektórych "słowo jest droższe pieniądza" i paczki Laysów za 5zł, dlatego ludzie składają rezygnacje i jak dalej dzwonicie z tymi samymi "świetnymi ofertami" to po prostu nie mają ochoty rozmawiać z kolejnym "Januszem" czy "Grażyną" i odchodzą od Was. Musicie zrozumieć, że podejście do klienta i traktowanie go z szacunkiem jest warte więcej niż 5-10zł, że nie jesteście jedyną platformą, że coraz więcej ludzi wybiera VOD, Netflixa etc. Z ŻADNYM innym operatorem nie ma takich przebojów jak z Wami, większość ludzi zagląda tutaj zazwyczaj co dwa lata - od umowy do umowy - żeby dowiedzieć się jak staracie się dymać klienta obecnie. Chcecie zmieniać świat na lepsze, zacznijcie od siebie. ?

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat do nikogo nie dzwonię i nie mam nic wspolnego z infolinia oraz częstotliwością jej dzwonienia.Wiem jedno,można odznaczyć zgody marketingowe na kontakt z infolinia,można również zablokować numer jeśli jest to tak uciążliwe.Jesli miałes darmowy dekoder to nikt przecież Ci nie rozkaże wymienić na płatny.Chcesz dekoder 4k i firma daje Ci propozycje,że nie ma problemu ale chcemy 5zl miesięcznie ?? masz dwie opcje:akceptacja oferty lub odrzucenie oferty.Proste :) 

Edytowane przez P_Canal+
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lamers niedalej jak dwa tygodnie temu miałem telefon z cudowną ofertą w ramach ostaniego przedłużenia(ponad rok temu) i wzorowej współpracy.Oferta mega atrakcyjna 6 miesięcy za 9.99 zł reszta za 39.99 zł jako dodatkowa umowa.Konsultantka nawet nie wiedziała jaki to pakiet niby taki co kosztuje 60zł.Tylko potrafiła wymienić ilość kanałów.Obstawiam że to był Comfort.Dekoder wifi box nie wiedziała jak karta pytała kierownika.Jak zaczęła mnie uświadamiać jaka to zaleta posiadania Caymana i że niby to Mercedes a Camel to Maluch to juz miałem dość słuchania tych bzdur.Juz pomijam że jak to był Comfort to oferta ze strony była o wiele lepsza (chyba było 6 miesięcy za free).

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :) tak samo są klienci co mają HBO za 0zl na 24m, comforty za 14.99 czy dostają dopełnienie za 10zl do comforta za 22.5zl. Jesli  to wszystko byłoby takie proste i wystarczyłaby cierpliwości i nieugiętość jak piszą niektórzy to nie byłoby później postow takich jak strona, dwie wcześniej,że jednak nie znalazła się dla mnie oferta z dekoderem 4k za 0zl i kto inny zarobi :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, P_Canal+ napisał:

Ja akurat do nikogo nie dzwonię i nie mam nic wspolnego z infolinia oraz częstotliwością jej dzwonienia.Wiem jedno,można odznaczyć zgody marketingowe na kontakt z infolinia,można również zablokować numer jeśli jest to tak uciążliwe.Jesli miałes darmowy dekoder to nikt przecież Ci nie rozkaże wymienić na płatny.Chcesz dekoder 4k i firma daje Ci propozycje,że nie ma problemu ale chcemy 5zl miesięcznie ?? masz dwie opcje:akceptacja oferty lub odrzucenie oferty.Proste :) 

To może prościej. Dajesz porady jak pozbyć się sr.aczki, a mi chodzi o to żeby jeść zdrowo i nie mieć sr.aczki. Proste? :-)

Edytowane przez lamers
sr.aczka ;-)
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, P_Canal+ napisał:

Akurat z takimi ofertami dzwonią najczęściej z zewnętrznych call center. Niestety jest tam bardzo niski poziom jakości i wiedzy konsultantów.

Dokładnie telefon z Wrocławia.Nie wiem za kogo mnie miała że chciała mi wcisnać ofertę gorszą niż na stronie.A mogła tylko zerknąć w ofertę jaką posiadam by wiedzieć że oferty dla Januszy nie łyknę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam wśród rodziny/znajomych osoby, którzy płacą za Extra+CANAL+ z Sagemem 124zł miesięcznie albo mają jeszcze pakietyzacje z "n-ki", gdzie za odpowiednik dzisiejszego Extra+ płacą 64zł. I im to nie przeszkadza. A że ja za Extra+ z CANAL+ HBO HBO GO z Multiroomem i dekoderem z nagrywarką płacę 79,99zł miesięcznie uwierzyć nie mogą. Ale też nic nie robią by swoją sytuacje zmienić. :) Widocznie tak im odpowiada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, P_Canal+ napisał:

Ogólnie oferty z zewnętrznych call center i od domokrążcow to moim zdaniem zmora platformy. Co druga umowa jest robiona "na wałku". Nie wiem dlaczego wyżej postawione osoby w firmie się za to nie wezmą...

Otóż to... my też nie wiemy. Chodzi o to żeby pewnego dnia operator nie obudził się z przysłowiową ręką w nocniku. Ja rozumiem, że zadaniem jest konsultanta od przedłużania umowy jest znalezienie łosia któremu da się sprzedać jak najmniej za jak najwięcej, ALE jak łoś wie o co kaman, to nie można go kłamać w żywe oczy i wciskać mu kity. Nie idźcie tą drogą... PC+ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wypowiadałem umowy i dzwonią do mnie z 022....... W chwili obecnej mam superpremium + HBO, paczka canal plus, cinemax, eleven, history, i MR Premium. Płacę 119 zł..... Jadę na starym Turbaczu. Marzy mi się zmiana dekoderów bo MR jest wnerwiający, często się zawiesza. Szkoda tylko że nc+ i canal+ odeszli od MR premiem na rzecz standard. Brakowało by mi opcji oglądania nagranych materiałów na drugim dekoderze. Teraz proponują mi superpremium, HBO, paczka canal plus, eleveny, paczka Polsat Sport i MR za 123 zł bez wymiany dekoderów z uwagi na MR Premium..... Co sądzicie o tej propozycji?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.02.2020 o 19:28, majami napisał:

Cześć

Dostałem dokładnie to co chciałem:  

- Extra+

- C+ wszystkie 

- HBO + HBO GO 6 mies. gratis 

- Fox Play - 0zł

- Nat Geo Play - 0zł

- Mistrzowska Piłka - 0 zł

- MR Cameleon x 2 (PACE i SAGEMCOM DSIW74)

Całość na 79,99 PLN

Dziękuje za pomoc wszystkim zainteresowanym.

 

Multiroomy tutaj są za 0zł? Ciężko było to wynegocjować? Mi na razie proponują to samo + 2x10zł za MR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze bo moze komus sie przyda. Miesiac temu przedluzylem dwie umowy z comfort za 22,50 zl. Dzisiaj dobralem dopelnienie do Extra za 10zl. Trafilem na bardzo mila pania. Na poczatku zaproponowala za 15 zl, ale pozniej zeszlismy do 10 zl, wiec sie da. Pozdrawiam.

Edytowane przez Barti
Usunięto puste cytowanie innego postu.
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...