Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Umowa do końca września 2019.. Zaczynają dzwonić z propozycjami przedłużenia umowy.

Aktualnie posiadam:

 

Extra +

8 x C+

Eleven sports

multiroom standard

 

Wszystko za 79,95 zł.

 

Chciałbym to samo tylko dodatkowo Mistrzowską piłkę. Nawet wystarczy mi 6 kanałów c + (nie potrzebuję discovery i seriale)

1. Czy składać już wypowiedzenie?

2. Czy uda mi się w tej kwocie uzyskać dodatkowo Mistrzowską piłkę. Może da się to dostać taniej?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi i podpowiedzi.

 

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

NC+ bardzo schodzi na psy.... Starych abonentów mają gdzieś. Jak to się mówi kiedyś było inaczej, lepiej............

 

Zrobili promocję dla nowych na dekoder 4K - aktywacja 0 zł i 0/1 zł miesięcznie.

 

Miałem do tej pory Extra z 6xC+, multiroom, wifi premiumbox całość za 59,99. Od blisko roku jestem na czasie nieokreślonym za 66,99 zł.

 

Propozycje jakie dostawałem były na poziomie 69,99 za to samo przy umowie na 24miesiące (wypowiedzenie było złożone). Zdażało się iż dostawałem na 5miesięcy HBO gratis i tyle. Jeśli pytałem dlaczego mam płacić więcej z lojalką na 24m to na ogół konsultant milczał, bądź przyznawał mi rację i dziękował za rozmowę.

 

Moim warunkiem przy przedłużeniu umowy była wymiana dekodera na 4K przy tym samym pakiecie. Tam cena skakała - dochodził czynsz na dekoder i opłata za multiroom i przy tym samym pakiecie (plus C+4K) opłata miesięczna wykosiłaby od 89,99 do 94,99 zł/m. Czyli defakto 23-28 zł miesięcznie więcej za dekoder, C+4K i lojalkę.....Gra nie warta świeczki.

 

Do wczoraj. Wczoraj okazało się że jest dla mnie oferta z dekoderem 4K za 0. 0 totalne bez aktywacji i opłaty miesięcznej nigdy (na nieoznaczonym również 0zł). Tylko jest małe ale.....Musiałbym swój pakiet zmienić na Extra z 8C+, za 99 zł/miesięcznie na 24m. Czyli 33 zł więcej za dekoder 4K, 2C+ (dokument, seriale - których nie oglądam), C+4K i MP (która tez mnie średnio interesuje). Multiroom zostaje bez zmian za 0. Niestety gra nie warta świeczki.

Zapytałem o zostawienie pakietu jaki mam - bez c+seriale i dokument i bez MP. Jest możliwie ale wtedy pakiet Extra+ 6xC+ 69,99, C+4K 10zł, dzierżawa 15zł, czyli 94,99 zł/miesięcznie + uwaga aktywacja dekodera 4K.....

 

Widać jaki to dekoder za zero dla 10letniego abonenta jest.

 

Pozdrawiam i życzę wytrwałości w negocjacjach. Ja poczekam aż zmądrzeją.....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jestem obecnie na nieoznaczonym okresie, przedzwoniłem sobie do DUK (12 294 78 50) ale ponoć "nie tam powinienem się dodzwonić" tylko do jakiegoś działu lojalizacji o którym pierwsze słyszę...

 

Czy w przypadku bycia na bezterminówce metoda z wypowiedzeniem działa?

Ma ktoś numer do tego działu lojalizacji oraz jakieś doświadczenia jak tam wygląda negocjacja umowy?

 

W punktach głównie proponują nową umowę na drugą osobę, starą zakończyć "bo będzie drożej" (jak zawsze zresztą...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przepraszam, że swoim wpisem zrobiłam małe zamieszanie (hubson i roberttosat).

Muszę przyznać, że każdy z Was ma swoje racje, jednak po wczorajszym dniu opowiedziałabym się bardziej po stronie hubsona w sensie nie rozmawiania z DUK.

Otóż nadarzyła się okazja, że małżonek był w mieście, więc poprosiłam go by zaszedł do APS i zapytał o ofertę, bo kończy się wypowiedzenie a ja nic nie wiem (bo nie odbieram telefonów z infolinii).

Miałam nadzieję, że tak jak obiecano - będzie taniej. Podczas wizyty małżonka w APS sprzedawca poprosił go żeby do mnie zadzwonił, wtedy on przez telefon powiedział mi co proponuje. Niestety jakość połączenia nie była zbyt dobra, musiałam parę razy prosić o powtórzenie co do mnie mówił, w tle słyszałam inną osobę rozmawiającą z klientem, ponadto byłam oderwana od pracy i chyba nie bardzo „kontaktowałam”.

Z tego co pamiętam przedstawiał mi opcje Comfort+, które różniły się tylko długością okresu na jaki będzie przyznany Canal+ i jego ceną.

Ostatecznie wybrałam (prawdę mówiąc pan wybrał za mnie) Pakiet Comfort+, 8xCanal+ (na 6mcy).

Nie pamiętam, czy mówił coś o włączeniu pakietu od zaraz, a ja podpiszę umowę 01.07 jak będę w mieście. Po czasie zorientowałam się, że nie znam ogólnej ceny jaką będę płacić miesięcznie. Trochę było mi głupio, że się o to nie zapytałam, więc zalogowałam się na moje konto nc, żeby sprawdzić. Zauważyłam, że oferta została włączona, bo pakiet nazywa się teraz Nowy Comfort+, a umowa zawarta jest do 30.06.2021 r. Niestety, nie znalazłam wszystkich opłat jakie będę ponosić tylko w opcjach dodatkowych, że za Canal+ do końca br. nie zapłacę nic i za najem sprzętu 3 zł.

W dniu dzisiejszym dodzwoniłam się do APS i poprosiłam o podanie całkowitej ceny, jaką będę płacić.

Sprzedawca (inny niż wczoraj) sprawdził, że mam Pakiet Comfort+ za 29,99 zł, 8xCanal+ (na 6mcy) za 25,00 zł dodając do tego opłatę za najem mediabox w wysokości 3,00 zł za całość wychodzi 57,99 zł. Powiedział, że to co jest w moje nc+ nie zawsze jest aktualizowane, więc ten Canal+ za 0 zł to jakiś błąd. Zaczął mnie przekonywać że oferta 25 zł za Canal+ to super cena, a infolinia nie mogła mi zaproponować 22,50 zł za pakiet Comfort+.

Normalnie miało być taniej (do tej pory płaciłam 60,50 zł) i jest o całe 2,51 zł!!!?

Nie potrzebne mi dodatkowe 2 kanały Canal+ (dokument i seriale). Chciałam mieć to samo tylko taniej. W końcu jestem ich klientem jeszcze od n-ki, chyba od 2012 roku.

No i teraz jestem w kropce, bo dowiedziałam się że sprzedawca wydrukował już umowę, która czeka na jej podpisanie. Wobec tego mam pytanie, czy mogę jakoś wrócić do propozycji z infolinii za 50,50 zł przez cały okres umowy. Czy włączenie przez APS oferty i wydruk umowy wyklucza powrót do oferty z infolinii?

Reasumując – lepiej byłoby odbierać telefony z infolinii i poznać ich propozycje, wtedy wiedziałabym na czym stoję i o co mogę prosić APS. A tak chciałam być fair wobec sprzedawcy i nie do końca mam to czego oczekiwałam.

Uważam, że APS dobre są dla osób, które mogą je odwiedzać kiedy chcą, a dla mnie kiedy muszę tam dojechać (60km) i nie zawsze mogę się dodzwonić lepszym rozwiązaniem są konsultanci na infolinii ?

 

Proszę o podpowiedź, co mogę zrobić.

W ostateczności podpiszę umowę w APS i zaoszczędzę całe 2,51 zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na infolinii dostalabys comforta za

22.5 + 25zl canal+.Czyli 47,5.

Dekoder tez bylaby szansa dostac za darmo a nie 3zl, nie mowie juz o HBO na 2miesiace gratis...

Infolinia kazdemu komu konczy sie  umowa i ma comforta proponuje predzej czy pozniej 22,5,wiec ten Pan z POS BEZCZELNIE KŁAMAŁ!!!

Jesli nic nie podpisalas to zloz reklamacje na typka z punktu,ze bez podpisu wlaczyl oferte.Jezelk moze przedluzyc umowe telefonicznie bez podpisu to od niej ODSTAP.Proponuje zlozyc skarge na POS i dzwonic o porade do DUK.

Malo tego za pol roku placilabys 40zl za kanaly canal+ jakbys nic z nimi nie zrobila czyli 15zl wiecej.Złóż skarge na oszustow z POS!

Edytowane przez hubson
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!.Do tej pory miałem pakiet Extra plus za 89,90 zł. Do tego Eleven za 11.90.Dekoder Mediabox za free. Nowa umowa . Canal plus 25zł na 2 lata.Canal plus 4k 10zł na rok, potem20zł. Pakiet exstra plus-59,99 , Eleven sportza7,95 na rok ,potem trzeba dzwonić.HBO 5 miesięcy za free , Cinemax 0zł na 2lata ,filmboxsy 0zł na 2lata .Najem dekodera Ultra hd 4K-5zł .Razem do zapłaty 107 zł . Jednak miła Pani w APSie stwierdziła , że to zła oferta kazała zerwać umowe,zresztą nie wydała mi dekodera Ultra hd 4k , bo miała tylko dla nowych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.06.2019 o 13:56, Speedy87kg napisał:

HBO za darmo

Witam, mam aktualnie pakiet extra+ za 49,99.

 

Czy jak podpiszę umowę na nowy comfort+ (widziałem, że najtaniej 22,5zł) to będę mógł w trakcie trwania umowy zrobić dopełnienie do extra+? ewentualnie za ile?

 

Widziałem, że proponują dopełnienie z tego co pisaliście wczesniej ale to tylko na okres jednego miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, bzyluu napisał:

Witam, mam aktualnie pakiet extra+ za 49,99.

 

Czy jak podpiszę umowę na nowy comfort+ (widziałem, że najtaniej 22,5zł) to będę mógł w trakcie trwania umowy zrobić dopełnienie do extra+? ewentualnie za ile?

 

Widziałem, że proponują dopełnienie z tego co pisaliście wcześniej ale to tylko na okres jednego miesiąca.

 

Jak dostaniesz Comfort+ za 22.50 zł to będzie ok.

Dopełnienie do Extra+ za 10 zł można mieć na cały okres umowy..

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Umowa do końca października. Wypowiedzenie nie wysłane. Oferta przedłużenia: pakiet extra, 6xcanal+, Eleveny, Mistrzowska Piłka, multiroom i hbo na 5 m-cy za 86,89. Na prośbę wyliczenia ceny za comfort, 6xcanal+, Eleveny, Mistrzowska Piłka, multiroom dostałem odpowiedź, że na dzień dzisiejszy cena wyniesie tyle samo co za extra czyli 86,89 zł ;) 

 

Proszę o odpowiedź w jakich granicach cenowy mogę zaakceptować:

1. comfort, 6xcanal+, Eleveny, Mistrzowska Piłka, multiroom bądź

2. extra, 6xcanal+, Eleveny, Mistrzowska Piłka, multiroom  

 

Dzięki z góry za odpowiedź.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezczelnie kłamią konsultanci. Bo jakoś bardziej ufam ludziom wpisującym tutaj co ugrali niż im. Start + mam za 17.99 zł i informacja, że niżej nie może być nawet przy 24 miesiącach. Sorry, proponował na 17.50 zł czyli 49 groszy mniej. :D Umów 12 miesięcznych w ogóle nie ma według ostatniego rozmówcy. Za Comfort + chciał ode mnie 29.99 zł i nic taniej. Może to wina braku wypowiedzenia. Można je złożyć przez mojencplus tak jak w ICOK CP???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, the cable guy napisał:

Bezczelnie kłamią konsultanci. Bo jakoś bardziej ufam ludziom wpisującym tutaj co ugrali niż im. Start + mam za 17.99 zł i informacja, że niżej nie może być nawet przy 24 miesiącach. Sorry, proponował na 17.50 zł czyli 49 groszy mniej. :D Umów 12 miesięcznych w ogóle nie ma według ostatniego rozmówcy. Za Comfort + chciał ode mnie 29.99 zł i nic taniej. Może to wina braku wypowiedzenia. Można je złożyć przez mojencplus tak jak w ICOK CP???

Jeżeli nc+ tego nie zmieniło (a zapewnie nie zmieniło) to najkrótsza umowa na pakiet Start+ w DUK będzie na 15 miesięcy. Cena 9,99 zł przy pakiecie Start+ jak najbardziej osiągalna. Załatwisz sobie taką w DUK w ostatnim miesiącu trwania twojej umowy, po złożeniu wypowiedzenia oczywiście. Także składaj wypowiedzenie w APS i czekaj na kontakt lub kontaktuj się z DUK pod numerem 12 294 78 79.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam słynną promocje Extra+6C+ 3x21zł i 21x79,99zł na 24 miesiące + 5zł za wifipremiumbox. 

 

Propozycja: to samo za 69,99+5zł dekoder 

Lub

Comfort+8xC+ 79,99zł 

Mistrzowska Piłka 0zł

Dekoder 4K 0zł aktywacja i 0zł miesięczna opłata

Canal+4K 0zł

Fox Play NG Play za 0zł

 

Nie wiem,  ale chyba poczekam, bo umowę mam do grudnia 2019.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca umowy pół roku. Obecnie pakiet extra + z 8xcanal+ oraz eleven za 96zl + zwykły dekoder wifobox. 

Ich propozycja na dzień dzisiejszy to dopełnienie do tego co mam obecnie mistrzowska piłka + HBO + dekoder 4k za 106zl. Czekać czy brać co dają? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...