Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, shevchenko1987 napisał:

Ceny za Eleven: 7.95, 9.95, 11.90 lub 15.90 w zależności od humoru konsultanta. 

Masz zdecydowanie rację, ja póki co mam w ICA 11,90 zł, a za 9,95 nie chcą mi dać, nie wspominając już o 7,95.

Na siłę ich nie duszę, bo mam dostępne te kanały w kablówce, a tam znów nie wiem, czy umowę z nimi dalej przedłużę.

Poza tym jakość kablówki względem satelity również jest wyższa, wg mnie o 20%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis 3 cie podejscie

 

Znow to samo mowia ze comfort+ jest za 34.99 ,wkurzylem sie i powiedzialem im wprost ze sobie jaja robia, maja 2 strony internetowe sklepu i na jednej jest pakiet comfort + na okres 12m w cenie 29.99

https://ncplus.pl/sklep/oferta/mixcomfortplus

wiec jakim cudem mam zgodzic sie na 34.99 na okres 24m majac od 4 lat stary turbobox :)

 

Pani musiala zaczerpnac slowa z "kierownikiem" i po chwili mowi ze moga mi zaoferowac "indywidualna oferte jednodniowa" za 47.50 za comfort+ wraz z pelnym pakietem canal+ (8) ,czyli tak jak bylo mowione tu na forum :comfort+ 22.50 + pelny pakiet canal+ za 25 na 6 miesiecy z mozliwoscia przedluzenia.  Powiedzialem ze musze to przemyslec bo graja bardzo nie fair a znajomy z pracy dostal od nich pakiet comfort+ za 19.99 a sluchy chodza rowniez o 14.99 i ze zadzwonie jutro. Pani stala sie opryskliwa i probowala mnie przekonac ze tej oferty juz jutro nie bedzie i albo teraz albo wogole... zbylem ja ,by zadzwonila wieczorem. Nie zamierzam odebrac telefonu. Bede czekal do faktycznego wygasniecia umowy czyli te 8 dni by z ciekawosci zobaczyc co beda oferowali wtedy gdy juz zeszli z ceny .Hbo proponowala za 20 w tym hbo go gratis. Myslicie ze jest sent probowac wyciagnac od nich mediabox czy roznicy do turboboxa i tak nie bedzie i nie ma sensu?

Edytowane przez mixMZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Comfort+ z wklejonego linku dotyczy umowy na własnym sprzęcie.

Po wygaśnięciu umowy nie powinno być problemu z uzyskaniem Comfort+ w cenie 22,50 bez konieczności dobierania paczki C+. Można się pokusić na wymianę na mediaboxa ale pod warunkiem braku opłat za ten proces.W przeciwnym wypadku nie ma sensu wymieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pelny pakiet canal+ na bank bede bral , pozniej moze dodam sobie hbo. Na czym by mi jeszcze zalezalo to mozliwosc nagrywania 3 kanalow a to tylko chyba dostepne jest na 2 kablach w tym najnowszym dekoderze 4k... Po ile ten dekoder mozna najtaniej wyciagnac w pakiecie comfort+ z dodatkami tak powiedzmy do 70zl/m  bo zapewne miesieczna kwota jaka sie placi ma na to wplyw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co mają oferty na czas nie określony jak ja, od czerwca to przedłużenie warte jest tylko w grudniu, jak na infolinii  nic ciekawego i nie jesteś wybredny to czasem grudniowe oferty są warte, dlatego warto mieć umowy tylko do grudnia. Ja możliwe przejdę na świąteczną (99zł lub 129zł zyskuje programowo) ofertę ale wiem że co 2 lata umowa skończy mi się w grudniu a nie jak zawsze w czerwcu gdzie lipa była a że będę miał grudzień to wiem co wybrać nową umowę czy przedłużyć mam dwa wyjścia gdzie korzystniej wtedy.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, mixMZ napisał:

pelny pakiet canal+ na bank bede bral , pozniej moze dodam sobie hbo. Na czym by mi jeszcze zalezalo to mozliwosc nagrywania 3 kanalow a to tylko chyba dostepne jest na 2 kablach w tym najnowszym dekoderze 4k... Po ile ten dekoder mozna najtaniej wyciagnac w pakiecie comfort+ z dodatkami tak powiedzmy do 70zl/m  bo zapewne miesieczna kwota jaka sie placi ma na to wplyw. 

Jak chcesz z paczką C+ to taniej nie dostaniesz.Nagrywanie trzech kanałów tylko na ultraboxie z konwerterem unicable. Na dwóch kabalach w ograniczonym zakresie też zadziała ale żeby w pełni wykorzystać możliwości dekodera konieczna jest modyfikacja instalacji.Musisz liczyć się z aktywacją 49 zł i miesięcznie 15 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, niedługo kończy mi się umowa i obecnie posiadam Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE , Eleveny i multiroom .  Dekodery wifiBox+ / SAGEMCOM DSIW74 i UltraBox+/PVR PACE (MR) za 86 zł miesięcznie. Dużo, nie dużo? Da się coś negocjować?

Bo już dzwonią ale oferują to samo w tej samej cenie, tylko tam do kwietnia chyba HBO za free. I coś o LM za jakieś 12 zł, tylko nie wiem czy to tylko ten sezon do końca czy już na kolejne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minutes ago, Pawel said:

Jak chcesz z paczką C+ to taniej nie dostaniesz.Nagrywanie trzech kanałów tylko na ultraboxie z konwerterem unicable. Na dwóch kabalach w ograniczonym zakresie też zadziała ale żeby w pełni wykorzystać możliwości dekodera konieczna jest modyfikacja instalacji.Musisz liczyć się z aktywacją 49 zł i miesięcznie 15 zł.

 

Z tego co bylo napisane wczesniej moglbym walczyc o pakiet Start za 9.99 z miesiecznym darmowym dopelnieniem do comfort+ a po miesiacu wykupic dopelnienie za 10zl i dobrac caly pakiet C+ ale to teoria , czy na to pojda to nie wiem.

 

Zle sie wyrazilem co do nagrywania. Obecnie na Turbobox mam mozliwosc nagrywania 1 go kanalu i ogladania innego (zabawa z time shiftem) oczywiscie to na 2 kablach ,fajnie by bylo gdyby mozna bylo nagrywac niezaleznie 2 kanaly a 3ci ogladac. Ale to pewnie wciaz to same rozwiazanie czyli ultrabox - 15zl hm... nie wiem czy jest sens bo tv mam tylko fullhd.

Edytowane przez mixMZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad tydzień temu przedłużyłem umowę z nc+ moją kochaną platformą satelitarną do 30/04/21 na następujących warunkach :

 

Superpremium+ 99,99

Multi Men Pack 20,00

Eleven Sports 11,90

Canal+ 4K Ultra HD 10

Filmbox 5 

Sandance + Mezzo 7,99

Mistrzowska Piłka 10

HBO GO 5

Canal+Seriale Extra 8

Prapremiery TVP.PL 9

Fox Play 0

NGC Play 0 

Multiroom Standard 10 (WifiBox+ ) + 4K Ultrabox+ 15

Razem kwota od Stycznia 211,88 

 

Ja Jestem Zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalem juz im i sobi espokoj. zabralem comfort+ 22.50 , darmowe dopelnieniena miesiac do extra+ , canal+(8) za 25 - 6m , 2miesiace gratis HBO.  lacznie za 47.50. Proponowali tez oferte na czarny piatek ( dostepna przez 3 dni )  Umowa 15 miesiecy ,3 miesiace za darmo, 12 miesiecy po 72.50  pakiet extra+ canal+(6) czyli srednia na miesiacto 58zl.  Dekoderu nieudalo sie wyciagnac, ponoc juz za free nie daja i nawet wifipremium bez nagrywania jest za 2 zl miesiecznie.  Ogolnie nie jest zle, teoretycznie mam 14dni na odstapienie od umowy takze jakas furtka ciagle jest:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonią po 3-4 razy dziennie, ostatnio odebrałem to świąteczna oferta jak dla nowych: extra+ canal+ za 99,99 zł, do tego PSP za darmo do końca tego sezonu(potem negocjacja) i dodatkowo 11,90 za eleven, MR 2xcamel za 0 zł.  Na razie odrzucone, czekam dalej. Umowa do 02.2019.

Edytowane przez ptysiub
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wariant napisał:

Obecnie Pakiet Extra+Canal+(6) Live, HBO. Jaką oferte przedłużeniową można uzyskać. Umowa do końca grudnia, wypowiedzenie złożone. Czy jeśli będzie to np. 65 zł to czy warto? Czy ma ktoś taki pakiet i w jakiej cenie?

Ceny za podobe pakiety jak Ty masz, są podane  przez abonentów przedłużajacych umowę w temacie .  Masz czas do końca grudnia, aby przeczytać kilka stron i zapoznać się z ofertami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jest Superpremium z HBO Go, paczką Filmbox, Man Pack, MR 2xPejs za 114,99.

 

Wisi do przyklapania E+ z 8 C+, HBO i HBO Go, Cinemax, paczką Filmbox, Multi Man Pack, kolekcje vod Fox Play i NG, MR i 2xPejs za 114,99. Możliwość bezpłatnej wymiany jednego  Pejsa od MR na Premiumbox za 0 i 0 miesięcznie.  Nic nie tracę, opłata ta sama i dochodzi kilka kanałów z pakietu MMP oraz 2 kolekcje vod.

 

Brać??

 

Do drugiej umowy dostałem dopełnienie do E+ za 10/m. Czyli jest E+ z 8 C+ za 54,99?

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
10 minut temu, ircios napisał:

 Nic nie tracę, opłata ta sama i dochodzi kilka kanałów z pakietu MMP.

 

Brać??

 

Dobre kanały tam są. :D

Bierz. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z DUK odnośnie Black Friday dla przedłużających.

 

Zaproponowali mi ofertę świąteczną za 99zł, która jest na stronie. Za dekoder 4K 0zł miesięcznie. Dochodzi aktywacja 49zł przy wymianie dekoder. Teraz pytanie czy konieczny jest ten protokół HDCP 2.2? Nie wiem czy go posiadam. Telewizor ma 3 lata i jest full hd, a nie 4K. Nie zależy mi na kanałach 4K, ale na nagrywaniu 3 kanałów jednocześnie. Miałem to w CP i brakuje mi tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest Full HD to nie ma złącza HDMI - HDCP 2.2.

Są problemy z połączeniem dekodera Ultrabox z telewizorami Full HD. U niektórych działa a u nie których wyświetla komunikat o błędzie.

Dekoder powinien działać ale oczywiście będziesz oglądał obraz z programu C+ 4K ( jak masz w pakiecie ) przeskalowany do Full HD.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...