Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, przedłużona umowa.

 

Było:

Start za 19,99+dopełnienie do Comfort 10zł, dekoder własnościowy, umowa do 10/2018

 

Będzie 24 mce

Comfort za 22,5 zł

Dopełnienie do Extra do końca listopada

C+8 6 mcy 25 zł z opcją wyłączenia

HBOgo do końca 2019 0 zł z opcją wyłączeniem

Wifi premium box, 0 zł akt,  5 zł czynsz.

 

Dzwonili z numeru +48 12 294 78 79. Dzwonili wiele razy, zawsze uparcie twierdząc że 29,99 to najniższa możliwa cena i nie da się taniej, ale w końcu jednak się dało.

Czynszu z deka nie chcieli zdjąć. Trudno, spróbuje się za 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 8C+ i HBO właściwie dostałem to samo, co wlacha, ale zastanawia mnie jedna rzecz. Czy prawdą jest to, co wspominał pracownik DUK, że nie mam szans, by uzyskać HBO za free na cały okres umowy?  Nie dalej jak 3 strony wcześniej ktoś pisał o 79,99 za Extra+ z 8C+ oraz HBO. (moglbym doplacic 5 zł za Ligę Mistrzów). HBO Dostałem nie na 6, a na 5 miesięcy. Zaś za Eleveny 7,95 ze zobowiązaniem na rok.

Extra+ z 8C+ - 79,99

HBO z HBO GO 0/5m, potem muszę zadzwonić, by dostać za 20 zł

Eleven 7,95/12m

Multiroom - 10 zł

Mistrzowska Piłka za free do końca obecnej edycji

dodatkowo kolekcje FOX i National Geographic

Brać? W ostateczności będę musiał przemęczyć się jeszcze jeden miesiąc na standardowej cenie (niewiele wyższej), bo poszedłem po rozum do głowy już po zgodzie na wysłanie oferty na maila, więc wcześniejsze wypowiedzenie zostało anulowane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wlacha napisał:

Extra + C8 +Eleven+Mistrzowska piłka do końca sezonu: 91 zł

To samo tylko z C6: 81 zł

Extra+C8+Eleven+Mistrzowska piłka+HBO: cena 111 zł

 

Serio dostałeś taką propozycję? Mnie taka by pasowała extra z 6 canal+ za 82 zł i mam nadzieję że taką wynegocjuję :-) wysyłałeś wypowiedzenie?

 

Edytowane przez floro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kyle napisał:

Hej, przedłużona umowa.

 

Było:

Start za 19,99+dopełnienie do Comfort 10zł, dekoder własnościowy, umowa do 10/2018

 

Będzie 24 mce

Comfort za 22,5 zł

Dopełnienie do Extra do końca listopada

C+8 6 mcy 25 zł z opcją wyłączenia

HBOgo do końca 2019 0 zł z opcją wyłączeniem

Wifi premium box, 0 zł akt,  5 zł czynsz.

 

Dzwonili z numeru +48 12 294 78 79. Dzwonili wiele razy, zawsze uparcie twierdząc że 29,99 to najniższa możliwa cena i nie da się taniej, ale w końcu jednak się dało.

Czynszu z deka nie chcieli zdjąć. Trudno, spróbuje się za 2 lata.

Wymienili Ci dekoder własnościowy na "czynszowy"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ircios napisał:

Możesz śmiało brać.  HBO za free na całą umowę dostają  Ci co mają HBO. Tego nie zauważyłeś? 

 

Ci co mają teraz za darmo ?

HBO mam od zawsze , w ostatniej umowie za 20 zł . Mam szansę na darmowe , czy raczej nie liczyć na to ?

 

'Obecnie mam :

Extra z canal+ (6) - 69,99

Hbo - 20

Hbo go - 8

Filmbox - 10

Man Pack - 0

Łącznie do zapłaty 107,99 , umowa wypowiedziana - do końca roku. 

 

Marzy mi się  Extra+ 8x CANAL+ HBO za 79,99 ... mam szansę ? Czy cieszyć się z superpremium za 99,99 

 

Mam jeszcze jedno pytanko... jestem na sprzęcie po cyfrze 2 x Pace . Gdy składałam wypowiedzenie w punkcie, usłyszałam by nie czekać z negocjacjami aż  umowa wygaśnie, tylko pilnować by przedłużyć w tym ostatnim miesiącu. Czy ci co mają camele mają te same możliwości po wygaśnięciu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, shevchenko1987 napisał:

Wymienili Ci dekoder własnościowy na "czynszowy"?

Nie rozumiem dlaczego mieliby tego nie zrobić. W ciągu 7 dni mam go sobie z punktu odebrać.

 

Beaa

O ile się zorientowałem, tzw HBO za 0 zł dostają tylko ci którzy je mieli jako tzw za 0 zł. Jeśli miałem płatne na fakturze to już nie dają tych ofert za 0 zł, tylko je przedłużają twierdząc że to wielka łaska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ArekM To co ktoś pisał 3 strony temu jest możliwe, bo mi to proponowano.

Mam 8C+, HBO , nc+ go i Extra za 80 zł.

Do tego eleven 11,90 i najem dekodera 5 zł.

Chciałem zejść z najmu, ale niemożliwe. HBO GO chce, ale za to wołają 5 zł. miesięcznie. Da się to dostać za darmo? 

Kończy mi się umowa w listopadzie, telefony miałem, ale jak oferowali to co chce, to nie miałem czasu gadać, a po południu jak pasuje, to wyskakują z jakimiś większymi opcjami.  

Edytowane przez boski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Beaa

Tak. Ewentualnie E+ z paczką C+ za 79.99 i powalczyć o HBO za Free na pół roku. Targuj się.  Niezbadane są wyroki nc.

 

@boski.

Raczej Nie dostaniesz HBO Go za Free. Mi do superpremium też nie chcą zejść do zera za ten dodatek. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ircios napisał:

Pewnie nie wymienili, tylko dostał. Nie może oddać im własnego sprzętu.

Tak tak, o taką "wymianę" mi właśnie chodziło ;) 

 

Czyżby coś się zmieniło w polityce firmy? Bo do tej pory było to niemożliwe. Trzeba było zakończyć bieżącą umowę na sprzęcie własnościowym i wziąć nową na kwotę nie niższą niż obecne zobowiązanie z ich sprzętem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

obecnie posiadam pakiet Superpremium+ 109,99 PLN + najem dekodera WiFi Box 1xmulti (cameleony) 2,00 PLN za całość 119,99 PLN umowa do 31.10.2018.

Propozycja na ten moment: 99,00 PLN + 5,00 PLN Pakiet Filmbox + 5 PLN Pakiet History na 2 m-ce.

Prosiłbym was o radę co można na tym pakiecie ugrać - Filmboxy mnie raczej nie interesują, LM też odpuszczam chyba że da się wycisnąć za 0 z HBO Go za 5 PLN. Czy można wziąć HBO Go na cały okres za 0 PLN ? Darmowe miesiące ile maksymalnie dają (2-3?), Canal + VOD za 0 PLN ? widziałem jeszcze opcję muzyczną Tidal można to jakoś ugrać ?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sanco

Jeśli chodzi o vod to możesz powalczyć tylko o kolekcję Fox Play i NG, bo to proponują za Free o czym pisałem. Za Fbox możesz starać się o HBO Go za free. Nie dostaniesz żadnych miesiąców w gratisie. 

 

Godzinę temu, shevchenko1987 napisał:

Tak tak, o taką "wymianę" mi właśnie chodziło ;) 

 

Czyżby coś się zmieniło w polityce firmy? Bo do tej pory było to niemożliwe. Trzeba było zakończyć bieżącą umowę na sprzęcie własnościowym i wziąć nową na kwotę nie niższą niż obecne zobowiązanie z ich sprzętem. 

Nie pomyślałaś, że ma swój dekoder z wolnego rynku,   bo  ma Cameleona? Bo mi tak się zdaje ?.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, shevchenko1987 napisał:

Czyżby coś się zmieniło w polityce firmy? Bo do tej pory było to niemożliwe. Trzeba było zakończyć bieżącą umowę na sprzęcie własnościowym i wziąć nową na kwotę nie niższą niż obecne zobowiązanie z ich sprzętem. 

Miałem również ofertę z dekoderem na własność (dawne nc+ mix z dekoderem po dawnej n, ten ich pierwszy). Umowa była do maja 2018 a korzystała z tego moja mama. Konsultant sam zaproponował najem nowego sprzętu, dostałem Wi-Fi Box za 2 zł miesięcznie. A jeszcze na początku roku kiedy pytałem o nowy dekoder przy własnościowym to nie było takiej możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak to czemu? Sprzęt własnościowy z pre-paida to przeważnie odnowione klamoty po Cyfrze i n-ce. Masz gwarancję bodajże na 12 m-cy, a później trzeba się bawić w samotne serwisowanie co wygodne i tanie pewnie już nie jest. Jest jeszcze opcja zakończenia umowy i wzięcia nowej, ale tracisz wtedy wszystkie wynegocjowane zniżki, bo dostajesz ofertę jak dla nowego. ;)

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba normalne  skoro jest się na normalnej umowie, to można wziąć od nich grata, a starego sobie zostawić na pamiątkę.  To jest dokładnie to samo jak się ma Camela i ma sprzęt z wolnego rynku. 

Ale to chyba normalne  skoro jest się na normalnej umowie, to można wziąć od nich grata, a starego sobie zostawić na pamiątkę.  To jest dokładnie to samo jak się ma Camela i ma sprzęt z wolnego rynku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...