Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Umowę miałem do końca lipca 2018 r. złożyłem rezygnację ze względu na wycofanie Universal Channel. Zadzwoniłem dzisiaj do DUK, oferta którą otrzymałem:

Superpremium 99,99 zł

HBO GO 5 zł

Multi Man Pack 20 zł

Eleven 11,90

1 MR 0 zł, 2 MR 10 zł (posiadam jeszcze Mediaboxa, ale płaciłem kilka lat temu pełną opłatę aktywacyjną i dlatego mam cały czas za 0)

Umowa na 24 miesiące, oczywiście pierwsze 2 miesiące 0 zł.

 

Średnie abo z uwzględnieniem miesięcy darmowych to 134,66 zł. Myślę, że przy takim zestawie nie jest najgorzej :wink:

 

Pozdrawiam!

Mam umowę do końca maja 2018 r i złożone wypowiedzenie ze względu na  UW. Do tej pory żadnych ciekawych ofert, a w przypadku podpisania nowej umowy przedłużenie o 24 m-ce od daty zakończenia obecnej. Oglądam głównie filmy i piłkę nożna. Po stracie praw do LM i LE na rzecz CP i niewiadomej co  prawami do  Ekstraklasy i ligi angielskiej,  chyba zdecyduje się na wycofanie wypowiedzenia, ewentualnie spróbuje ostatni raz zadzwonić do DUK.         

Edytowane przez Flaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia szansa na dzisiaj ale skończyła się fiaskiem. Pakiet start za 19.99+ canal+ za 25zł na pół roku potem za 40zł. Comfort 22.50zł +25zł c+ na pół roku i potem 40zł za c+. Extra+ pozostałby tak samo za 69.99zł Zrezygnowałem. Pani miała za godzinę oddzwonić bo miałem się zastanowić ale już nie zrobiła tego także adios. Mam już umowę w CP. Żeby sport oglądać w sezonie wykupię sobie na player+ i tyle :).

Edytowane przez DejwidBDG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taką cenę na stałe to mogę przedłużyć umowę nawet na te 29 m-cy. Chociaż czy na pewno było by warto okaże się za jakiś czas po analizie co jeszcze zostanie do obejrzenia w NC + bez dodatkowych opłat. Ap ropo wypowiedzenia umowy, dzisiaj pracują podobno do 19-tej. jutro i 1-go maja wolne. Wystarczy w zakładce  na ICA wcisnąć " Wycofaj rezygnacje" przed godz 0:00 01.01.2018 r żeby było skuteczne, czy trzeba do nich dzwonić ?  

Edytowane przez Flaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadałoby się "pochwalić" nową umową na 24 miesiące.

Odpuściłem walkę po dwóch telefonach, podczas których miałem wrażenie, że rzucam grochem o ścianę.

Za

Extra+ 6C+

Eleven

History i H2

multiroom od nc+

będę płacił tyle, co do tej pory czyli 99,79 zł. Do tego dwa miesiące gratis i HBO na 6 miesięcy gratis.

Muszę jeszcze wyjaśnić jedną rzecz, otóż w ICA za ostatni miesiąc nowego okresu rozliczeniowego życzą sobie 134,88 zł i nie wiem skąd taka kwota, skoro za HBO, jeśli nie wymówię mają naliczać 25 zł. Zostaje 10 zł i nie wiem za co ta kwota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem przed kilku dniami sms o treści : Taniej już nie będzie. Pakiet Extra+, 8 C+ i 3 HBO od 89,99 zł HBO GO w cenie. Szczegóły u konsultanta. Zadzwoń 122947879. Ktoś dostał jeszcze takiego sms-a ? Jak liczą składowe tej oferty ?

Oferta taka jest ale... Extra+ na 15 miesięcy, 3xHBO z HBO GO na 15 miesięcy i tu uwaga 8C+ 25 zł/ 6 miesięcy - później trzeba negocjować paczke od 25-40 zł,  Całość 89,99. Kwestia taka, że cena może wzrosnąć o max 15 zł po 6 miesiącu jeśli cena paczki będzie po 40 zł. Sumarycznie: Extra 44,99 zł, 8C+ 25 zł, 3xHBO z HBO GO za 20 zł.

Edytowane przez wojmir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś w APS-ie twierdził jak składałem wypowiedzenie że bez problemu się da jak tylko wygaśnie umowa.

Ale czy to takie pewne w 100% to nie mam pojęcia - dam znać jak poszło :wink:

Teoretycznie tak powinno być ale pewności nikt  tu mieć nie może.Bo ta platforma i jej oferty nie są normalne w jeden dzień np Comfort za 22.50 zł a drugi 39.99 zł.Co do ofert jak negocjacji to jednak konkurencja bije ich na głowę tam jest szybko sprawnie bez żadnych głupich podchodów.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zadzwonić jeszcze na 22 3104747 i wybrać 8 PRZEDŁUŻENIE UMOWY - jednak od konsultanta na czacie dowiedziałem się, że są dość duże kolejki w związku z wycofaniem Universal Channel. :D

Nie chcą mi zrabatować ULTRABOX+ 4K do 0 zł i niższej ceny za Eleven, więc witaj Cyfrowy Polsat.

Edytowane przez begos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...