Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj przedłużone:

umowa na 15 miesięcy

 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi  80,45 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 15 mies. Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, Eleven Sports, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR, Najem HD Multiroom Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 72,50 zł 15 m i 79,50 zł dla Abonentów, Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17), HBO 0 zł 6m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Zastanawiam się czy przyjąć ofertę. Udało mi się wynegocjować coś takiego. Można ugrać więcej?

 

Szanowni Państwo,
 

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi nc+. Poniżej znajdą Państwo szczegóły:
 

Kwota do zapłaty za miesiąc, w którym nastąpi aktywacja promocji za wymienione oferty/usługi 69,99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy 24 mies. Początek okresu oznaczonego 01-11-2017 Koniec okresu oznaczonego 31-12-2019 Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, MULTIROOM STANDARD, NAJEM HD Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł24 m i 76,99 zł dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów, Najem Box+ 0zł dla Abonentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Propozycja z dzisiaj:

Comfort + 6x C+ + Eleveny za 71,90 zł na 24 miesiące, 2 miesiące za free.

Czyli pakiet za 59,90 zł + 11,90 zl za Eleveny. Co myślcie?

 

Umowa do końca października.

Edytowane przez hakan
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki. Postaram się jeszcze o Eleveny za 7,95 i HBO na 1-3 miechy za free.


Może mi ktoś jeszcze wyjaśnić jak jest z nc go? Dla abonentów jest za free? W regulaminie czytałem, że tylko 3 h na miesiąc? A jaka opłata potem? I czy od każdego urządzenia, na którym zainstaluję nc+ go będzie pobierana opłata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@roberttosat, dzięki. W gwoli ścisłości, tzn. 5 zł za 4 urządzenia? A jak przekroczę 100 h to co wtedy? Aplikacja nie odpala?

A co do mojej propozycji jaką dostałem, Comfort+ 6x C+ za 59,90 zł to nie wyjdzie mi korzystniej, jeśli się potarguję o sam pakiet Comfort, a do niego dokupię paczkę C+ za 25 zł? Zrobił tak ktoś?

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ponownie.

W listopadzie kończy mi się umowa, już miałem parę telefonów, ale wszystko plus 20 zł.

Obecnie po kolejnym przedłużeniu dwa lata temu - 3x C+ oraz HBO za 89.99 - ich propozycja za to samo w promocji 109 zł i wymiana dekodera na jakiś super hiper.

Zatem złożyłem wypowiedzenie, bo w zasadzie ja nie potrzebuję żadnej TV - to dla żony ;), ale mam opcje Polsatu.

Znów Pani dzwoniła i wielce zdziwiona, że nie chcę płacić więcej.

Jakie minimum cenowe obecnie obowiązuje przy przedłużeniu z tym co mam - 3x C+ plus HBO?

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic). O opcjach dodatkowych w nc+ jest odrębny wątek w tym samym dziale forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie złożone. Umowa do 31.01.2018r.

Moduł CAM CI+ na własność.

 

Obecnie: Extra+ z Canal+ (8.) oraz Eleven za 101,89 zł. 

 

Oferta telefoniczna z wczoraj: 

 

Extra+ z Canal+ (8.) na 15 miesięcy za 84,99 zł 

+ Eleven do końca listopada za 0 zł, później 11,90 zł

 

Zapytałem o Extra+ z Canal+ (6) na 15 i 24 miesiące... Cena 89,99 zł. 

 

Zapytałem o Comfort+ z Canal+ (6) na 15 i 24 miesiące... Cena 79,99 zł. 

 

Zapytałem o Superpremium+ na 15 i 24 miesiące... Cena 114 i 121 zł.

 

Zapytałem o HBO na 6 m-cy za 0 zł z możliwością wyłączenia. Podobno nie przysługuje. Jedynie opcja HBO za 0 zł na 6 m-cy, a później 25 zł przez 6 m-cy. 

 

Zapytałem o Eleven za 7,95 zł. Nie, tylko to co podała. Ewentualnie 2 m-ce za 0 zł i później za 14,90 zł. 

 

Dziwne, że opcja Extra+ z 6 Canal+ jest droższa od opcji z 8. 

 

Póki co za wcześnie dla mnie na dobrą ofertę. 

 

Gdzieś wcześniej widziałem, że ktoś otrzymał ofertę E+ z C+ (6) i Eleven za 80,45 zł (pakiet: 72,50 zł i Eleven za 7,95 zł) na 15 m-cy.

 

Kiedy mogę zacząć się upominać o podobną ofertę? 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Umowa do 31.10.17r. Ostatnia rozmowa telefoniczna stanęła na ofercie Comfort+ za 22,5zł/m i Canal+ ( 8 ) 3 miesiące za darmo, później 30zł/m. Czas trwania to 24 miesiące. Zastanawiam się czy uda mi się jeszcze wywalczyć do tego MR bezpłatnie.

Edytowane przez dagmarx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Eleven samemu można sobie zrobić w takiej cenie, i nie wiązać się umową na tą opcję.

 

@JM72. Masz napisane za Ile.

 

@hakan Jeszcze możesz spróbować Eleveny za 7.95zł, jeśli Ci na nich zależy, poza tym nic lepiej nie będzie.

. A od kiedy nc+ tak daje? Nic nie musi próbować, jak sam może sobie wziąć za tyle. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios Od jakiegoś czasu chyba daje:

Umowa przedłużona na 24 m-c bez wysłania wypowiedzenia:

Eleven - 7,95 zł 12 m-c

Umowa przedłużona na 24 m-ce bez wypowiedzenia:
Eleven Sports 12 m-cy 7,95 zł

Rozmowa z przełożonym i oferta:

Eleven na 12m za 7,95/ później do wyłączenia

Witam
a ja zastanawiam się nad przedłużeniem umowy na następujących warunkach.
Eleven Sports za 7,95 zł 12 m

A sam może wziąć jedynie przy opcji wł/wył.

Edytowane przez wisl@k06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona na 24 miesiące bez wypowiedzenia.

Miałem 6xC+, Extra, Eleven, Multiroom po Cyfrze, dwa dekodery za 81,80 zł / miesiąc

I standardowo tak zostało. NC+ chyba zmienia taktykę, kiedyś bez wypowiedzenia nie było "normalnych" propozycji. Teraz dzwonili do mnie już w lipcu i za każdym razem proponowali to samo. Umowa do końca listopada.

Pytałem o Eleven za 7,95 zł ale to cena na rok. Przy gwarancji ceny na 24 miesiące jest 11,90 zł, dostałem tylko 2 miesiące gratis.

Włączyli HBO na 6 miesięcy, bez obowiązku utrzymania. Nigdy tych kanałów nie miałem, ale z tego co widziałem przez weekend to nawet 5zł nie są warte a co dopiero 25 zł... W marcu muszę je wypowiedzieć.

Wahałem się między umową 15 a 24 miesiące, ale ta pierwsza kilka złotych droższa, a prawa do ligi angielskiej i polskiej C+ ma chyba do czerwca 2019, a potem mam nadzieję, że kupi to Eleven a nie Polsat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...