Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie tak. Sprzęt jest mój , nic nie muszę oddawać. Ciekawe faktycznie czy od jutra byłbym traktowany jako nowy czy jednak miałbym 2 tyg na przedłużenie jeszcze umowy. Tylko tak gdybam bo i tak nie przedłuże bo musze mieć multiroom.

Już nową umowa zawarta na infolinii, czekam na kuriera(środa, czwartek powinien być.Umowa na 12miesiecy extra z canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Redlum, OK, nie zauważyłem, ale czy to zmienia dużo i będzie traktowany jak nowy? Czy może otrzymać np start za 9,99?

Ale jemu nie zależy na starcie tylko na multiroomie. A skoro na swoim sprzęcie nie może go mieć, to chyba jasne że nie przedłuży umowy nawet jakby dostał start za 10 zł. Edytowane przez redlum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Uncharted 4

Płaciłeś jak za zboże i dalej będziesz -twoja kasa :)

Mógłbyś mieć dokładnie za tyle Superpremium i Eleveny w promocji i ten multirooom

 

@redlum z posta czytając to jemu jakoś słabo zależało ...czekał do ostatniego dnia a pomiędzy jednym a drugim postem przyjął warunki (w pierwszym napisał ze odrzucił propozycję )nie pisząc ze chce konecznie mieć jakis pakiet i NC + w ogóle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Propozycja, taka jak w dotychczasowej umowie:

- Extra +

- 6 x C+

- Multiroom (cameleon)

- pace pvr 500

dodatkowo HBO na 6 m-cy

umowa na 24 miesiące

cena 69,90zł

 

Nie składałem wypowiedzenia, do końca umowy ok 3 m-ce.

 

Waszym zdaniem to satysfakcjonująca oferta, czy jednak składać wypowiedzenie, jak co roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 12 miesięcy??

Tak na 12

@Uncharted 4

Płaciłeś jak za zboże i dalej będziesz -twoja kasa :)

Mógłbyś mieć dokładnie za tyle Superpremium i Eleveny w promocji i ten multirooom

 

@redlum z posta czytając to jemu jakoś słabo zależało ...czekał do ostatniego dnia a pomiędzy jednym a drugim postem przyjął warunki (w pierwszym napisał ze odrzucił propozycję )nie pisząc ze chce konecznie mieć jakis pakiet i NC + w ogóle

Zależało mi na kontynuowaniu umowy z nc + powiedziałem co mnie interesuje - multiroom - usłyszałem że nie jest to u mnie możliwe bo mam dekoder wlasnosciowy . Co z tego że zaproponowano mi pakiet extra canal+ i Hbo na pół roku w umowie na 15 miesięcy skoro multiroomu nie mogłem dobrać.

W związku z tym wziąłem nową umowę na 12 miesięcy za pakiet extra z 6C+, sierpień gratis, karta podarunkowa i Hbo na 2 miesiące to wg mnie bardzo dobra oferta. W jaki sposób w takim razie nie płacić "jak za zboże"chcąc mieć multiroom na sprzęcie własnościowym. Podziel się proszę z nami tą informacją.

To dało się u mnie na własnościowym wziąć multiroom?

 

Przypuszczam , że myślałes iż przedłużyłem umowę na kwotę 116.89 ( 6c+ extra,eleveny,multiroom) a to jest całkiem NOWA UMOWA. Mateusz pytał więc mu odpisywalem.

Propozycja przedłużenia umowy na dekoderze własnościowym 6c+, extra i ( pół roku HBO gratis) w umowie na 15 miesięcy za kwotę 72.50 pomimo że była wg mnie bardzo dobra ODRZUCILEM bo chciałem mieć multiroom. To tyle mam nadzieję że się wszystko już wyjaśniło :) Niemniej jestem ciekaw czy faktycznie się nie dalo jakoś tego multi dołożyć albo wymienić jakoś ten wlasnosciowy na 2 nowe od NC+ (główny i multi).

Edytowane przez Uncharted-4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Uncharted 4

Płaciłeś jak za zboże i dalej będziesz -twoja kasa :)

Mógłbyś mieć dokładnie za tyle Superpremium i Eleveny w promocji i ten multirooom

 

@redlum z posta czytając to jemu jakoś słabo zależało ...czekał do ostatniego dnia a pomiędzy jednym a drugim postem przyjął warunki (w pierwszym napisał ze odrzucił propozycję )nie pisząc ze chce konecznie mieć jakis pakiet i NC + w ogóle

Nie przyjął. Przecież wyraźnie napisał że podpisał kolejną umowę.

Ps Ja też czekałem do samego końca. Pamiętajcie że jak się przedłuży mowę pierwszego dnia miesiąca po zakończeniu umowy, to ten miesiąc będzie gratis. Zawsze to 4% mniej przy umowie na 24 miesiące czyli w moim wypadku prawie pokrywa koszt mans packa.

Edytowane przez redlum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

obecnie superpremium (6)

hbo

eleven

3 x multiroom standard

mies 130zł

umowa do końca roku

 

Od tygodnia dzwonią z propozycją przedłużenia na kolejne 24m z ceną 136zł (dorzucają seriale i discovery)

Można ugrać coś taniej?

Ja ostatnio uzgodnilem za 132,94zl :

Pakiet Superpremium+ (wszystkie c+),Multi Man Pack, Eleven Sports, Filmbox Pack, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, nc+go TV KINO ŚWIAT, NAJEM PVR na 24m.

Z tym ze po 12m moge rezygnowac z Elevenow to jeszcze cena moze spac....Fakt ze wypowiedzenia nie wyslalem takze moze da sie jeszcze ugrac cos lepiej ale mi cena pasowala bo mam nizsza niz mialem a i kanalow kilka doszlo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 

mam moduł CAM CI+ (na własność) z pakietem EXTRA+ z C+ oraz Eleven. Umowa na 12 m-c.

 

Za wszystko płacę 101,98 zł.

 

W serwisie "moje nc+" pojawiła się zakładka przedłuż umowę, ale warunki są słabe. Tzn. zaproponowano to samo co obecnie tylko z opcją na 24 m-c. 

 

Nie chcę się wiązać długoterminową umową, gdyż skoro CP wykupił Ligę Mistrzów od 2018r. trzeba będzie pewnie zmigrować do nich.

 

Trzeba złożyć wypowiedzenie żeby uzyskać lepsze warunki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedluzona w polowie lipca, pakiet Extra, multiroom dwa stare:) dekodery, wszystko za 44 PLN czyli tak jak mialem. Umowa na 24 miesiace obowiazuje od 1.10 Dzis moja proba dolaczenia opcji dodatkowej Eleven - bez szans! Dwie rozmowy i dwa razy: prosze zadzwonic w pazdzierniku. Chocbym bardzo chcial - zrozumiec i pojac nie moge, dlaczego nc+ nie zalezy na dodatkowym placacym kliencie od zaraz?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro złożę wypowiedzenie.

 

W systemie "moje nc+" jak teraz patrze za ten sam pakiet, który mam obecnie chcą 10 zł więcej czyli zamiast 89,99 zł wołają 99,99 zł. Za Pakiet Eleven na stronie 15,90 zł zamiast obecnych 11,90 zł. Pogrzało ich chyba :P

 

Ile masz do końca umowy? Kontaktował się ktoś z Tobą telefonicznie? Jeśli nie to czekaj na kontakt, po złożeniu wypowiedzenia na pewno się odezwą. Radzę poczytać również kilka stron wstecz z tego tematu, pakiet Extra z C+ można mieć za 69,99-79,99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wisl@k06, dzięki za rady.

 

Umowę mam do końca roku, więc trochę czasu jeszcze zostało.

 

Nikt jeszcze od nich nie dzwonił, ale pewnie tak jak mówisz jak tylko do nich poleci wypowiedzenie to będą dzwonić. 

 

Za 69,99-79,99 zł byłoby nieźle, a nie jeszcze więcej niż obecnie. Idiotów niech szukają gdzie indziej :P

 

Czy przy przedłużaniu można otrzymać jakiś darmowy miesiąc prócz zniżki abonamentu? 

 

W przypadku gdy posiadam swój sprzęt mógłbym wziąć teraz ich dekoder wifibox? Bo moduł jest fajny, ale trochę zamula mi telewizor ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...