Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz sobie robić, czy tam uznawać jak chcesz. Umowę mam do końca lutego i nie mam parcia na ten drugi aneks. A na dzień dzisiejszy mam Comfort w średniej cenie 20 zł. 

 

Więc jednak sam piszesz bajki.

Powtarzam Ci: nie ma oferty na goły pakiet Comfort+ za 19.99. Jak coś dobierzesz dodatkowego lub zapłacisz np. MRP 20zł (jeśli miałeś za 0), to może się zdarzyć, ale najtańsza opcja samego pakietu to 22,50.

Jeszcze w listopadzie i na początku grudnia była możliwość przedlużania nawet za 14,99, teraz już nie.

Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś że taniej tylko w opcji włącz wyłącz.Więc napisałem że bez zabawy ma to samo za tyle samo w zobowiązaniu na 12 miesięcy a następnie rezygnacja i od nowa ta sama promocja.Lub wtedy zabawa z opcją włącz wyłącz.@miro777 jest jeden mały szczegół na dwie umowy na siebie więc może być inaczej traktowany.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....potem dochodzą opcje.Poczekam aż klepniesz i się wszystkim pochwalisz.

Ale to że Ci się taka opcja świeci to wierzę, zwłaszcza jak masz drugą umowę na ponad stówę :mrgreen:

Nie mam i nie mam zamiaru mieć żadnych dodatkowych opcji...  To raz,a 2 to nawet konsule nie wiedzą,że mam drugą umowę. Chyba,że sam wspomnę. Po 3 ... pisałem. Nie mam parcia do tej drugiej umowy i jakoś brak chęci na kontynuacje. Ale to się zobaczy dopiero za kilka dni.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile tych opcji jest? Zawsze ta sama liczba opcji?

Różnie, najczęściej 4 -5, ale ja 2 mies. temu też miałem krótko tylko 2.

 

 

Po 3 miesiącach bojów w końcu dostałem to, o co walczyłem: Start+ za 9,99zł + 8xC+ za 25zł (+ Eleven od 1 lutego włącz/wyłącz).

Umowa na 24mies./ C+ zobowiązanie na 6 mies.(potem spodziewam się przedłużyć na tych samych warunkach).

Do tego standardy: Kino Świat 24m, dopełnienie Comfort 1m, paczka Filmbox 1m, NC+go 100h, najem PACE PVR 0zł (walczyłem o wymianę na Premiumboxa na promocyjnych zasadach, ale nie dało rady - tylko standard 199zł aktywacja lub płacić najem co miesiąc, na razie odpuściłem).

Razem do zapłaty: 34,99.

W sumie od początku walczyłem o opcję 3x0 / 30zł, ale jednak nie wiem po co, bo to zawsze 5zł więcej przy starcie następnych negocjacji, a przy umowie 24m i tak wychodzi drożej.

Na marginesie - taką samą ofertę, jak dziś zaakceptowałem, miałem już proponowaną 3 mies. temu bez wypowiedzenia i w sumie wyszło na to samo. Potem było coraz gorzej i odbijanie się od ściany. Pomogło chyba wycofanie zgód marketingowych na 10 dni i mój tel. "ostatniej szansy".

 

@czerstwy: na jakich zasadach wymieniłeś deka na Premiumboxa w ub.roku (konsul DUK czy reklamacja)?

Czy komuś udało się ostatnio (do 6 mies. wstecz) wymienić stary sprzęt z Cyfry bez standardowej aktywacji / czynszu?

Edytowane przez miro777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnie, najczęściej 4 -5, ale ja 2 mies. temu też miałem krótko tylko 2.

 

 

Po 3 miesiącach bojów w końcu dostałem to, o co walczyłem: Start+ za 9,99zł + 8xC+ za 25zł (+ Eleven od 1 lutego włącz/wyłącz).

Umowa na 24mies./ C+ zobowiązanie na 6 mies.(potem spodziewam się przedłużyć na tych samych warunkach).

Do tego standardy: Kino Świat 24m, dopełnienie Comfort 1m, paczka Filmbox 1m, NC+go 100h, najem PACE PVR 0zł (walczyłem o wymianę na Premiumboxa na promocyjnych zasadach, ale nie dało rady - tylko standard 199zł aktywacja lub płacić najem co miesiąc, na razie odpuściłem).

Razem do zapłaty: 34,99.

W sumie od początku walczyłem o opcję 3x0 / 30zł, ale jednak nie wiem po co, bo to zawsze 5zł więcej przy starcie następnych negocjacji, a przy umowie 24m i tak wychodzi drożej.

Na marginesie - taką samą ofertę, jak dziś zaakceptowałem, miałem już proponowaną 3 mies. temu bez wypowiedzenia i w sumie wyszło na to samo. Potem było coraz gorzej i odbijanie się od ściany. Pomogło chyba wycofanie zgód marketingowych na 10 dni i mój tel. "ostatniej szansy".

 

@czerstwy: na jakich zasadach wymieniłeś deka na Premiumboxa w ub.roku (konsul DUK czy reklamacja)?

Czy komuś udało się ostatnio (do 6 mies. wstecz) wymienić stary sprzęt z Cyfry bez standardowej aktywacji / czynszu?

Ja wymieniłem z tego co pamiętam w czerwcu 2015 roku.Normalnie w punkcie NC+ a dokładnie w Centrum NC+.Była to normalna wymiana dekodera bez dysku na Wifi Premiumboxa za free(bez najmu i aktywacji)i bez przedłużania umowy.Wymiana była z Newboxa.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie i ja, po ciężkim boju, przedłużyłem (choć jeszcze nie aktywowałem) umowę.

 

Wcześniej:

Przechwytywanie.JPG

 

Teraz:

Przechwytywanie.JPG

Szału nie ma - kwota wciąż wysoka, ale dziś mi gość proponował Start+ z 6xC+ w cenie 59,90, ostatecznie stanęło na Comfort+ 5 zł drożej. 4 miesiące telefonów i propozycje na poziomie 97 zł. Wiem, że tydzień temu pisaliście o Comfort+ za 59,90 i pewnie zrobiłem błąd, że do końca nie wytrzymałem, ale teraz to już pozamiatane.

A teraz takie pytanie, bo dopiero się zgapnąłem, Kino Świat na zwykłym białym Boxie nie da rady uruchomić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę o poradę. Mam aktualnie goły Comfort za 39,90 i umowa do konca marca. Od 2 miesięcy dzwonią i proponują Comfort +6 Canal za 59,90 czyli tyle i ile jest ICA. Mnie w sumie to interesuje czyli Comfort z Canalami i tyle. Dlatego czy mogą zejść niżej czy to jest max? nikt kto dzwonił nie chciał nic obnizyć ceny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ten pakiet taka teraz jest cena i taniej nie dostaniesz. Możesz próbować coś dobierać w gratisie np. HBO na 6 mies. lub inne opcje. Zależy jaki jesteś mocny.

Za 10zł więcej masz: Extra+ z 6C+ i tam HBO na 6 mies. to praktycznie standard lub Comfort z 8C+.

Możesz też próbować zbić cenę gołego Comfortu np. do 29,99 i dobrać 8xC+ w opcji z zobow. na 6 miesięcy 6x25 /40 reszta i po 6 miesiącach przy wyłączaniu przedłuża się za 25zł.

Nikt nie wie co będzie za 2 miesiące, ale dla przykładu ja dziś przedłużyłem umowę kończącą się za tydzień dokładnie na takich samych zasadach jak mi proponował w pierwszej rozmowie konsultant na zwykłej infolinii (bez wypowiedzenia).

Powodzenia :)

Edytowane przez miro777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...