Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Regulamin mówi " Warunkiem skorzystania z Opcji jest korzystanie przez Abonenta w ramach oferty z Opcji dodatkowej zawierającej

którykolwiek z następujących kanałów: CANAL+, CANAL+ Sport, CANAL+ Sport2, CANAL+ Discovery, CANAL+ Film, CANAL+

Seriale, CANAL+ Family, CANAL+ 1."

 

Do skorzystania z opcji trzeba mieć C+. Do korzystania nie.

zgadza się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy system to przetrawi jak wyłączy w między czasie C+.W sumie dobry pomysł włączyć opcję 2C+ iw tym czasie Eleven z zobowiązaniem na 12 miesięcy i usunąć 2C+.Swoją drogą czytałem ten regulamin ze 2-3 razy i nie wychwyciłem tego.

 

Regulamin mówi " Warunkiem skorzystania z Opcji jest korzystanie przez Abonenta w ramach oferty z Opcji dodatkowej zawierającej
którykolwiek z następujących kanałów: CANAL+, CANAL+ Sport, CANAL+ Sport2, CANAL+ Discovery, CANAL+ Film, CANAL+
Seriale, CANAL+ Family, CANAL+ 1."

 

Do skorzystania z opcji trzeba mieć C+. Do korzystania nie.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież dawno pisałem o tym sposobie że wystarczy włączyć na miesiąc 2C+ by skorzystać z opcji Eleven.

 

A BTW próbował ktoś włączyć Eleven nie posiadając paczki c+ ?Bo może to jest martwy zapis w regulaminie i nikt tego nie sprawdza.

 

Radzę teraz zrobić taki myk. W momencie gdy posiadasz zobowiązanie na eleven, nie ma możliwości odłączenia C+. Chyba że na podstawie reklamacji z zachowanie błędu konsultanta. 

Ok przedłużyłem umowę ale chciałbym ja chyba anulować. Jak mogę to zrobić, z tego co wiem mam na to 14 dni.

 

Jeśli umowa jest przedłużona i wchodzi w życie od razu nie ma możliwości odstąpienia, jeżeli wchodzi w życie od 1szego dnia po okresie starym wtedy masz 14 dni. Jeśli natomiast nie zaakceptowałeś oferty to w ciągu 7 dni zostaje anulowana, ale wypowiedzenie zostało wycofane zatem musisz złożyć nowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę teraz zrobić taki myk. W momencie gdy posiadasz zobowiązanie na eleven, nie ma możliwości odłączenia C+. Chyba że na podstawie reklamacji z zachowanie błędu konsultanta. 

 

Jeśli umowa jest przedłużona i wchodzi w życie od razu nie ma możliwości odstąpienia, jeżeli wchodzi w życie od 1szego dnia po okresie starym wtedy masz 14 dni. Jeśli natomiast nie zaakceptowałeś oferty to w ciągu 7 dni zostaje anulowana, ale wypowiedzenie zostało wycofane zatem musisz złożyć nowe. 

 

Hmm czyli jeśli ma do maja paczkę c+ w cenie 25 zł i np. dzisiaj włączyłbym sobie paczkę Eleven ze zobowiązaniem na 12 miesięcy to nie będę mógł wyłączyć paczki C+ na koniec maja ?W regulaminie 8C+ nie ma słowa o jakimkolwiek uzależnieniu od innych kanałów.W regulaminie do zaakceptowania w ICA podczas włączania paczki Eleven również nie ma informacji o zależności obu pakietów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikizncplus Umowa kończy mi w kwietniu. Zadzwonili z nc z oferta, przyjąłem ale jak  widzę to mógłbym płacić 7zl więcej a za to mieć 2xcanal+ i HBO.

 

Twoja wypowiedź nic nie wyjaśnia. Jeżeli nie zaakceptowałeś oferty tj pisałeś wcześniej to nadal masz ją siłą rzeczy nieprzedłużoną. Natomiast jeśli ją zaakceptowałeś to tak ja pisałem wyżej w zależności w jaki sposób było wprowadzenie nowej oferty, odstąpienie Ciebie dotyczy lub nie - napisane jest na formularzu akceptacyjnym który zapewne dostaniesz do domu.

 

a co daje nam ta karta Cameleon ? bo też ją mam i nie bardzo wiem o co chodzi , czemu jest taka ważna ?

 

Karta cameleon jest kartą nieparowaną do sprzętu i może zadziałać w każdym innym odbiorniku, odbiornikach zewnętrznych typu dekodery Ferguson, Opticum itd., w splieterze lub module CI.

 

Hmm czyli jeśli ma do maja paczkę c+ w cenie 25 zł i np. dzisiaj włączyłbym sobie paczkę Eleven ze zobowiązaniem na 12 miesięcy to nie będę mógł wyłączyć paczki C+ na koniec maja ?W regulaminie 8C+ nie ma słowa o jakimkolwiek uzależnieniu od innych kanałów.W regulaminie do zaakceptowania w ICA podczas włączania paczki Eleven również nie ma informacji o zależności obu pakietów.

 

 

Spokojnie można C+ wyłączyć a eleveny zostawić. Promocje się nie łączą.

 

Jeśli w regulaminie Eleven nie ma informacji że aby je posiadać musisz mieć Canal+ to pewnie jest to przeoczenie regulaminu. Z tego co pamiętam system nie przepuści odłączenie opcji C+ jeśli na kontrakcie widnieje zobowiązanie opcji Eleven, jedna opcja zobowiązuje drugą. Z ciekawości zapytam kogoś "wyżej" i postaram się dać znać :P

Edytowane przez Mikizncplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Poczytałem trochę temat, ale nie mogę znaleźć wszystkich informacji więc proszę o pomoc.

 

Obecnie mam pakiet Comfort+ oraz dodatkowo:

Multiroom Standard
EXTRA+

Multi+

Aktywacja WIFI BOX+

Akt. MULTIROOM Std SLAVE

Akt. MULTIROOM Std

Dekodery do Multiroomu to WIFIBOX+ oraz WIFI PREMIUMBOX+. Umowa ma obowiązywać do końca kwietnia br. (nie wypowiedziana).

 

Ale do rzeczy:

 

Przy przedłużeniu umowy priorytetem będzie dla mnie obecność programu TELETOON+ HD oraz dodatkowy dekoder z usługą Multiroom. Wiem, że dla samego programu TELETOON+ HD mogę przy dobrych wiatrach dostać ofertę na pakiet START+ za 15zł lub COMFORT+ za 25zł, ale nie wiem jak z opłatami za Multiroom oraz drugi dekoder przy tych ofertach. Nawet nie wiem czy do gołych pakietów START+ i COMFORT+ można wziąć drugi dekoder z kartą. Jeśli ktoś ma informację na ten temat i może mi pomóc to będę bardzo wdzięczny.

 

ps. I jeszcze jedno, wie ktoś może czy w ogóle do przy tej ofercie Multiroomu moje karty są sparowane z posiadanymi dekoderami czy jednak mogę je przełożyć do innego sprzętu z uniwersalnym czytnikiem kart?

Edytowane przez musiolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mi chodzi o to czy przy przedłużeniu umowy do gołych pakietów START (15zł) oraz COMFORT (25zł) mogę zachować obecne dekodery i karty oraz czy da radę to otrzymać bez opłat, ewentualnie ile to będzie kosztować. Nie potrzebuję trzeciej karty abonenckiej, a moje drugie pytanie o ewentualne parowanie moich kart z dekoderami dotyczyło tego czy w ramach posiadanego multiroomu mogę zwrócić dodatkowy dekoder zachowując jednocześnie dodatkową kartę, którą chciałbym umieścić w innym dekoderze.

Edytowane przez musiolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mi chodzi o to czy przy przedłużeniu umowy do gołych pakietów START (15zł) oraz COMFORT (25zł) mogę zachować obecne dekodery i karty oraz czy da radę to otrzymać bez opłat, ewentualnie ile to będzie kosztować. Nie potrzebuję trzeciej karty abonenckiej, a moje drugie pytanie o ewentualne parowanie moich kart z dekoderami dotyczyło tego czy w ramach posiadanego multiroomu mogę zwrócić dodatkowy dekoder zachowując jednocześnie dodatkową kartę, którą chciałbym umieścić w innym dekoderze.

Kosztować będzie tyle samo co dotychczas.Na multiroom tzw. poenkowski nie ma zniżek.Nowi klienci wybierając Start+ nie mogą dobrać multiroomu ale przy kontynuacji umowy nie powinno być problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. W kwestii wyjaśnienia dodam tylko, że dokładnie jest to multiroom wzięty do nowej umowy w NC+ niecałe dwa lata temu. Rozumiem, że na niego też nie dostanę żadnych zniżek czy jednak mogę powalczyć chociaż o częściowy rabat? Przy zawieraniu obecnej umowy dostałem ofertę zniżkową na multiroom 12 miesięcy za 0zł i 12 miesięcy za 10zł co daje średnio 5zł miesięcznie. Oczywiście nie licząc kosztów aktywacji dekoderów, ale chyba przy przedłużeniu umowy kosztów aktywacji już nie będzie bo przecież zostają mi te same urządzenia...

Edytowane przez musiolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rabatów na MR dawno nie było. Zapłacisz taką samą opłatę za najem jak dotychczasz. Karty nie koniecznie masz parowane, jeśli są to karty cameleon to możesz wyciągnąć z dekodera z MR i włożyc do wlasnego odbiornika, a dekoder do szafy - jeżeli zwracasz to komplet, tu nie ma możliwości oddania dekodera, tj w post cyfra MR. Dekoderów do MR możesz dobrać w sumie do 5 - 99zł aktywacja / 10 najem za każdy zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostalem taka oferte. Wyczytałem tu na forum, ze jednak mogę miec dodatkowo HBO i 2xC+ na caly okres umowy za 92zl. Czy jesli kliknę w link umowy  (rezygnuje) to załatwi to cala sprawę z odrzuceniem tej oferty? I czy warto bic sie o to HBO 
 

Kwota do zapłaty za miesiąc, w którym nastąpi aktywacja promocji za wymienione oferty/usługi 85,89 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy 24 mies. Początek okresu oznaczonego 01-05-2017 Koniec okresu oznaczonego 30-04-2019 Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO,, Eleven Sports, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR, Najem HD Multiroom Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł 6m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

Edytowane przez chris35
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chris35 wszystko zależy od tego co i za ile masz teraz w obowiązującej jeszcze umowie.

Zakładam, że skoro umowa do końca kwietnia, to mogłeś nawet jeszcze jej nie wypowiedzieć i nie miałeś tel. z DUK.

Tak czy inaczej kliknięcie w rezygnację czy brak akceptacji w ciągu 7 dni spowoduje, że oferta nie wejdzie w życie 1 maja, ale jeśli składałeś wypowiedzenie, to będziesz musiał złożyć nowe.

Co do oferty Extra+ 8C+ HBO na 24 mies. za 79,99 to jest to oferta ściśle limitowana i nie ma żadnej gwarancji, że ją dostaniesz. Ale uważam, że trzeba próbować.

Jak poczytasz ten temat z wpisami z tego roku, to się okaże, że może raptem 20 osób się pochwaliło, że to dostało. Może jeszcze drugie czy trzecie 20 osób dostanie do końca miesiąca + następnych kilkadziesiąt niezarejestrowanych, a czytających forum. Da to łącznie może 100 osób. A co miesiąc przedłuża ok.100 tysięcy, więc sam widzisz :D

 

Edit

Doczytałem Twoje posty i widzę, że płacisz ponad 85zł, więc jest szansa, że dostaniesz tę ofertę8 C+ HBO z Eleven za 92zł + ew. Filmboxy za 5zł. Ale dopiero jak złożysz wypowiedzenie i zadzwonią z DUK.Masz sporo czasu.


Miałem: Extra+8xC+HBO+HBO GO+MR(Cameleon)+NCGO+PACE za 59.90.

Tak jak pisaliście, przy przedłużeniu nie udało się zejść niżej niż 79,90 + 5 dodatkowo za HBO GO.

Dorzucili Kinoświat i dekoder do MR (Sagem Box+), ale tego to chyba liczyć nie można :)

Według DUK nie ma oferty Extra+6C+HBO za 69.90 jak tu ktoś niedawno sugerował, ale nie wiadomo kiedy oni mówią prawdę... :wink:

Dostałeś max co można ugrać - mogłeś tylko wziąć HBO GO w opcji 6x0/6x10 z opcją wyłączenia po 6 mies, i przedłużeniu do końca umowy za 5zł ( zostaje 30zł w kieszeni).

Oferty Extra+6C+HBO na 24mies.za 69,99 faktycznie nie ma, choć jest jeden użytkownik forum, który twierdzi co innego, choć nie chce (lub nie potrafi) tego udowodnić.

Edytowane przez miro777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem ale coś mi nie wyszło, bo nie oddają pieniędzy. W regulaminie chyba był zapis że oddają w kolejnym miesiącu, ale wydaję mi się że musi być płatność przelewem z konta. Jeżeli dobrze pamiętam to ktoś w listopadzie/grudniu pisał o promocji BZWBK i on zwrot dostawał normalnie :P trzeba by poszukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem właśnie pierwszy zwrot z tej promocji ale płaciłem przelewem z konta żeby uniknąć właśnie takich niespodzianek.Powinni w zasadzie akceptować również takie płatności ale wolałem to uczynić jak napisano w regulaminie.Wcześniej korzystałem z podobnej promocji w Eurobanku i również nigdy nie było problemów ze zwrotem przy płatnościach przelewem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...