Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebny dowód rzeczowy - przedłużyłem umowę przez ICA (Internetowe Centrum Abonenta) - taki sposób przedłużenia miał być premiowany 2 mies. HBO gratis.

Oczywiście HBO nie ma, zgłoszenie przez formularz tej sprawy skończyło się niczym.

 

Prośba do tych, którzy mają możliwość przedłużenia przez ICA o zrzut ekranu z tabelką w której jest opis dla pakietu Ekstra+ z Canal + i informacja o dodatkowych 2 miesiącach HBO.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w NC+ od początku, wcześniej Cyfra+, zawsze bogaty pakiet z C+ (czasem też z HBO). Do września 2015 słynny łamaniec 53,27 i brak odpowiedniej oferty co zaowocowało gołym Start + za 9,90- w tym PACE PVR) - umowa do stycznia 2017.

W międzyczasie przedłużyłem z UPC max pakiet 3 usług + opcje po 1zł (WRU XX) i dobrałem 6 x C+ za 39,90. Ponieważ umowa na Canal + w UPC jest na 12 mies. muszę ją niedługo wypowiedzieć lub przedłużyć. Zadzwoniłem po nową ofertę też do NC+

W NC+(bez wypowiedzenia) mam najlepszą propozycję taką:

Start+ + 8xCanal+: 6 miesięcy -34,99 / 9 miesięcy -49,99 (umowa 15 miesięcy). Pace nadal za 0zł.

Druga propozycja - sam Start + na następne 15 miesięcy za 9,90.

Co o tym sądzicie, zważywszy, że w UPC mogę dostać nadal 6xCanal+ po 39,90, pierwszy miesiąc gratis i mam to za 1zł na 2 dekoderach z nagrywarką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jaką promocję masz na myśli?

W NC+ w tych gorszych już czasach najlepsza oferta jaka mnie spotkała to 8 C+ : 0zł 1mies., 21zł drugi a po wypowiedzeniu 25zł do końca umowy ( ale nie opłacało mi się na kilka mies. zostawiać i dublować).

W UPC oprócz 2x0 i 10x39,90 nic lepszego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejny telefon. Ku przypomnieniu, dotychczasowa moja oferta:

 

- Comfort za 24,90 zł

- Eurosport 2 za 4,99 zł

- Multiroom Premium (ADB z 1 TB + mydelniczka 2850) za 0 zł

 

Umowa na 15 miesięcy, koniec w listopadzie.

 

 

Na pytanie, co mnie interesuje odpowiedziałem, że oferty najniższe, tj. Comfort, ew. Start. Oto propozycje:

- Comfort za 39, 90 zł

- Start za 19, 90 zł

- ew. Comfort + HBO za 49, 99 zł

 

Do każdej z podanych opcji MR Premium (posiadany obecnie) - + 20 zł

 

Wszystko w umowie na 24 miesiące.

 

Oczywiście odmówiłem. Troszkę dla mnie dziwne, że za to, co dzisiaj płacę 29, 89 zł miałbym płacić 59 ,90 zł i to bez Eurosport 2!

 

Powalczę o Comfort w granicach 15 - 20 zł lub start za 10 zł (wybaczcie zaokrąglenia). Z rezygnacją z MR Premium w sumie już się pogodziłem.

 

Pozdrawiam i owocnych negocjacji życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Powalczę o Comfort w granicach 15 - 20 zł lub start za 10 zł (wybaczcie zaokrąglenia).

 

Walcz do ostatniego dnia umowy albo dłużej, bo warto.

Ja rok temu odrzucałem wszystkie oferty, umowa była do końca września, a 1 października sam zadzwoniłem i bez problemu dostałem "na przeczekanie" Start + za 9,90zł ( do końca mies. bez opłat) + HBO na 3 mies. gratis i dekoder PVR za 0zł - na 15 miesięcy. Była też propozycja Comfort + za 14,90.

Teraz bez wypowiedzenia mogę to przedłużyć na dalsze 15 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,abonentem Cyfry jestem od 8 lat.Stan na dzisiaj to Comfort + z darmowym HBO,Eleveny do końca pażdziernika,multiroom,Pace kostka 500GB na Cameleonach(drugi dekoder kupiony Philips),8 Canal +,opcje HBOGo i NC+ Go - praktycznie wszystko opróvz Filmbox,Cinemax i erotyków.Umowa do końca stycznia 2017r - za całość płacę ok.90zł.Wczoraj oferta z działu utrzymania - to samo za 112zł z Elevenami na 12 miesięcy(umowa na 24)

Wiem że miałem tą ofertę w b.okazyjnej cenie i nie ma mozliwości powtórzenia.Dlatego zwracam się z pytaniem czy te 112 zł to dobra cena i brać czy czekać na lepszą (wymówienie jeszcze nie wysłane).Proszę o info i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W tej chwili mam pakiet VIP Canal + 8x, MR 1x, HBO, Filboxy itp generalnie wszystko. Interesuje mnie pakiet Superpremium z Elevenami i 1x MR. Dotychczas płaciłam ponad 150zł. 

Za ile mogę wytargować superpremium z 1x MR? 

Edytowane przez martusia83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku latach przygody z C+/NC+ zbliża się chyba moment rozstania.

Po nieudanych próbach wywalczenia dodatków do obecnie posiadanego Extra+ w sensownych cenach, okazało się że NC+ nie jest nawet w stanie mi zaproponować takiej samej oferty jak mam teraz (Extra+, MR, Pace, History HD za 45zł).

Jeśli w poniedziałek nie zaproponują czegoś sensownego, przerzucam się na konkurencję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@martusia83, prawdopodobieństwo, że tak obniżysz swoje rachunki jest niewielkie. Generalnie Extra z 6xC+ chodzi po 69,99 zł, Eleven na 12 msc 11,90 zł, MR 10 zł = 91,89 zł , chyba że masz MR po Cyfrze, wtedy rachunek będzie niższy o 10 zł. Jeżeli negocjacje się nie powiodą, to musisz wybrać się do APS i wziąć ofertę Extra z 6xC+ za 79,99 zł, do tego dokupujesz MR, Eleven i wychodzi 101,89 zł.

 

@sal, jeżeli miałeś dotychczas Extra za 45 zł, to pewnie uda Ci się przedłużyć umowę na ten pakiet za tę samą cenę (tylko, że bez dodatkowo platnego History), tylko uzbrój się w cierpliwość, negocjuj i badź miły dla konsultantów. Nie porzucaj MR po Cyfrze na rzecz tego z CP, naprawdę nie warto.

Edytowane przez focus1224
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak płaciłam ponad 150zł za telewizje, ale teraz się przeprowadzam i potrzebuje niższych rachunków. 

Interesuje mnie tylko Extra+ C+6x za max 70zł 

Jeśli nie będą chcieli dać to oleje całkowicie telewizje i będziemy oglądać w sieci. 

Edytowane przez martusia83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...