Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie całą godzinę temu usłyszałem to od konsultantki w odpowiedzi na moje pytanie, dlaczego inni dostają ten pakiet w tej kwocie a ja nie mogę.

Nie całą godzinę temu usłyszałem to od konsultantki w odpowiedzi na moje pytanie, dlaczego inni dostają ten pakiet w tej kwocie a ja nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też pierwsze słyszę, by takie były kryteria. Ja jestem starym klientem n-ki, później nc+, związany z nimi dość długo, nie pamiętam już ile razy przedłużałem umowę z ITI i jeszcze 5 dni temu nie było dla mnie takiej oferty jak Extra z 8 Canal+ i HBO za 79,90. Wczoraj nagle oferta się znalazła. Musisz być grzeczny ale stanowczy, pewny tego czego chcesz - wtedy dobra oferta przedstawiona przez nich będzie jedynie kwestią czasu.

 

Na marginesie, zauważyłem że im bliżej końca umowy, czyli rozwiązania umowy po jej uprzednim wypowiedzeniu, tym coraz bardziej kumaci konsultanci dzwonią. Do mnie w ciągu 2 miesięcy dzwoniło chyba z 7 czy 8 konsultantów, ci pierwsi tak "faflusili" że nawet nie rozumiałem o czym oni do mnie rozmawiają. Potem dzwonili już z lepszą dykcją ale ofertami wartych funta kłaków i tak w końcu 2 tygodnie temu już dzwonił jakiś mistrzunio a wczoraj widać że mocny wyjadacz - zawodowiec.

Edytowane przez cybi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dziś otrzymałem ofertę przedłużenia umowy od bardzo krzykliwego konsultanta spod warszawskiego numeru a mianowicie : obecnie pakiet comfort+ 25zł/miesiąc , konsultant proponował ten sam pakiet + pakiet internetu 10gb w cenie 34,90/miesiąc ,przy czym, ponieważ internet mnie nie interesuje , do 14 dni od otrzymania wszystkiego od kuriera oraz zapłacenia 49zł ,które zostanie zwrócone będzie można pozostać przy pakiecie comfort+ w cenie 14,90/24 miesiące . Spotkała kogoś taka oferta czy konsultant nie wiedział co mówi ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dostałeś Comfort z internetem, to raczej nie będziesz mógł zrezygnować z tego neta,bo to oferta łączona.

Żadna oferta łączona. Przedłuża umowę na pakiet comfortowy za 15zł. a do tego podpisuje nową osobną umowę na internet za 19,90 za 10gb, placac aktywacje 49zl za karte sim. Jezeli internet sie nie spodoba, do 14 dni masz mozliwosc odstapienia od oferty zawartej przez call center, wtedy otrzymasz zwrot aktywacji 49zl, a umowa telewizyjna nadal bedzie obowiazywac za 15zl. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem sms i oddzwoniłem na nr 123236057

i sie dowiedziałem dziś, że pakiet Extra i 8 C+ dla mnie za 119 zł, mówie, tej pani bardzo słabej konsultantce, ze nowy abonent, ma taniej a ona do mnie, ze taki pakiet dla nowego klienta to koszt 170 zł to prawda ???

Nie prawda. Dla nowych 99zł + opłata za dekoder.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem sms i oddzwoniłem na nr 123236057

i sie dowiedziałem dziś, że pakiet Extra i 8 C+ dla mnie za 119 zł, mówie, tej pani bardzo słabej konsultantce, ze nowy abonent, ma taniej a ona do mnie, ze taki pakiet dla nowego klienta to koszt 170 zł to prawda ???

 

Nie prawda. Dla nowych 99zł + opłata za dekoder.

I dodatkowo HBO na 12 m-cy i Filmboxy 2 m-ce za free z tego co widać na stronie. Bezczelnie kłamią i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...