Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa kończy mi się z końcem grudnia, o czym przypomniał mi dziś konsultant. Obecnie mam samo Extra+.

Jako, że kończy mi się umowa na telefon w T-Mobile otrzymałem też ofertę razem z telefonem.

Pierwsza oferta wygląda tak:

samo Extra+ - 49 zł, umowa na 24 m-ce

Extra+, telefon bez limitu i 5Gb Internetu - 49,90+34,90 zł (umowa na tv 24 m-ce, tel - 12 m-cy)

Extra+, telefon, HBO - średnio 69,90 zł + 34,90 zł (umowa na 15 mc i 12 m-cy)

Extra+, telefon, 6xC+ - średnio 72,90 zł+34,90 zł (umowa na 15 i 12 m-cy)

Extra+, telefon, HBO, przenośny Internet - średnio 72,90+29,90 zł +19,90 zł (umowa na 15 i 12 m-cy).

W cenie za tv jest wliczony najem mediaboxa 5zł.

 

Rozsądne na ten czas ceny, czy uda się coś jeszcze wyrwać? Teoretycznie lepsze oferty dostają osoby, które złożyły wypowiedzenie, ale w moim przypadku to się nie sprawdziło ostatnio. Złożyłem wypowiedzenie i dostałem ofertę gorszą o 5 zł i nie było siły powrotu do tej sprzed wypowiedzenia :)

 

W przypadku ostatniej propozycji - nie przypadkiem 72,90 + 19,90 + 19,90? Internet pewnie 10gb jest za 19,90, a telefon przy 3 produktach tez 10zl tańszy czyli 19,90zl. Chyba ze w Internecie masz wliczony modem lte ( ale nie ma go w ratach na 12 msc, tylko 24, 32).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się z końcem grudnia, o czym przypomniał mi dziś konsultant. Obecnie mam samo Extra+.

Jako, że kończy mi się umowa na telefon w T-Mobile otrzymałem też ofertę razem z telefonem.

Pierwsza oferta wygląda tak:

samo Extra+ - 49 zł, umowa na 24 m-ce

Extra+, telefon bez limitu i 5Gb Internetu - 49,90+34,90 zł (umowa na tv 24 m-ce, tel - 12 m-cy)

Extra+, telefon, HBO - średnio 69,90 zł + 34,90 zł (umowa na 15 mc i 12 m-cy)

Extra+, telefon, 6xC+ - średnio 72,90 zł+34,90 zł (umowa na 15 i 12 m-cy)

Extra+, telefon, HBO, przenośny Internet - średnio 72,90+29,90 zł +19,90 zł (umowa na 15 i 12 m-cy).

W cenie za tv jest wliczony najem mediaboxa 5zł.

 

Rozsądne na ten czas ceny, czy uda się coś jeszcze wyrwać? Teoretycznie lepsze oferty dostają osoby, które złożyły wypowiedzenie, ale w moim przypadku to się nie sprawdziło ostatnio. Złożyłem wypowiedzenie i dostałem ofertę gorszą o 5 zł i nie było siły powrotu do tej sprzed wypowiedzenia :)

W przypadku ostatniej propozycji - nie przypadkiem 72,90 + 19,90 + 19,90? Internet pewnie 10gb jest za 19,90, a telefon przy 3 produktach tez 10zl tańszy czyli 19,90zl. Chyba ze w Internecie masz wliczony modem lte ( ale nie ma go w ratach na 12 msc, tylko 24, 32).

 

Hmm...nie oferowali mi modemu LTE. Zwykłą kartę sim. Wydaje mi się, że dobrze zrozumiałem. Może w moim przypadku dlatego tak to wygląda bo umowę na 15 miesięcy. Mają zadzwonić jutro to dopytam.

 

 

dziś telefon i nadal ... extra 8x c+ , Hbo - 79,99 zł :(

I tak lepiej niż u mnie. Za 79 zł oferują mi telefon, extra+, 6xC+ i to bez HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem i ja, po 2 miesiącach batalii. umowa do października, opłaty w łamańcu średnio 59 zł za extra+ C+, HBO, multiroom, premiumbox wifi.

nowa umowa na 24 m-c. 79,99 Extra+ 8xC+, HBO, nc+ go, kino świat, multiroom, najem premium boxa wi-fi.

wszystkim walczącym życzę powodzenia i wytrwałości :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deadline się zbliża więc coraz więcej telefonów - oferta bez zmian:

Extra+ 6C+ ==> 89,90 a gdy się obruszyłem na cenę zaproponowano mi Start+ 6C+ za... 79,99

 

Zabawne, że za każdym razem jestem instruowany o konieczności oddania deka do 14 dni po końcu umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i podpisana kolejna umowa na 24miesiące:

Extra+

8 x Canal+

3 x HBO

Multiroom Standard

2 dekodery pocanalowe

nc+ go

cena 79,99pln

dodatkowo Eleveny po staremu do końca listopada za 7,95pln a potem się zobaczy.

 

Myślę, że więcej bym nie ugrał chociaż i tak drożej niż poprzednia umowa - taka jest cena za prawie monopol.

Dzięki wszystkim za rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca stycznia  

Mam Extra 8C+ i HBO za 59,90 teraz proponują za to samo 99zł lub 
Extra 6C+ za 69zł

Strasznie uciążliwy konsultant twierdzący jak zawsze że tylko teraz taka oferta, lepszej już nie będzie i że nie mogą mi dawać co 2 lata darmowego HBO...
Odrzucone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej to wyjdzie Comfort+ za 14,99 a opcję 8xC+ włączyć w ICA samemu w aktualnej promocji.Tylko niestety nie każdy może liczyć na taką cenę.

Pytanie czy uzyska ten pakiet w takiej cenie.

 

Czy po wylaczeniu sygnalu i pozniejszej checi wznowienia umowy oferty sa takie same? Czy gorsze?

Raczej takie same.Kwestia szczęści i trafienia na promocję okresową i może być lepsza.

 

Po ile dają Eleveny dla klientów, którzy niedawno przedłużali umowy i mają w promocji za 7,95 do końca października ?

odpowiedzi w wątku o opcjach w NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. mam umowę do końca roku. 8 x canal+, extra+, multiroom x2,  dekoder wifi premiumbox i 2x dekodery wifi box. Dotychczas płace 114,9zł. Dzisiaj dzwonili i proponują to samo za 104,99 zł + kino świat. narazie podziękowałem. jaką cene mogę wywalczyć? Chciałbym dodatkowo jeszcze HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 1.10.2016 odpalony pakiet o którym pisałem wcześniej na forum:

 

start - 9,99 (cały okres umowy), 8c+(6 nie ma możliwości) 3 miesiące za 0, kolejne do końca umowy za 30,00, MR za 0 (na cały okres umowy), opłata za dekodery za 0 (na cały okres umowy), C+ VOD za 0, dostęp do Premiery VOD, NC+ GO za 0 (100 godzin/miesięcznie) czyli razem po wykorzystaniu 3miesięcy gratisowych canal+ = 39,99 za wymienione usługi - 15m lub 24m bez znaczenia długość umowy dla warunków (wybrana została opcja 24m)

 

uprzedzając ewentualne pytania wklejam wcześniejsze posty które pojawiały się:

 

 

kamil2505, dnia 18 Sie 2016 - 15:02, napisał: snapback.png

Tylko, że różnica jest taka, że Ty miałeś pakiet Start+ za 9,90zł zaczynając negocjacje. Natomiast @fanatyklech i @aniol1979 mają znacznie wyższe pakiety co zejście na start+ za 9,90zł jest wręcz niemożliwe. 

 

Niby tak. Niemniej około roku temu negocjacje zaczynałem z poziomu 64,50 za dosyć "bogaty" pakiet. Nie było opcji za podobną kasę za to sam, więc...otrzymałem / wynegocjowałem pakiet start za ...9,90 bo taka była wtedy najniższa opcja. Co pokazuje, że jest opcja zejść niżej na przeczekanie.

 

reasumując:

 

Jest to co spełnia aktualne oczekiwania. Dokładając do tego HBO za 20zł plus eleveny za 11,50 (takie były opcje do dołożenia), otrzymujemy 71,49 czyli niewiele więcej niż 64,50 które kiedyś było płacone. Drobna podwyżka, która była do zaakceptowania...ale nie NC+ na chama chce uszczęśliwiać wszystkich podwyżkami. Trzeba było "przeczekać" żeby i tak wyszło na to co abonent oczekuje :). Dalej nie mogę pojąć, że NC+ nie zrobi full oferty (bez fiki-miki) za 60-75zł (jak widać powyżej jest to możliwe do uzyskania), "słoneczko" mogło by się wtedy schować za chmurkę :) , a klienci bez zbędnych ceregieli podpisywali by umowy jak "szaleni :)

 

Powodzenia w negocjacjach. Tak jak ktoś tu już pisał. Mówić co chcecie, jak oferta odbiega od waszych realnych oczywiście oczekiwań, nie karmić trola konsula tylko grzecznie podziękować i w kolejnej rozmowie ponownie własne oczekiwania przedstawić (oczywiście realne). Wbrew temu co tu niektórzy piszą, uważam że wypowiedzenie pomaga w negocjacjach, a na pewno nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdyby tak zawalczyć o to HBO z HBO GO w ramach reklamacji? Myślisz że są szanse na to żeby mi to dali na cały okres umowy za 0 zł?

 

Edit:

 

Od listopada za pakiet Extra+ z 8x Canal+ miałbym płacić 124,99 zł. Wczoraj zadzwoniłem do nc+ z prośbą o włączenie kolekcji nc+go TV seriale+ i okazało się że konsultant przesłał mi warunki promocji z symulacją płatności z której wynika że za to wszystko w listopadzie mam zapłacić UWAGA! 233,90 zł!!!! stąd pytanie czy uda mi się wytargać w cenie 134,99 zł bo to cena faktycznego abonamentu, opcję HBO z HBO GO w cenie mojego abonamentu czyli za 0 zł do końca umowy?

Edytowane przez wally79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej to wyjdzie Comfort+ za 14,99 a opcję 8xC+ włączyć w ICA samemu w aktualnej promocji.Tylko niestety nie każdy może liczyć na taką cenę.

Nie ma szans dostać przy zejściu z extra lub comforta z c+ dostać czystego comforta za 14,99. W takim wypadku raczej jedyna opcja to comfort za 39

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 3 miesiącach konsultacji, przed chwilą sensowna oferta i pewnie się zdecyduję, bo nic lepszego już nie jestem w stanie uzyskać. Po 3 msc gratisu paczka 8xC+ w cenie 30zł:

 


 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi  59,99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 15 mies. Wybrane usługi Pakiet Extra+, CANAL+,, Filmbox Pack, Man Pack, NAJEM MEDIABOX+ Wybrane promocje Extra+ 44,99zł 15m dla Abonentów, CANAL+ 0 zł 3 m i 30 zł/m dla Abonentów, Man Pack 10 zł dla Abonentów, Najem mediaBox+5zł dla Abonentów

Umowa po okresie oznaczonym przekształca się automatycznie, zgodnie z Regulaminem, w umowę na okres nieoznaczony. Szczegóły znajdą Państwo w Warunkach Promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,  umowa do końca miesiąca, wypowiedzenie złożone oczywiście  mam obecnie comfort, extra, multi 8x CANAL+, 3x HBO, 2x CINEMAX, i multiroom  i ultrabox za 0zł wszystko, za kanały 109,90 płaciłem, dzwonili do mnie we wrześniu i sierniu, najpierw podwyżki oczywiście proponowali to samo za 119,99 potem pod koniec wrzesnia dawali za 99,99 i nc+go,   odmówilem, 1 października wypowiedzenie zlozone, teraz dzwonia i daja 5 zł drożej i nie chca obnizyc a nawet dac w tej samej cenie, oddzwoniłem na tamten numer do nich co dzwonili  z działu lojalizacji we wrześniu że wezme tą ich oferte ale nie chcą rozmawiac ze mna- twierdza ze nie moga bo rezygnacja zlozona i odsyłają na infolinie :-|  że nie mogą mi tego dac żałuje że złożyłem to wypowiedzenie

Edytowane przez maarcin123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...