Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zamiast Filmbox Arthause i Sandance HD aktywowałem Hustler HD

 

da się ten zestaw za 100 ?


Ja mam pakiet za 127,81zł mies oto jego skład :

 

COMFORT+  = 24,90

EXTRA+ 20,00

CANAL+HD 8X 10,00

HBO HD 20,00

CINEMAX HD10,00

SUNDANCE HD 2,99

HISTORY HD & H2  2X 1,99

ADVENTURE HD 1,99

ELEVEN HD 7,95

FILMBOX 0ZŁ + FILMBOX ARTHAUSE 2,00

Hustler HD 5,00

VOD PRAPREMIERY TVP.PL 9,00

DEKODER MEDIABOX+ 5,00

MULTIROOM 10,00 ADB 5800S

 

na końcu moje pytanie czy to dobra cena za ten zestaw :roll: umowa do 04/2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są to standardowe oferty z CANAL+. W sierpniu oferowano w konfiguracjach typu pakiet podstawowy (np. start+) i do tego CANAL+ (3x0zł i 12x30zł) co wychodziło taniej. Umowa na 15 miesięcy. Ale tak było w sierpniu i nie u wszystkich. Nie wiadomo jak jest teraz. Warto też dodać, że wtedy mieliśmy do czynienia z "+ miesiąca" w postaci kanałów CANAL+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też wczoraj skończyła się umowa. W sumie miałem tylko jedną rozmowę, we wtorek. Poza tym nikt się ze mną nie kontaktował. Miałem Extra+ 6xC+ za 69,9. Chciałem to na rok, oni oferowali na 2 lata. Pytanie do kolegów, którzy też mieli umowy do końca sierpnia, a nc+ dzwoniło do nich dzisiaj. Z jakiego numeru do was dzwonili? Z tego z którym negocjowaliście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dysponuje ktoś z Was screen-em o oferty Extra+/6C+/MR standard za 69zł? Dziś miałem telefon z 12 2947879 i konsultantka bardzo wiarygodnie twierdziła, że nie może mi dać MR za 0zł, a tym samym proponowała min. 79zł. Potrzebuje aktualnego screen-a(max 2 tyg.), dziewczyna ma dzwonić jutro i chcę Jej udowodnić,że taka oferta jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze będzie gorzej.  Ci co płacą 90 i więcej wg nich tylko  super premium.  Ci co 80 i mniej moga płacić  tyle samo ale mniej mieć.  Podali 14tyś  abo stracili. A jak na interii zobaczyłem  skopiowany art  ze strony SK  to tam mniej niż 5 osób powiedziało że zostaje cała reszta że odchodzi.  Niektórzy mówili też że od czasu fuzji jest źle i coraz gorzej.

 

Ja przedłużyć  muszę  za 2 lata ciekawe kto weźmie LM   bo NC+ traciła seryjnie wszystko. Ciekawe czy i LM stracą.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie, do końca lutego 2017 mam świetną ofertę za 49zł:

 

Comfort+ 29,90 zl 24 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.
Multi+ 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.
Premium Film 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 10 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.
HBO 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.
Cinemax 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

 

Przeglądając to Forum już wiem, że na podobne warunki przy przedłużaniu oferty nie mam co liczyć. Jak dobrze liczę, to w najlepszym wypadku musiałbym za to co teraz mam płacić ok. 80zł i to bez Cinemaxów.

Z 8 programów C+ nie oglądam prawie nic. Czasami coś na HBO albo Cinemaxie sobie wynajdę.

 

Prawdę mówiąc to chciałbym ostro okroić ofertę i zejść mocno z ceny.

Sport ani żadne bajery typu VOD oraz GO nie są mi potrzebne.

Zależy mi najbardziej na kanałach z pakietu Start+ ewentualnie HBO/Cinemax.

 

Czy posiadając zestaw jak wyżej jest szansa, żebym mógł zejść do pakietu Start+ za 9,90zł (niektórzy tak dostali) z zachowaniem TurboBoxa?

Ewentualnie czy jest możliwość wzięcia do Start+ Cinemaxów i za ile?

 

Wiem, że mam jeszcze sporo czasu ale jakby pojawiła się taka możliwość to zrobiłbym ten myk nawet teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dysponuje ktoś z Was screen-em o oferty Extra+/6C+/MR standard za 69zł? Dziś miałem telefon z 12 2947879 i konsultantka bardzo wiarygodnie twierdziła, że nie może mi dać MR za 0zł, a tym samym proponowała min. 79zł. Potrzebuje aktualnego screen-a(max 2 tyg.), dziewczyna ma dzwonić jutro i chcę Jej udowodnić,że taka oferta jest.

 

A jak jej chcesz to udowodnić bo ciekawy jestem :)

Wyślesz jej screena na jej prywatną skrzynkę, czy może łudzisz się że panienka będzie sprawdzać każdego maila przychodzącego do nc+ ( wątpię czy w ogóle może to robić ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAkiej oferty jak miałeś nie dostaniesz.

Jak będziesz cierpliwy jak ja to może dostaniesz start+ za 9,90..

Tak wiem, że takiej już nie dostanę i dlatego skłaniam się do radykalnego obcięcia pakietu. Czytając ten wątek powoli oswajam się z aktualnymi cenami.

Cierpliwości powinno mi starczyć. Jeszcze do mnie nie dzwonią. Wypowiedzenie złożę jak zaczną się pierwsze telefony z "genialnymi" ofertami. Wcześniej pewnie lepiej nie wysyłać żeby nie prowokować telefonów z ich strony. Bo tyle przed końcem umowy nic ciekawego nie zaproponują.

W każdym razie celuję w Start + za 9,90zł ewentualnie Comfort+ za ok 15zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie uparcie oferują Extra+ z 8C+ za 79,99zł lub za 69,99zł z 6C+. O HBO w cenie nie chcą słyszeć. Do tej pory płaciłem w łamańcu 59,92zł/m-c (za odpowiednik Extra+ z 8C+, miałem też HBO przez połowę umowy za darmo), czytając posty odniosłem wrażenie, że w takiej sytuacji opcja z darmowym HBO powinna być aktywna (płaciłbym więcej niż obecnie) szczególnie, że wypowiedzenie wysłane.

 

Orientujecie się może jak to jest kiedy przedłużana jest umowa w miesiącu już bez "promocyjnych' stawek? Zaspałem i wypowiedziałem za późno, w związku z czym wrzesień mam już po "normalnych" cenach i zastanawiam się, czy przy przedłużaniu we wrześniu będę je płacił, czy mi je anulują i zastąpią warunkami nowej umowy?

Za wrzesień będziesz placil stawki standardowe od Października to na co się zdecydujesz Edytowane przez Q77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, że takiej już nie dostanę i dlatego skłaniam się do radykalnego obcięcia pakietu. Czytając ten wątek powoli oswajam się z aktualnymi cenami.

Cierpliwości powinno mi starczyć. Jeszcze do mnie nie dzwonią. Wypowiedzenie złożę jak zaczną się pierwsze telefony z "genialnymi" ofertami. Wcześniej pewnie lepiej nie wysyłać żeby nie prowokować telefonów z ich strony. Bo tyle przed końcem umowy nic ciekawego nie zaproponują.

W każdym razie celuję w Start + za 9,90zł ewentualnie Comfort+ za ok 15zł.

No pozostaje pytanie czy z samym Startem+ mogę zachować Turbodekoder czy będą mnie zmuszać do wymiany na jakieś badziewie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...