Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli eleveny płatne. Jak Ci pasuje to bierz. Mnie proponowali też pakiet niżej niż Twój, czyli Start z 6C+ za 10 mniej (6x49,9+9x59,9).

No i do kiedy masz umowę, bo jak do końca lipca, to w razie rezygnacji płacisz sierpień bez zniżek.

Nie lepiej wziąć Extra+6C+ i HBO na 6mies za 70?? Tylko, że umowa na 24 (ja taką preferuję).?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sam problem jest u mnie. Telefonów brak, przysyłają tylko smsy aby zadzwonić i przedłużyć. Umowe mam do końca lipca i sam nie wiem co będzie. Postanowiłem sobie, że sam dzwonił nie będę. Ciekawe od czego to zalezy, że co niektórzy maja po kilkanaście telefonów w ciągu tygodnia. 

 

Kolejny sms: W niedziele stracisz dostep do telewizji nc+. Przypominamy, że pracujemy dla Ciebie do piątku do godz 21 i w sobote do 17. Zadzwon 122947879

Dokładnie to samo u mnie. Zero telefonów, mimo złożonego wypowiedzenia, tylko smsy. Na ICA mam ofertę 69,99 na 24 miesiące za pakiet Extra + z Canal+(6) LIVE, cokolwiek ten dopisek live oznacza. Obecnie płacę za to samo z 8 C+ 59,99 w łamańcu, umowa do niedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to samo u mnie. Zero telefonów, mimo złożonego wypowiedzenia, tylko smsy. Na ICA mam ofertę 69,99 na 24 miesiące za pakiet Extra + z Canal+(6) LIVE, cokolwiek ten dopisek live oznacza. Obecnie płacę za to samo z 8 C+ 59,99 w łamańcu, umowa do niedzieli.

Oferta Canal + Live nie zawiera opcji canal+vod i nc+ go tv canal+ vod i z tego oc słyszałam nie ma chyba dostępu do canalplussport.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś otrzyma propozycje z 8C+ i HBO za 79 zł należy brać bez zastanowienia (o ile ktoś ma na uwadzę HBO)

 

Kolega negocjuje, też umowa do końca lipca, jest od początku Nki, czyli raczej nie płacił za wiele. Obecnie ok 69 zł za C+, HBO, Cinemax + dodatki xxx na kilka miechów.

Teraz nie chcą mu zejść niżej niż 74,99 zł za C+ i HBO na 6 mc. Do końca umowy tydzień, a wypowiedzenie wysłane... Tak, że nie zawsze ci z niższego pułapu mają lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie do mnie z C8 i HBO zadzwonił niby menedzer. Bardzo stanowczy i kumaty konsul (a przerobiłem ich trochę).

Z tego co tu wyczytałem, ludzie mieli podobne odczucia. Tak że trzeba życzyć szczęścia, abyście trafili na kogoś takiego przed końcem umowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa też kończy się w lipcu. Do tej pory Extra+ 8xC+ History i Pace za 0. Wszystko za średnią kwotę 65 zł. Przy obecnych cenach jestem gotów zrezygnować z C+. I w związku z tym mam pytanie ile max. mogę ugrać na cenie samego Extra. Czy mogę do tego dorzucić HBO? I czy możliwa jest umowa 12 miesięczna. Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam Superpremium, 2xCameleon, 1xPace, HBO, Cinemax, Filmboxy. Właściwie chyba wszystko bez erotyków i Eleven (i chyba History też zabrali w trakcie)
Płacę za to 99,90

Od jakiegoś czasu dzwonią do mnie z propozycją
Superpremium 8c+, HBO, Cinemax, 2xCameleon i Pace za tę samą kwotę. Ewentualnie dorzucą Pełną paczkę Filmbox na miesiąc... i HBO GO na 6m. Nic więcej nie chcą dać.
Ewentualnie Superpremium z 6c+, to samo co wyżej za 94 z kawałkiem i możliwością dobrania Elevenów w normalnej cenie, albo np Pełnej paczki Filmbox (tutaj chyba 12m za darmo, a poźniej za 15zl ale nie jestem pewien)

Czy to absolutny max? W ogole czy jest do dobra oferta? Zabierają SportKlub, Filmboxy, Zest i jeszcze chyba innych parę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znów ja. Umowa mi się kończy tak jak wcześniej pisałem 31 października. Na tą chwilę uważnie śledzę wątek i widzę, że niektórym z Was udaje się wynegocjować naprawdę korzystne oferty. :smile:

 

@elminster.
Wypowiedzenie złożyć możesz już teraz w APS. Raczej nie będą chcieli zjechać z kwoty jaką teraz płacisz. Musisz dać im do zrozumienia, czego chcesz. Nie możesz pokazać, że jesteś maniakiem sportu, bo już Cię wtedy mają. To co chciałbyś mieć możesz dostać za 69 bez Eleven.

 

@ircios

 

Oferta za 69 zł (bez Eleven) to dla mnie marzenie!

 

Na razie dzwoniły trzy konsultantki i wszystkie proponowały mi te tragiczne jak dla mnie warunki:

 

Pakiet Extra+ Canal+ (131 kanałów) + Eleven - 97,94 zł (24 mięsiecy) - bez mulitroom (nie potrzebuję)
Pakiet Extra+ Canal+ (131 kanałów)                - 89,99 zł (24 mięsiecy)

Oferta oczywiście TYLKO do końca tego tygodnia. ;) Jak powiedziałem że muszę się zastanowić to pani jakoś tak posmutniała nagle. ;)

 

Napisałeś "Wypowiedzenie złożyć możesz już teraz w APS" - co to jest ten APS, bo Google mi nie znalazło (pewnie źle szukam). :sad:

A z oni z tego NC+ bajerowali mnie, że dopiero od września mogę składać wypowiedzenie...

 

umowa do końca lipca, pierwsza rozmowa od miesiąca po wysłaniu wypowiedzenia

 

Extra+ 6xC+ HBO na 6 m-cy bez konieczności kontynuowania 69,99

 

brak opcji z HBO na 24 m-c w cenie standardowych pakietów, czekam zatem

Czyli minimalna cena to 69,90 za extra mr i 6x C+ ehh to jest akurat ta górna granica ile mogłbym dac;/

 

Jakbym dostał taką ofertę jak kb27(nawet bez HBO) lub kaspian0007 to brałbym i był cały happy. :grin:

 

Jeszcze mam pytanko - czy w każdej chwili mogę zrezygnować z pakietu Eleven niezależnie od okresu głównej umowy na kolejne 24 miesiące?
 

Na koniec wątek humorystyczny - lubię te roztrzepane, niedoświadczone konsultantki, które się w końcu same zakręcają w tych ofertach. :-8

https://clyp.it/32fxkcrm

Edytowane przez elminster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zadzwoniłem sam (12 29 47 879), propozycje bardzo konkretne:
6 C+ z Extra+ i HBO na 6 miesięcy - 69,99
8 C+ z Extra+ i HBO na 24 miesiące - 79,99
Oferta limitowana, o 14 ma zadzwonić którą przyjmuję, ale wydaję mi się, że to co dają za 79,99 to jest bardzo dobra opcja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozmawiałem z 12 29 47 879.

Sam dzwoniłem, nie wysłałem wypowiedzenia.

 

Do tej pory Pakiet Extra+ z CANAL+ (6) , 2 karty kameleon i PVR Pace.

 

Oferta 8 C+ z Extra+ , 2 karty kameleon, PVR Pace za 89zł. I jest to najtańsza oferta... Przegięli.

 

 

EDIT:

 

 

Telefon na (22) 3104747

 

Oferta Pakiet Extra+ z CANAL+ (6) , 2 karty kameleon i PVR Pace. + HBO na 6 miesięcy + 1 miesiec filmbox'y za 69,90

Edytowane przez argoncyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa też kończy się w lipcu. Do tej pory Extra+ 8xC+ History i Pace za 0. Wszystko za średnią kwotę 65 zł. Przy obecnych cenach jestem gotów zrezygnować z C+. I w związku z tym mam pytanie ile max. mogę ugrać na cenie samego Extra. Czy mogę do tego dorzucić HBO? I czy możliwa jest umowa 12 miesięczna. Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi.

Mało osób interesuje taki pakiet ale z tego co kojarzę to 44,90 zł, umowa 15 m-cy. HBO pewnie do tego w standardowej cenie. Jeżeli się mylę to mnie poprawcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

APS to autoryzowany punkt sprzedaży

 

Dzięki! :smile:

 

Właśnie zadzwoniłem sam (12 29 47 879), propozycje bardzo konkretne:

6 C+ z Extra+ i HBO na 6 miesięcy - 69,99

8 C+ z Extra+ i HBO na 24 miesiące - 79,99

Oferta limitowana, o 14 ma zadzwonić którą przyjmuję, ale wydaję mi się, że to co dają za 79,99 to jest bardzo dobra opcja :)

 

@rome93

Super oferty! Czy złożyłeś wcześniej wypowiedzenie? Czy zadzwoniłeś tak po prostu?

 

Jakimi konkretnie kanałami różni się 6 C+ a 8 C+?

 

Tak w ogóle to będzie dobre podejście zadzwonić na ten numer (12 29 47 879), powiedzieć, że będę rezygnował, ale kolega dostał od nich ofertę 6 C+ z Extra+ i HBO na 6 miesięcy za 69,99 zł i jeśli zaproponują mi takie same warunki to wtedy zgodzę się zostać? Dostają wtedy klienta na talerzu i pewną prowizję, więc po takim telefonie powinni się chyba zgodzić?

 

Tak w ogóle to oni jakoś kontrolują te rozmowy czy każdego konsultanta można urabiać w inny sposób, aż się wynegocjuje, co się chce? :smile:

Edytowane przez elminster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie umowa do końca miecha, obecnie mam Comfort + Canal (6) za 64,90 zł i non stop maksymalnei dostaje to samo. Dzisiaj 2 telefony, pierwszy jakaś Pani, rozmowa krótka, ale rzeczowa, że jak coś będzie niżej (chociaż) 5 zł to przedłuże - niestety powiedziała, że nie ma, ale jak będzie to zadzwoni. Druga rozmowa z Panem, z którym już rozmawiam chyba 3 raz - również to samo + maksymalnie Adventure i Hustler na pół roku i że niżej nic sie nie da. Na mój odzew, że w APS "kolega" podpisał za to samo za 60 zł udał chyba, że nie słyszy i dalej to samo :) Tak czy owak przejadę się i zobaczymy czy rzeczywiście jest tak, jak tutaj niektórzy piszą. Ciśnienia nie mam, nie uda się to zmienię operatora.

 

 

Dzięki! :smile:

 

 

@rome93

Super oferty! Czy złożyłeś wcześniej wypowiedzenie? Czy zadzwoniłeś tak po prostu?

 

Jakimi konkretnie kanałami różni się 6 C+ a 8 C+?

 

Tak w ogóle to będzie dobre podejście zadzwonić na ten numer (12 29 47 879), powiedzieć, że będę rezygnował, ale kolega dostał od nich ofertę 6 C+ z Extra+ i HBO na 6 miesięcy za 69,99 zł i jeśli zaproponują mi takie same warunki to wtedy zgodzę się zostać? Dostają wtedy klienta na talerzu i pewną prowizję, więc po takim telefonie powinni się chyba zgodzić?

 

Tak w ogóle to oni jakoś kontrolują te rozmowy czy każdego konsultanta można urabiać w inny sposób, aż się wynegocjuje, co się chce? :smile:

Myślę, że dopóki nie wyślesz wypowiedzenia to nie ugrasz nic podobnego. No chyba, że już to zrobiłeś :) Ja co chwilę takie rzeczy mówię, że ale jak zwykle, że na forach ludzie wymyślają itp, a później jak się bronią to mówią, że na forach można przeczytać, że są droższe oferty - a jako wybraniec mam tańsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elminster

Wypowiedzenie złożone, ale tylko dlatego, że na umowie na czas nieokreślony miałbym 170 złotych. Zadzwoniłem do nich sam, bo oni nie dzwonili, tylko słali smsy. 6 C+ nie ma Discovery i Seriali.

 

Dzięki za info.

 

Myślę, że dopóki nie wyślesz wypowiedzenia to nie ugrasz nic podobnego. No chyba, że już to zrobiłeś :) Ja co chwilę takie rzeczy mówię, że ale jak zwykle, że na forach ludzie wymyślają itp, a później jak się bronią to mówią, że na forach można przeczytać, że są droższe oferty - a jako wybraniec mam tańsze :)

 

No to w takim razie skoro piszecie, że w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży (pełna nazwa dla przyszłych użytkowników  :wink:  ) mogę już teraz na ponad 3 miesiące przed końcem umowy złożyć wypowiedzenie, to się chyba jutro przejdę do najbliższego APS. Będzie więcej czasu na negocjacje bo na razie dostaję beznadzieje oferty...

 

Czy wystarczy coś takiego machnąć (+ podpis) ?

 

Rezygnacja z umowy o świadczenie usług.

 

 

Niniejszym oświadczam, iż nie zamierzam kontynuować umowy o świadczenie usług nr ………………………

Edytowane przez elminster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...