Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak przedłużyłem. 

Extra+, 6Canal+, multiroom, najem dekoderów na 24 miesiące za 69,99, + HBO na 6miesięcy.

Była w jednym telefonie (dziś) oferta za 10 drożej z HBO na całą umowę ale w kolejnym już nie, w sumie jestem zadowolony. Chciałem 10 taniej ale chyba mało realne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up

To miałeś w jednym z telefonów bardzo dobra ofertę. Dzisiaj mialem kolejny telefon Extra 6c+ plus Hbo 6 miesięcy plus men pack na 12 miesięcy umowa 24 miesiące dodatki wyłącza się same. Odmowa. Czekam do końca lipca. Trudno bez ligi Angielskiej da się żyć a w CP z liga Hiszpańska jakoś to będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby HBO na całą umowę kusiło, a tylko dycha więcej, jednak tak naprawdę nie jestem miłośnikiem filmów w TV, wolę inne źródła.

Więc jestem zadowolony, przynajmniej póki nie dowiem się o tym co chciałem... taniej... 

Ale tak naprawdę... walcząc o dychę taniej walczymy często dla zasady. No chyba, że oferują cenę 20-30% wyższą.

Mijającą umowę miałem 12x60 i 12x80, czyli średnio 70 (HBO też było, na 6 lub 9mies). I tyle dali teraz. Może to jest wskazówka, co można ugrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc - to moj pierwszy post na forum wiec rownoczesnie witam wszystkch.

 

Ja tez mam umowe do konca lipca (wypowiedzialem), ale generalnie bylbym sklonny przedluzyc natomiast to co dzis oferowal konsultant to 6+C w cenie 80 zl no i oczywiscie Eleveny za 8 zl no i to by bylo na tyle.Oczywiscie dodawal, ze konkurencja jest gorsza itd.Teraz place 97 zl wiec chcialbym nieco zejsc natomiast ta oferta mnie nie satysfakcjonuje.Czytalem tutaj ostatnio, ze niektorym udalo sie zlapac w tej cenie (czy tez podobnej) 8C+ wraz z HBO na 24 mc.Myslicie, ze moglbym jeszcze liczyc na te oferte czy juz raczej nie beda dzwonic w celu ewentualnych negocjacji ?Malo elastyczny ten konsultant poniewac tydzien temu mialem te sama propozycje.

 

Z gory dziekuje za odpowiedz oraz ewentualne sugestie oraz przepraszam za brak polskich znakow - mam francuska klawiature.

 

PS. nie wiem czy tez tak mieliscie, ale Pan konsultant strasznie opryskliwy pod koniec rozmowy rzucil sluchawka - to, ze sie nie dogadalismy to trudne, ale takie zachowanie jest zbedne.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaakceptowana oferta, za 59,90 nie ma szans tego wyrwać;/

Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym canał+ live 160?

 

 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi  74,99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE 160, HBO,, Filmbox Pack, NAJEM MEDIABOX+ Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł 6m dla Abonentów, Najem mediaBox+5zł dla Abonentów

 

@mazinho

Tak da się sam mnie o tym konsultant poinformował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po staremu ale...

 

Wcześniej proponowali Superpremium,Eleven i history i wychodziło ponad 110 zł.

 

Teraz proponują to samo i wychodzi 104 zł.

 

Podejmę jeszcze próbę na początku sierpnia. Ale 104 to max co można wyciągnąć. 

 

za 69 czy 79 się tego po prostu nie dostanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Proponują aktualnie takie coś:

6x C+ za 79,99 + 8 zl Eleveny, HBO na 6 miesięcy za darmo, nc+ GO 100h i ewentualnie chciałbym tego Wifiboxa to 5 zl za najem, bądź 150 zł opłata z góry.

Lepiej to wygląda - prosiłem o wysłanie na mejla. Nie wygląda to źle teraz dla mnie, ale myślicie, że mogę jeszcze czekać?

Dziękuje i pozdrawiam.

Edytowane przez Barti
Post napisany bardzo niechlujnie. Skoro masz polską klawiaturę to należy poprawnie pisać polskimi literami (tzw. ogonki), należy też poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Proponują aktualnie takie coś:

 

6x C+ za 79,99 + 8 zl Eleveny, HBO na 6 miesięcy za darmo, nc+ GO 100h i ewentualnie chciałbym tego Wifiboxa to 5 zl za najem, bądź 150 zł opłata z góry.

 

Lepiej to wygląda - prosiłem o wysłanie na mejla. Nie wygląda to źle teraz dla mnie, ale myślicie, że mogę jeszcze czekać?

 

Dziękuje i pozdrawiam.

Za wifiboxa chcesz zapłacić 5 zł miesięcznie lub 150 z góry :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie wątpliwości dotyczących nc+ go w pakiecie  Extra+ z CANAL+ (6) LIVE  to punkt 7 regulaminu tego pakietu stanowi: "Pakiet Extra+ z CANAL+ (6) LIVE nie zawiera Kolekcji: CANAL+ VOD, nc+go TV CANAL+ VOD." Moim zdaniem z tego zdania wynika, że w tym pakiecie w nc+go tracimy tylko kolekcję Canal+ VOD. Reszta tzn. streaming " na żywo" 6 kanałów C+ i innych kanałów z pakietu Extra+ dostępnych w nc+ go oraz pozostałe kolekcje Vod powinny być dostępne przez 100h, zgodnie z limitem dla pakietu Extra+.

Edytowane przez lukas31k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca lipca. Płacę 70 zł z MR i Extra + 8x C+. Chcę Extra + 6x C+ i MR za 60 zł. 3 ligi mniej i mam płacić dalej to samo? Bez 2x C+? Jestem z bliskim kumplem po słowie. On zostaje w nc+, ja biorę Smart Dom full pakiet z Elevenami za 50 zł i wymieniamy się ofertami. :) Wszyscy będą zadowoleni. ;)

Edytowane przez Barti
Post napisany bardzo niechlujnie! Tragiczna wręcz pisowania postu! Wyjątkowo poprawiono post. Następnym razem będzie od razu Kosz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...