Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WItajcie w jakiej cenie można wywalczyć:

 

-Extra+
-Canal Plus
-HBO
-2 razy multiroom standard
-History HD
?

 

 

Obecnie mam To co wyżej bez HISTORY oraz Multiroom  Premium. I płacę ponad 120zł wiem wiem b. dużo. dlatego zastanawiam się nad Polsatem ale jeśli poniżej 100zł za taki pakiet można wywalczyć to może warto zostać.

Edytowane przez neonbloow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając Superpremium, 6 C+, C+VoD, NC+ Go, MR i 2x dekoder...  ~ 95 PLN

 

może rzucam się z motyką ale będę próbował ugrać: Extra+, 8 C+, C+VoD, NC+ GO, HBO za wspomniane już 79,99 PLN

Nie ukrywam, że brałbym w ciemno bo to chyba najlepsza oferta z tych większych.

 

ps.

Potwierdzi ktoś czy VOD Canal+ jest faktycznie tylko i wyłącznie przy 8xC+?

Aktualnie mam przy 6C+ ale konsule twierdzą, że nie da rady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, chciałbym poradzić się Was co można ugrać, bo widzę że wytrawni negocjatorzy tu piszą :)

 

Obecnie mam do końca sierpnia

Comfort+

Opcje dodatkowe
EXTRA+
Najem mediaBOX+
HBO
History HD
Premium Sport &Film
Multi+

SunDance HD

Dekoder MediaBox.

 

Opłata miesięczna 99,88

 

Zależy mi tak naprawdę na C+, przy czym 6 jest ok, Discovery i Seriali nie musi być, HBO fajnie jakby było na 24 msc i kanałach produkcji NC+ czyli Kuchnia, Domo itd. Wszystkie Cinemaxy, Filmboxy, Sundance, Zesty, History, Manpacki totalnie są mi zbędne, nie mam również potrzeby posiadania MR, gdyż mam jeden telewizor.

 

a. przy zgodzie na marketing jest wg. Was szansa wyrwać to za mniej niż obecne 99 zł/msc ?

b. rozumiem, że złożenie wypowiedzenia to mus, bo bez tego nie ma szans na konkretne negocjacje?

c. zakładam, że w przypadku pomyślnych negocjacji umowa będzie na 24 miesiące - czy Mediabox warto zostawiać, czy dążyć do wymiany na coś nowszego?

d. po ile miesięcznie chodzi ewentualnie pakiet Eleven, gdybym brał go przy negocjacjach po raz pierwszy?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez PdG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca lipca.

Da się ? Da się !!! :mrgreen:

 

beztytflf.jpg

Konsultant konkretny, po kilku minutach wiedział już że nie przedłużę umowy jak nie dostanę HBO na cały okres umowy. Konsultacja z "kierownikiem" i się udało :wink:

Do tego mogłem dobrać:

HBO GO 6miesięcy za darmo i 6 za 10 zł = 5 zł miesięcznie z zobowiązaniem na 12 m.

MenPack za 10zł na 24m.

Eleven standardowo za 11,99

Opcje były ciekawe, nie widziałem ich jeszcze tutaj na forum.

 

Ostatecznie jednak zrezygnowałem z tych dodatków, pobawię się we włącz/wyłącz wtedy kiedy będę miał czas oglądać.

24 miesiące spokoju - umowa do 31 lipca 2018 :mrgreen:

 

Życzę innym negocjującym wytrwałości i nie uginania się do samego końca. Od pierwszych rozmów trzeba wiedzieć co się chcę i za ile i tego się trzymać, nie ustępując nawet na krok przy każdej kolejnej rozmowie. Nie wierzcie w żadne bajki... że już nie ma, że się skończyło, było miesiąc temu, teraz nie ma, firma ma sztywną politykę cenową itd...

Twardy cel od początku do końca !

POWODZENIA !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, LIVE oznacza, że w pakiecie jest paczka Canal+, która nie będzie dostępna nigdzie indziej, niż w postaci kanałów linearnych na dekoderze (czyli tylko kanały na żywo i tylko w dekoderze, bez wszystkich usług dodatkowych VOD, nc+go, C+ Sport online), a 160 - to cena pakietu w okresie nieoznaczonym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Umowa do 30.09 pakiet: Extra+ 8C, MR Premium, Mediabox.

Na razie oferty za to co mam na poziomie Extra+ 8C+ 79.99 MR Premium 0 zł Mediabox 5 zł umowa 24 m-ce.

Próbuję coś zejść lub ugrać więcej przynajmniej zejść z najmu lub HBO ale jak twierdzą przy MR Premium z najmu nie mogą zejść a na HBO za 0 jestem za cienki. Ktoś coś podpowie? Da radę coś jeszcze powalczyć czy nie bardzo?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, gratulację - choć co pytam znajomą z punktu to kręci głową i mówi, że to bujda :)

 

Superpremium z 8C+ chcą dać za 99,99

jak wycisnę EXTRA+ z 8C+ za 79,99 to będzie bajka, skromniejsza jedynie o Cinemax, którego już w ogóle nie mam czasu oglądać.

 

pytanko: z jakiego abo czy z jakiej kwoty startowaliście?

Edytowane przez cm812
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie pokaż mi kolego w ofercie pakiet MiniHD? To pakiet widmo obecny wyłącznie dla osób które go pozostawiły dla nowych nie do zdobycia.

To prawda bogate pakiety skończyły się ale w nc+ w imię ich chorej polityki firmy, jednak inaczej to wygląda w CP i postaram się to udowodnić.

Zamiast pisać bzdury lepiej sprawdzić https://forum.satkurier.pl/topic/314-promocje-oferty-dla-nowych-abonent%C3%B3w-cp/page-200?do=findComment&comment=1139026  

 

Umowa do końca lipca.

Da się ? Da się !!! :mrgreen:

 

beztytflf.jpg

Konsultant konkretny, po kilku minutach wiedział już że nie przedłużę umowy jak nie dostanę HBO na cały okres umowy. Konsultacja z "kierownikiem" i się udało :wink:

Do tego mogłem dobrać:

HBO GO 6miesięcy za darmo i 6 za 10 zł = 5 zł miesięcznie z zobowiązaniem na 12 m.

MenPack za 10zł na 24m.

Eleven standardowo za 11,99

Opcje były ciekawe, nie widziałem ich jeszcze tutaj na forum.

 

Ostatecznie jednak zrezygnowałem z tych dodatków, pobawię się we włącz/wyłącz wtedy kiedy będę miał czas oglądać.

24 miesiące spokoju - umowa do 31 lipca 2018 :mrgreen:

 

Życzę innym negocjującym wytrwałości i nie uginania się do samego końca. Od pierwszych rozmów trzeba wiedzieć co się chcę i za ile i tego się trzymać, nie ustępując nawet na krok przy każdej kolejnej rozmowie. Nie wierzcie w żadne bajki... że już nie ma, że się skończyło, było miesiąc temu, teraz nie ma, firma ma sztywną politykę cenową itd...

Twardy cel od początku do końca !

POWODZENIA !!!

I na co teraz będziesz narzekać? :lol2:

 

Fajnie, gratulację - choć co pytam znajomą z punktu to kręci głową i mówi, że to bujda :)

 

Superpremium z 8C+ chcą dać za 99,99

jak wycisnę EXTRA+ z 8C+ za 79,99 to będzie bajka, skromniejsza jedynie o Cinemax, którego już w ogóle nie mam czasu oglądać.

 

pytanko: z jakiego abo czy z jakiej kwoty startowaliście?

Znajoma ma raczej blade pojęcie o ofertach operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...