Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też przedłużyłem właśnie umowę. Płaciłem 79,90 zł za:

 

 
EXTRA+
HBO
CANAL+ VOD
MULTIROOM STANDARD
Premium Sport &Film
Multi+
Najem ultraBOX+

 

Też ciągle oferowali Superpremium, multiroom i najem za 99,99 zł (przez tel i w punkcie)

W końcu sam zadzwoniłem na numer z smsa i od razu bez gadania:

Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

Mam 2 Cameleony - najem za 0 zł Pace PVR i Sagemcom (na własność).

Chciałem zmienić Pace PVR na Wifi Premiumbox i na infolinii mówili, że to nie możliwe przy Cameleonach i że musiałbym wymienić karty. W punkcie mówią, że mógłbym wymienić zachowując Cameleona ale najem już nie byłby darmowy, a za 10 zł i aktywacja 30 zł. Była jeszcze możliwość, że przy przedłużeniu umowy w punkcie - 49 zł aktywacja i 5 zł najem, ale wtedy superpremium za 99.99.

 

Czy ktoś z Was się orientuje czy można wymienić na wifi Premiumbox zachowując na nim Cameleona? Nie chciałby przed oddaniem na darmo kasować dysku razem z kolekcją ulubionych bajek dla dzieci, a potem w punkcie jednak się zorientują, że się mylili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też przedłużyłem właśnie umowę. Płaciłem 79,90 zł za:

 

 

EXTRA+

HBO

CANAL+ VOD

MULTIROOM STANDARD

Premium Sport &Film

Multi+

Najem ultraBOX+

 

Czy ktoś z Was się orientuje czy można wymienić na wifi Premiumbox zachowując na nim Cameleona? Nie chciałby przed oddaniem na darmo kasować dysku razem z kolekcją ulubionych bajek dla dzieci, a potem w punkcie jednak się zorientują, że się mylili...

Sprawdź najpierw w punkcie czy masz opcję wymiany bo mi najpierw obiecali wymianę, jak sprawdziłem w APS to nie mam takiej opcji w systemie. Potwierdziłem to w DUK po złożeniu rezygnacji i kontakcie od nich. Mogę tylko przejść na nowy, płatny multiroom ze zmianą kart. Ale nie wiem czy to już reguła czy mnie tak załatwili.

 

Wysłane z mojego Sony Xperia Z1C

Edytowane przez marceliszpak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywacje za Wifi PremiumBoxa zapłaciłem 149zł najem zdjęty

a co z tym dodatkowym, drugim dekoderem - jakieś opłaty? Mnie proponują za główny 149 i bez opłat dalszych. Za drugi aktywacja 99 zł, a potem pierwsze 12 miesięcy 5 złotych, kolejne 12 miesięcy 10 złotych. Nie zgodziłem się. Do tej pory nie miałem multiroomu.

Edytowane przez toja00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem całkowicie za darmo, zero opłat przy przedłużeniu umowy, konsultant wprowadził mnie w błąd, że na Pace będę odbierał nc go tv i dali.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta opłata za drugi dekoder. ..zwłaszcza 99 to jakiś żart dla stałego abonenta.

 

 

To nie jest żaden żart, kolejny raz kolego mącisz bo nie masz aktualnej wiedzy i opowiadasz o 49zł za WifiBoxa, a tych ofert już od kilku miesięcy nie ma! W tej chwili aktywacja WifiBoxa to koszt 99zł, Sagemcom/ADB 49zł (przy pierwszym Muliroomie możliwość zrabatowania do 29zł) i oczywiście opłata miesięczna za Multiroom 10zł. 

Edytowane przez dziabolek7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie każde moje przedłużenie umowy z N czy to NC+ kończyło się postępowaniem reklamacyjnym, bo konsultant swoje, a oferta swoje. Reklamacje zawsze rozpatrywane na moją korzyść. Teraz było podobnie, oferta w słuchawce 109 na mailu podobnie, kwota za pierwszy miesiąc 109 zł, ale coś mi się załączone warunki nie zgadzały. Dzwonie do działu utrzymania klienta, łaczą mnie z babką, z która przedłuzyłem umowe. Ona nie nie, wszystko sie zgadza, tylko te warunki tak zawsze wszystkie dodaja, mowi w razie czego jest nagrana rozmowa i mozna reklamowac. Pisze wiec do nc przez kontakt i prosze o wyjasnienie, a tam suma oplat wyzsza o kilkanascie zlotych i nie wszystko jest co miało być. Jaki z tego wniosek ? Banda oszustow. Radze uwazac. Mam wykupiony dostep do netflixa, hbo go z inna usluga i player. Telewizje linearną mialem chyba bardziej z przyzwyczajenia, niz z potrzeby. Mimo iz mam do konca umowy ponad 3 miesiace, na 99 % jej nie przedluze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Prestige

Nawet gdyby miał MR za 10 zł to nie będzie miał Euro 2016 za 0 zł, tylko za 99 zł, ponieważ promocja obowiązuje od 20 maja i od tej daty przedłużenia są premiowane gratisowym Euro :-)

Edytowane przez Prestige
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz może przedłużyć na 6 mies przed końcem umowy :-)

Na E-obsłudze dostałem informacje że można nawet przedłużyć jak u mowa jest od kilku dni.Tylko że obie się sumują i niby nie ma wymogu żeby czekać do 6 miesięcy do końca umowy.Tylko że oni tam czasem sami nie wiedzą co piszą.Choć doszliśmy do porozumienia co do tego że w moim przypadku przy Superpremium Euro wycenili na 720 zł :lol2: W styczniu na 5 miesięcy przed końcem umowy oferta za ten pakiet 99.90 zł teraz 129.90 zł różnica to 2 kanały na miesiąc z Euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...