Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak patrze np na jurassic city w przegladarce czyli nc+ go to moge go obejrzec, pisze w ramach 'canal+vod' , a niby tego nie mam bo mam 6xC+

http://ncplusgo.pl/Collection/Asset?codename=jurassic-city-17
http://ncplus.pl/co-ogladac/wypozyczalnia-vod/canal-plus-vod/Jurassic-City

czy jesli na powyzszej stronie pisze, ze film dostepny tylko 12.04 - 09.05.2016 to nc+ go np na kompie tez bedzie dostepny w tym ramach czasowych ? bo info tam o tym nie ma

 

prawdopodobnie to jest sprzeżone ale juz nie jestem pewien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie umowa skonczyla sie z 30.04 sygnal nadal jest, wczoraj telefonowali 2x ale, ze week dlugi tel ma dziek wyl wiec nie wiem co chcieli. w ub tygodniu przedstawili 3 oferty ale wg mnie nie szalowie.

jako ze mam testuje juz  cp i dziala nie mam cisnienia na te oferty chyba ze cos obniza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość filolog

Do mnie zadzwonili po wyłączeniu sygnału wczoraj. Pytanie czy wiem, że skończyła się umowa? Wiem. Pytanie, dlaczego zakończyłem? Z uwagi na podwyżkę o 40 zł i brak elastyczności w negocjacjach. Pytanie czy mogę przedstawić taką ostatnią ofertę przedłużenia umowy? Tak. I tu oferta ciągle ta sama jak za czasów negocjacji. Podziękowałem.

 

Do ujadających - post ten napisałem do wiadomości osób będących aktualnie w takiej samej sytuacji, a być może chcących przedłużyć umowę. Nie łudźcie się, wy wszyscy grzesznicy................ będzie tak samo............;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem kolejny raz na E-obsługę i konsultantka weryfikowała to gdzieś i dalej twierdzi że ta kolekcja tylko z pełnym pakietem C+.A tego że ktoś ma przy 6C+ nie potrafi wyjaśnić.Chyba można to wytłumaczyć tylko bałaganem u nich.

nie powiem ci dlaczego i od kiedy to mam bo nigdy z tego nie korzystalem, dopiero jak pokazały się posty to sprawdziłem czy przy cx6 działają wszystkie filmy , działają az 27 w tym aktualnosci filmowe, ale gdyby to zabierali przy przedluzaniu umow to strata chyba mała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, przy 6 C+ przez nc+go TV działa mi C+VOD.

 

eliot Napisano wczoraj, 19:52

Pisz to co masz a nie co ci mówią, a jeśli masz inaczej to uwierz tym co mają 6xc, wlaśnie oglądam upokorzenie z vod

 

A czy działa wam też kolekcja tv na żądanie CANAL+Sport ? 

Edytowane przez Igor_MG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi  77,94 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+ (6), HBO,, Eleven Sports, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) 69,99 zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

Ja dostałem taką ofertę. Dzwoniłem 2 maja z prośbą o włączenie opcji dodatkowej HBO i konsultant stwierdził, że zamiast włączać mi HBO to zaproponuje mi je w tej samej cenie jaką w tej chwili płacę jeśli przedłużę umowę. Pytałem o C+8 i wycenił te dwa kanały na 10 zł. Zostałem przy 6. Promocja na Eleven kończy mi się chyba w październiku, więc pod koniec roku jeśli zdecyduję się wykupić Eleven to cena nieznacznie wzrośnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam pytanie. Posiadam pakiet comfort+ z paczką canal+ do tego multiroom i w nim dwa dodatkowe dekodery. Za wszystko płacę 104zł (wiem, wiem dużo jak za zawartość pakietu comfort+). Umowa kończy mi się dopiero 31 października i stąd moje pytanie kiedy mogę zacząć z nimi negocjować?Wiadomo, że pod koniec trzeba wysłać wypowiedzenie i czekać na ich ruch. Czy jest opcja przedłużyć wcześniej na korzystniejszych warunkach?Dodam, że z jednego dodatkowego dekodera mógłbym zrezygnować a chciałbym dołożyć paczkę hbo. Jak myślicie jest opcja coś z nimi ugrać i ile mogłoby mnie to kosztować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Wypowiedzenie złożone miesiąc temu ,umowa do końca maja. Zero telefonów od NC+. Dzisiaj taki sms .

 

Zgodnie z Panstwa dyspozycja 1 czerwca zaprzestaniemy swiadczenia uslug. W przypadku pytan lub checi zmiany decyzji prosimy o kontakt 122947879

 

Dlaczego sami nie dzwonią??

 

Wysłane Z Mojego ASUS ZENFON 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsul z Krakowa, 122947879, bardzo nieprzyjemny, nie mógł dojść do siebie po tym jak odmówiłem mu mega super oferty, tj.:

Extra+, 3xHBO, 8xCanal+ za 109,99zł

lub to samo z 6x Canal+ za 99,99zł

 

Na moje wspomnienie o satkurierze i 80zł za pakiet nr 1 wyśmiał mnie twierdząc, ze "nasze oferty dostępne są na stronie a nie na jakichś forach". Gdy zaś stwierdziłem, ze jego pakiet bez Canal+ mam za 45zl w CP (usługa smartdom) próbował mnie przekonać, ze dopłata prawie 65zl za 8 kanałów "to nic takiego". Skoro nic takiego, to dlaczego patrząc w tym wątku usilnie próbują pozbyć się klientów?

Zaproponował mi jeszcze cesje na rodzinę lub znajomych. Odpowiedziałem mu, ze nikomu nie będę wciskał ich usług i ze mogą mi zapłacić, to wtedy się zastanowię, czy poszukam im klienta. Pan odparł, ze nikt mi tu nie proponuje pracy przedstawiciela, ale zniżki 20zł przepadną i zawsze jest to oszczędność przy umowie dla nowych. Dodał, że umowa wygasa z końcem maja, pozdrowił mnie na koniec i obstawiam, ze to był ostatni kontakt z ich strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Wypowiedzenie złożone miesiąc temu ,umowa do końca maja. Zero telefonów od NC+. Dzisiaj taki sms .

 

Zgodnie z Panstwa dyspozycja 1 czerwca zaprzestaniemy swiadczenia uslug. W przypadku pytan lub checi zmiany decyzji prosimy o kontakt 122947879

 

Dlaczego sami nie dzwonią??

 

Wysłane Z Mojego ASUS ZENFON 2

Dzwonić samemu czy czekać na nich??

 

Wysłane Z Mojego ASUS ZENFON 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra+ , 8canal + HBO na 6 miesięcy 79.90. Samo extra + 59zl na 15 miesięcy :-). Teraz z mam extra+ 8 canal +, HBO i redlight i płace 79. Zapytałem o eleveny to za 11zl wymiana mojego turboboxa na wifiboxa jednorazowo 140zl. Czekam do końca miesiąca :-)

 

Wysłane Z Mojego ASUS ZENFON 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, przy 6 C+ przez nc+go TV działa mi C+VOD.

 

a sprawdzilem jeszcze to sprawe C+VOD na WifiPremiumBox+, na samym dekoderze gdy odpalam:

-> nc+ go - film - canal+ vod - filmy odpalaja sie bez problemu

-> gdy wybiore na pilocie przycisk 'vod', jest troche inne menu z wyborem kilku rodzaji vod w tym 'C+ vod' po wejsciu do tego mam wszedzie kłódki i ten sam film, ktory dziala przez nc+go przez przycisk 'vod' juz nie działa, jednym słowem [beep] :)

 

trzeba by jeszcze przeanalizować czy w obu miejscach jest taka sama liczba filmow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą do nich zadzwoniłem żeby się zorientować czy wypowiedzenie doszło. 

Dostałem propozycję to co mam w podpisie + Cinemax za 110 zł w sumie. Oferta odrzucona.

Pani przekonywała, że to duży upust bo nowi mają drożej.

Mam umowę do sierpnia więc jest jeszcze czas i nie pali się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kpina z człowieka na infolinii, dzwoniłem dzisiaj gdyż mogę w maju renegocjować umowę na "lepszych warunkach"  i gość przedstawił mi najpierw droższą od tej co mam a oferta programowa identyczna potem w podobnej cenie za to samo odjąc 2 kanały C+. Obłęd czekam do końca umowy i jak czegoś sensownego nie przedstawią biorę po rozwiązaniu umowy jako nowy klient pakiet extra+ lub kierunek Polsat.

Obecnie mam i płacę 134zł:

Multiroom Premium

EXTRA+

Najem mediaBOX+
HBO
Aktywacja NC+ GO internet
CANAL+ VOD
Cinemax
Premium Sport &Film
Edytowane przez neonbloow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...