Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa przedłużona na zasadach opisanych poniżej:

 

Extra+ wraz z 8xC+, HBO na 6 miesięcy free (nie było już na 24 miesiące i to chyba jest prawdą bo ze dwa tygodnie słyszę to od konsuli że oferta była limitowana. Powiem więcej że nie chcieli mi dać nawet na te pół roku jednak przydusiłem trochę i po ponad minutowej ciszy w słuchawce pani zgodziła się na to. Nie chce mi się z nimi już walczyć ponieważ w tym tygodniu nie będę miał czasu a umowa do końca miesiąca. HBO i tak oglądałem sporadycznie a C+ i owszem. Nie wydaje mi się też aby coś się mogło zmienić do piątku.)

Posiadany Multiroom Standard w cenie abonamentu, 5 zł za Mediaboxa, Filmbox do końca maja za free do tego te wszystkie VOD C+ i telewizja na urządzeniach przenośnych... Całość za 84,99 na 24 miesiące. Cały czas Eurobank zwraca mi co miesiąc 20 zł za płatność z ich konta za usługi nc+ tak więc do listopada 84,99 zł minus 20 zł. 

 

Była jeszcze opcja z HBO z cyklu 12 miesięcy za 0zł i kolejne za 25 zł lub uśrednienie tego do 12,50 przez całą umowę. 

 

Chytry dwa razy traci bo na początku kwietnia mogłem mieć HBO na całą umowę ale pal licho grunt że C+ jest.

Identyczny  zestaw  proponują mi  za 69zl   dzisiaj po raz  3  odmówiłem z racji tego ze   taki zestaw  do dostania jest za  59zl  albo za 69zl z HBO na min 12 miesięcy  free Edytowane przez Mr. Orbita
To nie jest dział Cyfrowego Polsatu, wycięty offtopic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam (umowa do 31.07.2016 płacę 99,90 miesięcznie):

 

-Pakiet Superpremium+ (w tym m.in. 8xCanal+, 3xHBO, 2xCinemax)

-FilmBox (pakiet chyba 5-6 kanałów)

-HistoryHD

-SunDanceHD

-nc+goTV HBO GO

-Miltiroom Standard 1 szt.

-RedlightHD

 

Telefoniczna propozycja przedłużenia w umowie na 24 miesiące sprzed 15 minut (wypowiedzenia nie wysyłałem):

- to co mam plus MAN PACK w cenie... 144 zł miesięcznie... 

 

Czy ich ochvjało ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem drugi raz po tygodniu taką samą ofertę.

C+x6, extra+, multiroom, 2xdekodery (pace, sagem) 24 msc. - 69,99 zł

extra+, multiroom, 2xdekodery (pace, sagem) 24 msc. - 49,99 zł

Podobno do końca miesiąca trzeba się zdecydować bo to jest oferta dla osób z multiroom po c+.

Co sądzicie o takiej ofercie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie: Superpremium+,Adventure HD, Filmbox Redlight HD, History HD,Sundance HD, MR, Pace PVR -99,90 oraz Eleven Sports za 7,95 - umowa do 30.06.2016 Oferta-sam zadzwoniłem na 22 310 4747, bez wypowiedzenia : Superpemium+, Filmbox Pack, Man Pack , MR, Pace - 109,99 plus 7,95 Eleven Sports. Na razie czekam. W Filmbox Pack nie ma Fightbox HD.....Jakieś dziwne te pakiety mają, teraz mam w pakiecie Filmbox, w Filmbox Pack tego nie mam.... Inea kusi ofertą 6 miesięcy bez opłat, trzeba będzie coś wybrać...

Edytowane przez markar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy osoby tylko na forum dostało Extra z 6C+ za 59.9 a tu nagle ktoś twierdzi że można w tej cenie dostać nawet 8C+ :lol2: Ciekawe to bardzo tym bardziej że na forum nikt nie zeszedł za Extra+8C+ poniżej 79.99 zł.Chyba że mnie pamięć myli i były takie przypadki ale nie przypominam sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem dwa telefony i ciągle to samo a jak zapytałem o tańsze pakiety to dla mnie nie ma... Jak tańszy pakiet to znowu multiroom płatny..

 

Zadzwoniłem potem sam i po trzeciej rozmowie znalazło się i przedłużyłem.Nie miałem już chęci się z nimi szarpać.Nie wysłałem wypowiedzenia co utrudniło sprawę.

 

Maj gratis to co mam teraz-extra,8C+ i Eleven

 

Pierwszy miesiąc 27zł i jakieś tam obniżki ale generalnie wychodzi tak :

 

Comfort+

Eleven

Eurosport 2

multiroom

60zl

 

Obniżyłem abonament o 27zł.A C+ i tak mam w iptv na enigmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy osoby tylko na forum dostało Extra z 6C+ za 59.9 a tu nagle ktoś twierdzi że można w tej cenie dostać nawet 8C+ :lol2: Ciekawe to bardzo tym bardziej że na forum nikt nie zeszedł za Extra+8C+ poniżej 79.99 zł.Chyba że mnie pamięć myli i były takie przypadki ale nie przypominam sobie.

 

Ja miałem ofertę 69,9 z HBO na 6 miesięcy gratis. Chyba, że źle zrozumiałem konsultanta, ale wątpie.

Mam pytanie, czy ktoś ma informację o promocji z HBO na cały okres umowy za free? Czy umowy są proponowane tylko na 2 lata czy też na rok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadano mi wczoraj retoryczne pytanie (tak mi się przypomniało po lekturze poprzednika i jego satysfakcji). w kontekście cen dla starych i nowych za te same usługi.

Czy etyczne jest mieć to co Kolega wyzej (+Cinemax i HBO na stałe) za 50 zł/m?

Czy etyczne jest żądać 80 zł za 1 mc pakietu 8xCanal?? Jeśli 2 razy powiecie : NIE....to co za różnica. Jeśli wszystko jest grą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadano mi wczoraj retoryczne pytanie (tak mi się przypomniało po lekturze poprzednika i jego satysfakcji). w kontekście cen dla starych i nowych za te same usługi.

Czy etyczne jest mieć to co Kolega wyzej (+Cinemax i HBO na stałe) za 50 zł/m?

Czy etyczne jest żądać 80 zł za 1 mc pakietu 8xCanal?? Jeśli 2 razy powiecie : NIE....to co za różnica. Jeśli wszystko jest grą?

dużo placisz za nc plus?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...