Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przechodziłem dziś obok APS-u i pogadałem sobie z kolesiem- propozycje są takie same jak przez telefon, więc ani wypowiedzenie już nie działa, ani DUK- który de facto zaprzecza swojej nazwie bo już nikogo nie próbują utrzymać a tylko proponują to co wszędzie.

69,90 za 6x canal+ eleveny osobno. Do tego dekoder z dyskiem MUSI być płatny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przechodziłem dziś obok APS-u i pogadałem sobie z kolesiem- propozycje są takie same jak przez telefon, więc ani wypowiedzenie już nie działa, ani DUK- który de facto zaprzecza swojej nazwie bo już nikogo nie próbują utrzymać a tylko proponują to co wszędzie.

69,90 za 6x canal+ eleveny osobno. Do tego dekoder z dyskiem MUSI być płatny

Czytając wątek widać że nie zawsze MUSI być płatny.I dotyczy to nie tylko tych którzy posiadają sprzęt po C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, bo czytam- ale i w punkcie i przez tel z duk dostałem info że nie mam szans żadnych na zrabatowanie deka. Po raz kolejny są równi i równiejsi. Co ciekawe to nigdy nie płaciłem za dekoder ale przy ostatnim aneksie się zgapiłem i musili mi wrzucić wyższy rabat na pakiet a 5zł za dekodr 'ukryć' i tego nie zauważyłem a teraz tylko słyszę, że musi być płatny.

Nic na siłę, po 8 latach raczej się rozstaniemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz przedłużyłem na 24 miesiące.

Superpremium+ 99,99 zł 24 m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów, Eleven Sports, Filmbox Pack, History HD_H2  za 110,93 zł. Filmbox-y niestety tylko miesiąc. Przypadkiem gość powiedział że po tym sezonie liga Hiszpańska wraca do Canal+ ale ile w tym prawdy zobaczymy. Taniej chyba tego wyrwać się nie dało ?

Edytowane przez kobi666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnnie dalej extra z 8C+ za 74,99 + dodatkowo Eleven = 83 zł.

 

Teraz mam ostatni miesiąc umowy z ceną 79 ( pierwszy rok 49) + 7,50 za Eleven.

 

Mam pytanie czy z takiego zestawu mogę zejśc na goły comfort z elevenami a we wrześniu podłączyć C+ i Eusosport2 ?

 

Ile kosztuje 6 C+ jak się podłącza w trakcie umowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przechodziłem dziś obok APS-u i pogadałem sobie z kolesiem- propozycje są takie same jak przez telefon, więc ani wypowiedzenie już nie działa, ani DUK- który de facto zaprzecza swojej nazwie bo już nikogo nie próbują utrzymać a tylko proponują to co wszędzie.

69,90 za 6x canal+ eleveny osobno. Do tego dekoder z dyskiem MUSI być płatny

Pisałem Wam już że w punkcie są takie same oferty jak na infolinii a wypowiedzenie nic kompletnie nie zmienia.

Dekoder nie musi być płatny, pod warunkiem, że pakiet to Vip za 139,9 i wyżej, wtedy dekoder z dyskiem za free ewentualnie sama aktywacja 49zł. W niższych pakietach czasem nie ma tej opłaty aktywacyjnej, sam najem. Generalnie jest różnie, że DUK, że rozmowa z kierownikiem, bez znaczenia. Są gotowe oferty dla danego abonenta i tylko dział reklamacji mógłby je zmieniać. Nie dla wszystkich pojawiają się takie same oferty, jeśli ktoś obecnie płaci 99,9 za Extra z C+, często dla niego nie ma Extra+ z C+ za 79,9 tylko za 89,9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elkanguro

oczywiście że jest szansa, comfort dają nawet za 14,90, a eleven za 11,99 - więc może się udać nawet poniżej 30 zł :)

Tak na marginesie w Cyfrowym Polsacie uda się napewno :mrgreen:

Dziś kolejny telefon: taniej jak 34,99 za Comfort+ się nie da. Eleveny po 14,90 na 12m albo 15,90 bezterminowo. :/ Edytowane przez elkanguro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem Wam już że w punkcie są takie same oferty jak na infolinii a wypowiedzenie nic kompletnie nie zmienia.

Dekoder nie musi być płatny, pod warunkiem, że pakiet to Vip za 139,9 i wyżej, wtedy dekoder z dyskiem za free ewentualnie sama aktywacja 49zł. W niższych pakietach czasem nie ma tej opłaty aktywacyjnej, sam najem. Generalnie jest różnie, że DUK, że rozmowa z kierownikiem, bez znaczenia. Są gotowe oferty dla danego abonenta i tylko dział reklamacji mógłby je zmieniać. Nie dla wszystkich pojawiają się takie same oferty, jeśli ktoś obecnie płaci 99,9 za Extra z C+, często dla niego nie ma Extra+ z C+ za 79,9 tylko za 89,9.

Piszesz, że dział reklamacji mógłby tylko coś zmienić. To ciekawe. Właśnie na 1,5 miesiąca przed końcem okresu umowy druga reklamacja - chcieli mnie naciąć na jeden miesiąc płatny 139 złotych zamiast 49, ale wyszło, że to błąd ich systemu. Mogę to wykorzystać jakoś w ewentualnych negocjacjach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, eleven wykupilo hiszpańska na 3 lata i po sezonie odda nc+ z powrotem haha, ale brednie. I na pewno pan w punkcie jako pierwszy by o tym wiedział

 

Teoretycznie to możliwe, ligę na 3 lata wykupiło BeIN Sports, na jak długo jest umowa BeIN z Eleven chyba nie wiadomo ;) Ale jest tak jak piszesz, ludzie w punktach często opowiadają głupoty, że szkoda gadać. Często nieświadomie powtarzają plotki, które mówią im koledzy z branży :)

 

Jeżeli takie coś miałoby miejsce to my na forum wiedzielibyśmy o tym wcześniej niż gość w punkcie.

 

Co do punktu - przejdę się gdzieś jeszcze w tym miesiącu, umowę mam do końca czerwca, jak dadzą mi Extra z C+ za 69,99 to biorę od razu i nie bawię się w wypowiedzenia, bo to w miarę dobra oferta a patrząc na to, co się działo ostatnio jest duże ryzyko, że w czerwcu będzie gorzej :D

Edytowane przez pincet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jak myślicie za ile jest szansa wyciągnięcia takiego pakietu:

 

Obecnie posiadam

Pace PVR 500

Comfort+ wraz z programami z extra+

C+ 8x

multiroom z sagemem - 2 karty niezależne

Brak dodatkowych pakietów typu Eleven czy Man Pack czy też HBO.

 

Teraz płacę 84,90zł i przy przedłużeniu na 24 miesiące mam identyczną propozycję.

Chciałbym dorzucić do tego Man Pack oraz HBO GO chociaż. Jak myślicie jest szansa na targi czy raczej nie realne?  :-|

 

Aha zapomniałem dodać, że z wymianą na dekoder Wi-Fi PremiumBox+ warunki te same + 5zł najem dekodera. Umowa do końca czerwca wypowiedzenie jutro wysyłam. :>

Mam identyczny pakiet, z tym że płacę 59,93 zł. Myślę, że będą się skłaniali ku podwyżce ok. 5-10 zł, po wypowiedzeniu pewnie uda Ci się wynegocjować 5-10 zł w drugą stronę. To pewnie max co uda się ugrać ze względu na wysoką kwotę wyjściową i za[beep]e poprzednich negocjacji;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wczoraj zdecydowałem się przedłużyć umowę na kolejne 2 lata na następujących warunkach:

Pakiet Extra+ z CANAL+ (6) 74,99zł, Cinemax 6m gratis, Filmbox 1m gratis, Multiroom (Cameleon) + 2 dekodery za 0zł, Eleveny 7,95zł do X.2016.

Pewnie mogło by być lepiej, ale myślę że i tak nie jest najgorzej.

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia w negocjacjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz przedłużyłem na 24 miesiące.

Superpremium+ 99,99 zł 24 m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów, Eleven Sports, Filmbox Pack, History HD_H2  za 110,93 zł. Filmbox-y niestety tylko miesiąc. Przypadkiem gość powiedział że po tym sezonie liga Hiszpańska wraca do Canal+ ale ile w tym prawdy zobaczymy. Taniej chyba tego wyrwać się nie dało ?

Taniej się nie da. S+ 99.90, Eleveny 11,90zł, HD 1,99zł, H2 1,99zł to wychodzi 115,78zł - więc oferta ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przechodziłem dziś obok APS-u i pogadałem sobie z kolesiem- propozycje są takie same jak przez telefon, więc ani wypowiedzenie już nie działa, ani DUK- który de facto zaprzecza swojej nazwie bo już nikogo nie próbują utrzymać a tylko proponują to co wszędzie.

69,90 za 6x canal+ eleveny osobno. Do tego dekoder z dyskiem MUSI być płatny

Nie do końca się z tobą zgodzę kolego bo byłem w punkcie i faktycznie oferta była podobna natomiast Pani nie miała możliwości dorzucenia gratisowego HBO :>  więc mimo wszystko przynajmniej w moim przypadku na infolinii była lepsza oferta

Dekoder z dyskiem mam jeszcze po cyfrze i nie jest płatny

Edytowane przez kondziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie da się wziąć H + H2 razem za 2,99? Czyli 99 groszy taniej?

Pewnie, że można. .,ale jak ktoś łyka wszystko co konsul powie to przepłaca. Kolejnym błędem jest brać te mało warte kanały w zobowiązaniu. To samo tyczy się Eleven. ... za 11 z hakiem? Parodia. ...

 

Mam identyczny pakiet, z tym że płacę 59,93 zł. Myślę, że będą się skłaniali ku podwyżce ok. 5-10 zł, po wypowiedzeniu pewnie uda Ci się wynegocjować 5-10 zł w drugą stronę. To pewnie max co uda się ugrać ze względu na wysoką kwotę wyjściową i za[beep]e poprzednich negocjacji;)

Raczej + 20... jeśli chcesz 8 C+. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że można. .,ale jak ktoś łyka wszystko co konsul powie to przepłaca. Kolejnym błędem jest brać te mało warte kanały w zobowiązaniu. To samo tyczy się Eleven. ... za 11 z hakiem? Parodia. ...

To, że dla Ciebie te kanały są mało warte to nie znaczy, że dla innych też. Eleveny za 11,90zł też Ci nie pasują - to za ile byś chciał? Zresztą zobaczymy za ile Ty przedłużysz umowę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie umowa do końca lipca 2016  i posiadałem w słynnym łamańcu :

Comfort+
Opcje dodatkowe
MULTIROOM STANDARD
EXTRA+
HBO
Premium Sport &Film
Multi+

 

, zadzwoniłem do nich sam i powiedziałem co chce, zaproponowali to :

  • HBO
  • Najem Box+
  • Extra+ z CANAL+
  • Multiroom Standard C+

za 79,99 na 24msc

brać ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem posty od początku kwietnia i nie znalazłem takich odpowiedzi więc proszę o informację...

 

Większość osób pisze o różnych wariantach abonamentów w oparciu o Comfort, Extra i Superpremium. Widzę, że można dostać np. Comfort + 6xC+ za 59,90 lub Extra + 6xC+ za 69,90. Ale mnie interesuje czy przedłużając umowę ze zwykłego Comfort (płacę za niego 39,90) można także dostać niższe pakiety takie jak Entry + 6xC+ lub Start + 6xC+? Jeżeli tak to za ile? Do tych pakietów też można dobrać Eleven za 11,90 i Man Packa za 5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...