Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj pierwszy telefon. Wypowiedzenia jeszcze nie wysyłałam - umowa do końca lipca.

 

Było:

Extra+ z CANAL+ (6) 

Cinemax 

Filmbox 

History HD

H2 HD

razem 61,90

 

Jest:

 

Extra+ z CANAL+ (6) (69,99) 24 miesiące

Eleven Sports (11,90) 12 miesięcy, potem trzeba przedłużyć

HBO (0) 24 miesiące

History HD i H2 HD (2,99) 24 miesiące

razem: 84,88

 

Umowa zaakceptowana. Ponieważ zmiana nastąpiła teraz, do końca lipca mam jeszcze aktywne Filmboxy i Cinemaxy, natomiast HBO i Eleveny są aktywne od razu  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma normy ani reguły ile się czekana kontakt.Jak płacisz obecnie za dekoder to raczej najmu nie unikniesz choć są niby były przypadki że się udawało nielicznym.Podobnie z MR jak po C+to za darmo jak po N to raczej częściowo płatny.

Ja miałem płatny MR za 10 PLN, chciałem zrezygnować przy przedłużaniu, ale dali za darmo to zostawiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przedstawiona oferta za 79,99 (dziwne też dla mnie że niektórzy piszą o 79,90 ale to szczegół) - 8xC+ wraz z HBO na 24 miesiące (zaczął od 6 miesięcy) + obecnie posiadany Multiroom Standard za free + Filmbox na 1 miesiąc. Poprosiłem o kontakt poźniej. Konsul uparcie twierdził że nie można zdjąć opłaty za najem Mediaboxa 5 zł więc rachunek wyniósłby 84,99. Ja uparcie że nie chcę przekroczyć 80 zł a on o ofercie itp... Nie wiem czy przyjąć ofertę. 
Czy to prawda z tym najmem? Wszyscy co piszą o otrzymanej ofercie 79,90-99 nie piszą o dodatkowej opłacie za dekoder.
Czy można coś jeszcze wytargować do tej opcji którą przedstawił? Na Cinemaxy na pół roku nie ma szans?

 

 

Czarek - superpremium przy 12 miesiącach, był do "wyciągnięcia" za 129 zł. przy czym powiedziałem sobie, że maks co mogę placić to 100 zł.
Czerstwy - zdjęli opłate 10 zł. przez cały okres umowy 0 zł. (kiedyś płaciłem 5zł, później na PACE wywalczyłem za 0 zł., następnie do boxa dali mi znów 10 zł. konsul wczoraj tłumaczył, ze nie ma opcji 0, ponieważ wcześniej mialem sprzęt Cyfry i mogli to zrobić, a teraz mam sprzęt nc+ i się nie da xd, jednak się dało).

 

 

Ludzie są naiwni... Przy opłacie 99 zł za tak marny pakiet który można wytargować za 79,99 + 5 zł za dekoder myślą że zdjęli mu najem. Ukryta opłata przy wyższym abo.

Edytowane przez emarti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...