Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Są abonenci, co płacili po 130-150, a teraz dostali za 100-110 to łykają jak bocian żabę :)
Są jednak i tacy, co mieli pakiety po 39-59, a teraz oferty od 69 do 99, więc nie wiem czemu się dziwisz? Dla sporej grupy to sa podwyżki po 30-60% w kraju, gdzie aktualnie panuje deflacja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą zadzwoniłem do nc z pytaniem o ofertę taką "ostateczną". Mój warunek to zmieszczenie się w 100 zł w ofercie extra-8x C+, 3x HBO i multiroom premium (własny). Stanęło w końcu na cenie 104,99 zł. Uparcie dążyłem do 99,99 - rozmowa z kierownikiem--- niestety NIE DA SIĘ taniej.

Ofertę odrzuciłem.

Umowa do końca kwietnia.

To była moja ostatnia rozmowa z NC+.

I jak tu ich zrozumieć, załóżmy że umowa na 15 miesięcy to rezygnują z kwoty 1500zl, a nie ustapia o 75zl. Do mnie jeszcze dziś dzwonili z numeru 122947850, ale nawet nie podejmowałem rozmowy. Na fali oddzwonilem i cofnąłem wszystkie zgody na kontakt, i zaraz jadę oddać dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tą ofertę, extra i 8canal plusy i hbo za 67zł ,I to prawda mervel, wczoraj ostatni tel extra za 59 i comfort za 39 na 15m nie ma szans bym za te pieniądze przedłużał, oczekiwałem extra 49 a 44 lub comfort za 29 a 24 nici. Nawet dziś cisza poczekam z tydzień może się odezwą a jak nie oddaje sprzęt.
 
Pierwsza umowa poszła w historie kolejna już w czerwcu br?  :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tą ofertę, extra i 8canal plusy i hbo za 67zł ,I to prawda mervel, wczoraj ostatni tel extra za 59 i comfort za 39 na 15m nie ma szans bym za te pieniądze przedłużał, oczekiwałem extra 49 a 44 lub comfort za 29 a 24 nici. Nawet dziś cisza poczekam z tydzień może się odezwą a jak nie oddaje sprzęt.

 

Pierwsza umowa poszła w historie kolejna już w czerwcu br?  :shock:

Ja zdałem dziś dekoder (miałem to samo za 59,90), do końca upierali się za comfort 44,90. Nie sądzę, żeby przez tydzień zmienili zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sygnał wyłączony dziś o 17.12. O dziwo NC+GO działa bez zastrzeżeń. Wcześniej telefon z DUK z nr 12 294 78 50 z działu pokontraktowego. Miły pan próbował przekonać mnie do kontentu Premium. Wyraziłem możliwą zgodę na Comfort+ z 6xC+ za 49,90zł. Oczywiście takiej oferty na chwilę obecną nie było. Konsul poprosił o możliwość kontaktu, gdyby taka oferta się pojawiła. Wyraziłem zgodę, ale do 14.04. gdyż później słoneczna pogoda za średnią 29,99 za Premium.

NC+ toczy ciężką walkę skazaną na porażkę, a konkurencja to bezwzględnie wykorzystuje wrzucając Happy Hours pod koniec miesiąca, kiedy kończa się umowy w NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to czytam od paru dni i poprzednie lata tez czytałem i ja jakoś nigdy nie rozmawiałem z takimi konsultantami co by takie głupoty wygadywali lub starszymi lub coś innego .Tak sobie myślę ,że jak ja juz jestem z nimi 15 lat inni nawet dłużej i zawsze miałem c+ to może z takimi jak ja i innymi ,podobnymi tak nie postępują .2 lata temu spóźnilem się z wypowiedzeniem a warunki i tak miał w miarę dobre o 10 zł tylko drożej średnio czyli 59zl (rok wcześniej 49)2 karty kameleon ,2 dekodery MR za 0zl cały czas,extra ,film in sport plus eleven jeszcze .

Edytowane przez Mr. Orbita
Piractwo - regulamin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem już od czego zależą oferty ;)

Rozmawiałem z kolegą konsultantem, którzy dzwonią do niego lub on dzwoni. Powiedział mi jedną śmieszną rzecz. W ciągu 15 sekund rozmowy już wie, czy da pakiet za 79.90 z HBO czy bez. Po 15 sekundach poznaje człowieka i już wtedy wie po głosie jak można z nim grać.

 

Ludzie, nigdy ale to przenigdy nie pytajcie konsultanta "Czy będzie dla mnie oferta Extra + 8C+ za 79.90 zł) - wtedy już nic a nic nie ugracie z konsultantem. Zawsze czekajcie co powie i miejsce jaka w głosie a nie jakimś kobiecym głosem, piskiem rozmawiacie. 15 sekund i inna narracja.

Jak nie potraficie sami przedłużyć umowy i wciskają Wam 99 zł za Extra + 8Canal+ to dajcie telefon koledze, który ma jaja i on za Was przedłuży o wiele taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie :)

Kolega dzwonił i oferowali mu nie 79.90 a 104 zł, innym razem 94 zł ale niżej nie schodzili.

Ja zadzwoniłem o wynegocjowałem dla niego 79.90 zł Extra+ Canal+ + HBO + multiroom na 24 miesięcy.

 

Ja u siebie głupio zrobiłem bo wynegocjowałem 79.90 zł z Extra+ + Canal+ + multiroom na 24 miesiące. Głupio zrobiłem bo zapytałem o HBO ile dodatkowo i superpremium. Wtedy gadka była nagle inna i konsultant wiedział co może ze mną ugrać a co nie. JA i tam się podpaliłem na ta ofertę, że nawet nie wziąłem filmboxów na 1 miesiąc za free.

Ale już kilka dni później dla kolegi zrobiłem lepsza umowę, gdzie sam nie potrafił. Dodam, że on płacił dużo więcej niż ja i miał to samo co ja, identyczne pakiety za dużo większe pieniądze.

 

Dodam, że on nie chciał HBO, chciał to co ja za max 89 zł. A przy okazji załatwiłem mu HBO i 10 zł taniej, płaci tyle co ja ma więcej niż ja.

Edytowane przez ambio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem nie jest pakiet Extra+8C+HBO za 79,90, bo takie cos kazdy głupi dostanie. Problemem jest to dostać w przedziale 60-70 pln :P

Nie pisz głupot. Nc+ jak każda firma chce zarabiać. Żadna konkurencja nie oferuje obecnie tych pakietów w cenie niższej niż 79,90.Przykład UPC gdzie za pełny pakiet C+ trzeba wydać ponad 50 zł.

Masz głupio pisać-nie pisz wcale!

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bierzesz pod uwagę że w pakiecie z Internetem można wynegocjować taniej? I do tego masz paczkę polsatow czyli de facto całe euro

@ambio

Trochę przesadzasz bo po drugiej stronie słuchawki nie są wykwalifikowani telemarketerzy, ale często po prostu studenciaki po pseudo szkoleniu...

Czasem trzeba dobrze trafic, choć teraz bardziej wygląda na to że każdy ma po prostu płacić więcej i tyle

Edytowane przez mervel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sygnał wyłączony dziś o 17.12. O dziwo NC+GO działa bez zastrzeżeń. Wcześniej telefon z DUK z nr 12 294 78 50 z działu pokontraktowego. Miły pan próbował przekonać mnie do kontentu Premium. Wyraziłem możliwą zgodę na Comfort+ z 6xC+ za 49,90zł. Oczywiście takiej oferty na chwilę obecną nie było. Konsul poprosił o możliwość kontaktu, gdyby taka oferta się pojawiła. Wyraziłem zgodę, ale do 14.04. gdyż później słoneczna pogoda za średnią 29,99 za Premium.

NC+ toczy ciężką walkę skazaną na porażkę, a konkurencja to bezwzględnie wykorzystuje wrzucając Happy Hours pod koniec miesiąca, kiedy kończa się umowy w NC+.

Też zaproponowałem że za Comfort+ z 6x Canal+ dam 49,90 ale konsul stwierdził,że "bądźmy poważni" i za kanały premium Canal+ co najmniej w pakiecie Comfort+ z 6xCanal+ to 59,90 zł.Daj znać jeśli zmienią zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej umowa do konca maja wypowiedzenie wyslane aktualnie mam to 

 

Comfort+

EXTRA+
HBO
CANAL+ VOD
Redlight HD
Premium Sport &Film
Multi+

 

79.90 place , cos da rade z tego zejsc?? forum czytam codziennie ;P wiec nie piszcie zebym przeczytaj ostatnie 10 stron i sie dowiem ;PPP

 

telefonow od nc+ narazie 0 

 

jeszcze jedno mam ten dekoder 

turboBox+/PVR ADB 5720SX   czy jest sens zmeiniac na cos nowszego??  Edytowane przez paskov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...