Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. Jeżeli zostawię Multiroom, to mogę wymienić Philipsa na Pace lub inny dekoder? Oczywiście Cameleony chciałbym zachować po Cyfrze.

W wielu salonach nie maja juz Philipsa i dają na wymianę Pace Wiec jak dobrze zakombinujesz to wymienisz za darmo. Jeżeli chciałbys cos nowszego to ten Wifi Premium Box spokojnie dostaniesz ale za dopłata ( jednorazowa lub czynsz) i zostaniesz przy camelach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio się dowiedziałem iż  zwięszka się liczba osób co dostają  HBO na cała umowe w cenie 79.90      . To jest możliwe tylko z Warszawy       no i nie należy jeszcze pewnego papierku wysylać  ponoć    wtedy dostaje się mniej za więcej.

Man pack  można dostać za 5zł ale bez    tzw ulgi na C+ . Nie bardzo rozumiem   ulgi   . Przecież wybór jest  bez C+ Seriale i Discovery które są dodatkowo płatne.

A może ktoś powie czy dają rabaty  na Redlight  Mezzo   pamiętam  Hustlery dostawali co niektórzy za 2.4zł       nie wiem nic o Sundance czy Adventure które jest na wyłączność w NC+.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio się dowiedziałem iż  zwięszka się liczba osób co dostają  HBO na cała umowe w cenie 79.90      . To jest możliwe tylko z Warszawy       no i nie należy jeszcze pewnego papierku wysylać  ponoć    wtedy dostaje się mniej za więcej.

Man pack  można dostać za 5zł ale bez    tzw ulgi na C+ . Nie bardzo rozumiem   ulgi   . Przecież wybór jest  bez C+ Seriale i Discovery które są dodatkowo płatne.

A może ktoś powie czy dają rabaty  na Redlight  Mezzo   pamiętam  Hustlery dostawali co niektórzy za 2.4zł       nie wiem nic o Sundance czy Adventure które jest na wyłączność w NC+.  

 

Do mnie dzwonią tylko z krakowskiego nr i od pamiętnego smsa z oferta urodzinową stale jest Extra + 8C + HBO za 79,90 a wypowiedzenie mam wysłane już dawno, więc coś nie za bardzo te Twoje teorie tu pasują. Co do reszty nie dopytywałem ale mogę zapytać jak znów zadzwonią (zwyczajnie mnie te kanały nie interesują).

PS. nie trzeba się jakoś specjalnie gimnastykować aby dostać to co wymieniłem, konsultanci sami mówią, że to w tej chwili max co mogą dać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie ma oferty Extra+ 8*C+  HBO za 79,90.

Mam do wyboru: Extra+ 8*C+  HBO 6m-cy za 79,90 albo Extra+ 6*C+  HBO 6m-cy za 69,90.

Nie chcą za nic dać HBO na 24m-ce za 0, twierdząc że takiej oferty nigdy nie było (zaprzeczając nawet, że wysyłali smsy z ofertą urodzinową, gdzie HBO można było dostać darmo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Extra+ 8xC+ , HBO za 79,90.

Do tego za 0 zł MULTIROOM i opcja REDLIGHT HD. 2 x PVR PACE -pierwszy za 0zł a drugi płatny 20zl. Wszystko razem 99,90zł.

 

Nie składałem wypowiedzenia - umowa do końca czerwca 2016r.

Wczoraj była taka propozycja z warszawskiego numeru, która oczekuje na akceptację mailową:

24 miesiące Superpremium+ (6xC+) 94,90 zł - reasumując to dojdzie mi Cinemax którego obecnie brak, tracę Redlight HD wraz z dwoma C+ oraz zniosą opłatę za drugiego Pace. Multiroom Cameleon dalej za 0zł.

W sumie "niby" więcej za mniej. Do tego wezmę Eleveny włącz/wyłącz i wyjdzie 7,95 dodatkowo. Więc razem 103zł.

Brać to co teraz dają, czy znów bawić się w wielotygodniowe negocjacje? Co sądzicie? Dziwi mnie troszkę taka oferta i to bez wypowiedzenia....

Nie było też żadnej propozycji wymiany dekoderów, więc Cameleony na razie zostają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem. Umowa do końca marca. Rewelacji nie ma, ale w porównaniu z tym co mi proponowali przez cały czas to i tak świetna oferta. Dotychczas tylko: Comfort 6C+ 64,90 albo extra 6C+ 84,90. Dzisiaj przełom (sam zadzwoniłem na krakowski DUK):

 

Comfort+ z CANAL+ (6) 59,90 zł 24 m dla Abonentów,

Filmbox 0 zł 6m dla Abonentów,

Multiroom Standard C+ 0zł dla Abonentów,

Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

Zgodziłem się. Wcześniej płaciłem średnio 62,90 (ostatnie rachunki 69,90) za Comfort z wszystkimi C+

2 lata spokoju.

Edytowane przez andywal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie ma oferty Extra+ 8*C+  HBO za 79,90.

Mam do wyboru: Extra+ 8*C+  HBO 6m-cy za 79,90 albo Extra+ 6*C+  HBO 6m-cy za 69,90.

Nie chcą za nic dać HBO na 24m-ce za 0, twierdząc że takiej oferty nigdy nie było (zaprzeczając nawet, że wysyłali smsy z ofertą urodzinową, gdzie HBO można było dostać darmo).

Mi wcześniej też proponowali podobne oferty. Zaznaczyłem że interesuje mnie wyłącznie Extra 8xC+ ncgo HBO MR za max 80zł.

 

Wcześniej miałem to samo bez HBO za ok. 60zł w łamańcu. Podnieśli abonament więc zażyczyłem sobie coś w zamian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie ma oferty Extra+ 8*C+ HBO za 79,90.

Mam do wyboru: Extra+ 8*C+ HBO 6m-cy za 79,90 albo Extra+ 6*C+ HBO 6m-cy za 69,90.

Nie chcą za nic dać HBO na 24m-ce za 0, twierdząc że takiej oferty nigdy nie było (zaprzeczając nawet, że wysyłali smsy z ofertą urodzinową, gdzie HBO można było dostać darmo).

Bo to co ci mówił to prawda , pisałem o tym kilka stron wcześniej że nie każdy dostanie HBO 0zł 24m i to nie zależy od konsultanta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam batalię Panowie :mrgreen:  Póki co oferty skandaliczne ale jeszcze nie wysłałem wypowiedzenia bo umowa do końca maja. Propozycja: Extra+ 8xC+ za 79,90 zł więc pytam czemu niby miałbym płacić 10zł więcej niż teraz a konsul na to czasy rozdajnictwa się skończyły więc ja mu na to że fajne mają sposoby na zostawienie klienta że proponują podwyżkę abonamentu zamiast zniżkę i zakończyliśmy rozmowę. Powiedziałem żeby zadzwonił jak za 79,90zł będzie gratis HBO albo Eleveny :>

Obecnie posiadam to co w podpisie w tzw. łamańcu pierwsze 12 miesięcy było 59,90 teraz drugie 12 miesięcy 79,90 zł więc średnia wychodzi te 70zł. Włączone mam też od piątku ze względu na F1 Eleveny w tej promocji za 11,90zł. Moje pytanie brzmi za ile wyrwę to co mam plus miło by było żeby wpadło HBO w tym gratisie co dają 80-90 zł jest realne?

Edytowane przez kondziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to co ci mówił to prawda , pisałem o tym kilka stron wcześniej że nie każdy dostanie HBO 0zł 24m i to nie zależy od konsultanta

A od czego? Jakie są kryteria?? Może takie, że ten kto miał wcześniej "za darmo" teraz nie dostanie?? Ja tak mam już kilka lat- ALE zrobili mi takie oferty i nie miałem na to wpływu. Rabatowali 100% HBO a comfort, extra - płaciłem z małym rabatem. Jakby mi dali też taki mały rabat od początku na HBO to teraz pewnie bym mógł mieć to HBO za free.

Edytowane przez filolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam batalię Panowie :mrgreen:  Póki co oferty skandaliczne ale jeszcze nie wysłałem wypowiedzenia bo umowa do końca maja. Propozycja: Extra+ 8xC+ za 79,90 zł więc pytam czemu niby miałbym płacić 10zł więcej niż teraz a konsul na to czasy rozdajnictwa się skończyły więc ja mu na to że fajne mają sposoby na zostawienie klienta że proponują podwyżkę abonamentu zamiast zniżkę i zakończyliśmy rozmowę. Powiedziałem żeby zadzwonił jak za 79,90zł będzie gratis HBO albo Eleveny :> .

Może dlatego że poprzednio miałeś umowę na 6C+ a nie 8C+ a HBO dostałeś w promocji za 0 zł.A każda promocja zawsze kiedyś się kończy.Zawsze możesz zmienić operatora i tam płacić za 8C+ i HBO czy Eleven za mniej niż 80 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze kolego to nikt nie kazał nc+ zmieniać ramówki z 6 canali na 8. Miałem 6 bo tyle było wówcza dostępnych.

Po drugie bardzo żałuje że na osiedle które się przeprowadziłem jakiś czas temu nie ma Vectry bo muszę mieć NC+ i Polsat a u nich miałem wszystko w jednym.

Po trzeci nie chce od nich nic za darmo bo już teraz płacę nie tanio za to co mam i chce żeby mnie poważnie traktowali bo prawie 5 latach współpracy

Po czwarte jesteś hipokrytą bo sam płacisz grosze a czepiasz się innych że próbują wywalczyć sobie jakąś przyzwoitą ofertę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...