Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Było w koło to pisane, ale średnicy wiedzieli swoje i pouczali. Teraz mają problem, który do nie wszystkich dociera.

Jaki niby problem?Co może dostają inne oferty?Teraz nie ma znaczenia najmniejszego kto i ile wcześniej płacił dostanie np.Extra+6C+ za 69.90 zł i na dzień dzisiejszy ani grosza taniej.Powiedziałbym że nawet gorzej mają ci co płacili stałą cenę w wyższej kwocie bo dla wielu nie ma tej opcji o której pisałem w takiej cenie.Tylko operator na siłę chce wcisnąć bardziej rozbudowany i droższy pakiet czy ktoś chce czy nie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@patrix94, może się uda jeszcze z 5 zł spuścić z abonamentu. Tyle samo mi proponowali, ale zeszli do 79.99 za Extra, 8xC+ i MR.

Ja boję się tylko o to, że po Nowym Roku Eleven zdrożeje, a za 15 zł raczej nie wezmę. Być może bym się zgodził już, ale czekam czy będą mieli prawa do F1. W każdym razie liczę przynajmniej na utrzymanie tego co mam teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się, że „średniacy teraz mają problem, który do nie wszystkich dociera”. Uważam że są w lepszej sytuacji niż stałe ceny bo korzystali ,a teraz dostają taką samą ofertę jak Ci co płacili więcej. Nie zmienia to faktu, że praktycznie każda oferta jest typu "mniej za więcej” i to właśnie średniacy mają duży skok ceny, a mniej kanałów Premium.

 

Pierwszy kontakt z DUK wypowiedzenie zarejestrowane. Obecnie tzw. Łamaniec 5x0 i 10x79,90 (Comfort+, Extra+, Multi, 8xC+ VOD, 3xHBO).

 

Oferty przedstawione:

Start 19,90

Comfort+ 39,90

Extra+ 54,90

Comfort+ HBO 6m 59,90

Extra+ 6xC 69,90

Extra+ 8xC 79,90

Superpremium+ 99,90

 

Pan grzecznie przedstawił ww. oferty do zastanowienia i rezygnacji z wypowiedzenia. Dostałem informacje, że oferty z Canal+ to umowy na 24 m-ce oferty z HBO lub tzw. gołe na 15 m-cy. W przypadku ofert Extra+ z C+ nie można dostać HBO na 6 m-cy za 0zł, ale można dostać Filmboxy na 2 m-ce za 0zł. r. Bez problemu mogę przedłużyć i wybrać dowolny wariant decyzja należy do mnie. W moim przypadku brak MR oraz brak opłat aktywacyjnych czy dzierżawy za dekoder.

A ja przed chwilą dostałem Extra+ za 49,90 zł (propozycja), ale czekam, bo umowa kończy się za 3 miechy i przed dwa tygodnie zeszli z ceny. Na początku proponowali 54,90.

Edytowane przez Mr. Orbita
Nie używamy dużych liter bez potrzeby.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli macie standardową ofertę to lepiej ją weźcie, u mnie wyglądało to tak :

 

Październik - Extra 8C + Eleven 79,90, umowa 15 lub 24 (pewnie błąd konsultanta, wtedy nie było znanej ceny za eleven)

Listopad - Extra 8C 79,90 umowa 15 lub 24

Grudzień (połowa) - Extra 8C 79,90 umowa 24

Dzisiaj w APS-ie - Extra 8C 84,90 umowa 24

 

Czy na prawdę opłaca się czekać ? Jakieś rady ? Wypowiedzenie złożone 12 grudnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna standardowa oferta Extra 6C+ za 69,90 zł.  Odrzuciłem. Czekam na propozycje wymiany dekodera na dek. z nagrywarką, oczywiście bez opłat dodatkowych. To jest jedyny mój warunek, na chwilę obecną. Mogą się ugiąć ???

Obawiam się że dekoder z nagrywarką bez opłat dostaniesz prędzej w Polsacie ;)Tutaj zapłacisz albo dużą aktywację albo miesięczną opłatę za dekoder z nagrywarką.Niestety czasy gdy warunki dyktował abonent minęły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mariano superpremium czyli Extra, 8xC+,HBO, Cinemax? czy jest w tym jeszcze pakiet Filmbox?

 

Moja stara umowa 111zł z wimp i History HD (czyli stary superpremium za 99zł), dziś kolejne dwie propozycje za to samo  140zł i 130zł

Edytowane przez Kris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna standardowa oferta Extra 6C+ za 69,90 zł.  Odrzuciłem. Czekam na propozycje wymiany dekodera na dek. z nagrywarką, oczywiście bez opłat dodatkowych. To jest jedyny mój warunek, na chwilę obecną. Mogą się ugiąć ???

Sprawdż w punkcie czy nie ma dla Ciebie takiej opcji.Ja taką miałem i z niej skorzystałem i to bez przedłużania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mariano superpremium czyli Extra, 8xC+,HBO, Cinemax? czy jest w tym jeszcze pakiet Filmbox?

 

Moja stara umowa 111zł z wimp i History HD (czyli stary superpremium za 99zł), dziś kolejne dwie propozycje za to samo 140zł i 130zł

Na mniej nie licz z takim zestawem jak masz. Chyba, że zrezygnujesz z Wimp i innych dodatkowych. Wtedy Superpremium dostaniesz w super ofercie 99.90. :-D Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mniej nie licz z takim zestawem jak masz. Chyba, że zrezygnujesz z Wimp i innych dodatkowych. Wtedy Superpremium dostaniesz w super ofercie 99.90. :grin:

 

No własnie od jakiegoś czasu śledzę ten wątek i chyba będzie tak jak mówisz, wzięli się na sposób i superpremium nadal jest za 99zł tylko kanały ubierają po cichu. Chyba będę musiał zrezygnować z 2xC+ oraz filmbox i w zamian wziąć menpack-a wtedy powinienem sie zmiescić w 99zł, choć zdecydowanie wolałbym zrezygnować z C+ sport niż C+discovery.

Wczorajszy konsultant nawet nie naciskał i chyba chciał tylko wybadać teren, Stwierdziłem że napiszę wypowiedzenie i zejdę na niższe pakiety bo więcej raczej płacić nie zamierzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy w pakiecie Superpremium jest dla obecnych pakiet Man Pack, czy to jest pakiet w niższych abonentach i dla nowych abonentów?

2. Za ile można ugrać opcję 6Canal+ + Extra + HBO + Filmbox bez Cinemaxu, lub Superpremium z Filmboxami?

1. nie ma. Man Pack to opcja na wzór Adventure, History, Sundance itp. Superpremium to tylko Ekstra+ połączone z pakietami premium (Canal+, HBO, Cinemax)

2. 79,90+cena Filmbox, Superpremium+cena Filmbox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...