Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawia mnie jedno czy będą do mnie dzwonić abym z nimi został.Gdyż na moje pytanie czy wypowiedzenie dotarło odpowiedzieli, umowa ulegnie rozwiązaniu 31. 08.2015 Przed chwilą dostałem sms aby pilnie się z nimi skontaktować pod numerem telefonu 122947879. Nie wiem czym mam dzwonić czy brać ich na przeczekanie. Gdyż za pierwszym razem oferta może być nie ciekawa ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, ale możesz powołać się na tego SMS. Trochę się zmieniło i czasami jak się samemu zadzwoni to można dostać dobrą ofertę. Zwłaszcza jak się już mało płaci.W gorszej sytuacji są Ci co b.dużo płacą. Zazwyczaj im proponowane jest jeszcze więcej do płacenia. Możesz dzwonić ze stacjonarnego. Bez różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oficjalnie płace 79,90zł za comfort extra premium sport i film i seriale + a nieoficjalnie mam chyba w ramach tych seriali + hbo(usługę seriale hbo gdyż mam pace) cinemax i do tego history sd. Co mogę według was wyciągnąć od nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też już dzwonili, nie było mnie mieli oddzwonić, ale nie udało im się od 2 dni :]

Oczywiście wypowiedzenie wysłane i zastanawiałem się co jest wyznacznikiem jego rejestracji w systemie, moją uwagę zwróciła nowa zakładka w "moja oferta", tj. "ZESTAWIENIE OFERT". Oczywiście jak zadzwonią to zawsze najpierw pytam czy zarejestrowali, ale to co napisałem brzmi prawdopodobnie.

 

Spróbuję powalczyć o to co mam za ok. 45zł lub bez HBO i Canal-u za 35zł. Jak oceniacie takie szanse?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też już dzwonili, nie było mnie mieli oddzwonić, ale nie udało im się od 2 dni :]

Oczywiście wypowiedzenie wysłane i zastanawiałem się co jest wyznacznikiem jego rejestracji w systemie, moją uwagę zwróciła nowa zakładka w "moja oferta", tj. "ZESTAWIENIE OFERT". Oczywiście jak zadzwonią to zawsze najpierw pytam czy zarejestrowali, ale to co napisałem brzmi prawdopodobnie.

 

Spróbuję powalczyć o to co mam za ok. 45zł lub bez HBO i Canal-u za 35zł. Jak oceniacie takie szanse?

Ja wywalczylem za 40zl z HBO na 6m-sc i Premium Sport (ale od 11.V) beda to wszystkie C= za 40zl.

Wiec szanse sa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili do mnie z DUK i za 44.90 zaproponowali to co mam czyli Comfort+,

Extra+, Multi+, do tego hbo na pół roku za darmo i wymiana dekodera na wifibox za jednorazowa opłata 49, umowa na 15 miesięcy, brac czy nie?

A dlaczego masz płacić za coś co jest aktywne? Pseudo aktywacja ma być za free. Nowi nie płacą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili do mnie z DUK i za 44.90 zaproponowali to co mam czyli Comfort+,

Extra+, Multi+, do tego hbo na pół roku za darmo i wymiana dekodera na wifibox za jednorazowa opłata 49, umowa na 15 miesięcy, brac czy nie?

 

Za tą cenę możesz ugrać np, to co ja mam czyli:

 

Comfort+Extra+Multi+ Premium Film + 3xHBO + Redlight HD + Canal+VOD

 

A od 11.05.2015 będę miał

Comfort + Extra + Multi + 8xCanal + Canal+Vod + 3xHBO + Redlight HD

 

Wszysto na całą umowę za 44.90zł

 

a i można więcej :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

COMFORT+

MULTIROOM STD

HBO

MULTI+

EXTRA+

PREMIUM SPORT & FILM

CANAL + VOD

 

do tego PVR PACE i PVR PHILIPS

 

jaka oferta jest minimum analogiczna i o co można walczyć - tak dodatkowo :)

 

ile za taki pakiet "wyrywacie" w tej kolejnej edycji "wysyłam wypowiedzenie aby mieć lepsze warunki"

edycja co każda umowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...