Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już nawet myslałem żeby umowa wygasła i podpisać na nowo z nimi.Ale za to na czym mi zależy to też bym trochę zapłacił,więc chyba lepiej negocjować.A zależy mi na 6xCanal+,HBO i Seriale+ oraz wimp no i musi być MR. A jak to bywa w praktyce?Czy jeżeli nie złożę wypowiedzenia oni sami zadzwonią w celu przedłużenia czy po prostu umowa wygasa i przechodzi na czas stały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lesna

Powyrzucaj kanały śmieciowe , kto to ogląda, gimnastykę można oglądać w necie. Wtedy i możliwość zejścia poniżej 100 zł.

A wypowiedzenie jest obowiązkowe w Punkcie Obsługi Klienta ... jest w każdym prawie Centrum Handlowym, i jeszcze ci sami napiszą to wypowiedzenie umowy. .... i czekać nawet do końca .... 169 zł .... hmmm ....

teraz wypowiedzieć, będą więcej myśleć.

ps. HBO .... po co to komu , jak można .... inaczej, ja mam HBO i wszystkie nowości .... od kumpla .... wystarczy tylko pendriv.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką sytuację z nc+: byłem osobiście na Dworcu Centralnym w POK, złożyłem dokument rezygnacji, kobieta udzieliła mi informacji, że rezygnacja jest już widoczna w systemie. Od ponad 3 tygodni dzwonię do nc+ i w dalszym ciągu nie mam zarejestrowanego wypowiedzenia. Fakt faktem, składałem je niecały miesiąc przed końcem mojej umowy, teraz weszła mi ona na czas nieokreślony i już mam cofnięte wszystkie dotychczasowe promocje. 160zł do zapłaty mam za ten miesiąc. Mój błąd mimo wszystko. Czy byliście kiedyś w podobnej sytuacji?

A dostałeś potwierdzenie złożonej rezygnacji?? [na piśmie]

 

Tak przyjacielu. O ile za coś takiego można uznać pieczątkę i podpis pracownika na kopii złożonej rezygnacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest furtka do świetnych ofert.. :!: WYPOWIEDZENIE!

 

HBO,CINEMAX,HISTORY,SUNDANCE, I ROK MULTIROOM ZA FREE-czyli to co tygrysy lubią najbardziej:GRATISY!

To dziwne, zanim wysłałem wypowiedzenie( obecnie płacę 99 zł) to miałem trzy sms i dwa tel.żeby przedłużyć umowę :read: za to co mam w podpisie za 109,90+ Cinemaxy ,a po wysłaniu zero kontaktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zadzwoniłem na numer krakowski.Dostałem ofertę za to wszystko co miałem(oprócz Redlight HD i WIMP) za 119zł przez 12m a później 139zl kolejne 12m bo dojdzie opłata za MR.

zacytuję słowa z innego wątku

Najlepsza rada nie mieć parcia na nc+ jak coś się nie podoba wyśmiać ich w żywe oczy nawet jak minie czas umowy mamy 14 dni na zwrot dekodera nawet wtedy mogą złożyć dobra ofertę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

miał ktoś z Was ostatnio telefon z nc+ mimo, że do końca umowy jeszcze sporo czasu?

Do mnie dzwonili wczoraj z propozycja przedłużenia. Jak mu powiedziałem, że chce mieć to co teraz i nie chce płacić więcej to zaczął się jąkać, że 90 groszy więcej to chyba jest do przeżycia i HBO może dać tylko na 7 miesięcy. Umowa na 24m-ce.

W tej chwili mam C+Silver/6xC+/3xHBO/Pace za 69pln. Umowa do końca stycznia. Wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem.

Jak mu powiedziałem,że nie jestem zainteresowany i że ma zadzwonić na początku stycznia to usłyszałem od niego tylko takie jęknięcie "o Jezuuu..." i się rozłączył. Ciekawe, co ich napadło że tak dzwonią. Czyżby obawiali się tej nowej ustawy, która wchodzi w grudniu?

Też mam umowę do końca stycznia i wypowiedzenie wysłane kilka tygodni temu i nikt nie dzwoni.Więc to chyba nie jest normą że dzwonią gdy do końca umowy jeszcze daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest furtka do świetnych ofert.. :!: WYPOWIEDZENIE!

 

HBO,CINEMAX,HISTORY,SUNDANCE, I ROK MULTIROOM ZA FREE-czyli to co tygrysy lubią najbardziej:GRATISY!

To dziwne, zanim wysłałem wypowiedzenie( obecnie płacę 99 zł) to miałem trzy sms i dwa tel.żeby przedłużyć umowę :read: za to co mam w podpisie za 109,90+ Cinemaxy ,a po wysłaniu zero kontaktu.

U mnie identyczna sytuacja, tylko że u mnie to jest zapisane Canal+ Platinum z HBO, płacę tyle samo, oferta przedłużeniowa taka sama, no i umowa do końca listopada. Może chcą nas jakoś przetrzymać.

 

Edit. Przypomniało mi się że jednak po wypowiedzeniu dzwonili 2 razy, ale oferta nadal była na 109,90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...