Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Dziś telefon z DOK z propozycją :

Dotychczas Platinum 99 miesięcznie

 

Oferowali :

superpremium (131 kanałów)

Canal+

hbo

cinemax

c+vod

multi+

extra+

comfort+

seriale+ opcja dodatkowa 1 miesiąc free potem 10 zł miesięcznie

filmbox 6 miesięcy za darmo

109,9 ,

24 miesiące

 

Moim zdaniem za tą cenę szału nie ma, każda dodatkowa opcja typu hbo go czy nc+go czy też inne programy ale za dodatkową opłatą, kazałem im zadzwonić za tydzień, powiedzcie ile wart jest ta ich propozycja ?? bo moim zdaniem na pewno nie 109 zł, o co mogę walczyć jeszcze ?? bo mogę zagrać tak, że jak zadzwonią powiedzieć chcę to i to i to i 15 miesięcy umowa i płacić mniej jeśli nie to wypowiedzenie :) i albo się zgodzą albo potem DUK :)

Serdecznie proszę znawców o pomoc i ocenę tej propozycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystał ktoś z oferty przedłużeniowej, o której niby informują na ICA? Kliknąłem na prośbę o kontakt i na razie czekam na tel od NC. Są jakieś atrakcyjne oferty, czy bez wypowiedzenia nie ma na takową co liczyć? Koniec umowy dopiero za 4miesiące, ale na ICA mam info, że niby mają dla mnie już przygotowaną ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dziś telefon z DOK z propozycją :

Dotychczas Platinum 99 miesięcznie

 

Oferowali :

superpremium (131 kanałów)

Canal+

hbo

cinemax

c+vod

multi+

extra+

comfort+

seriale+ opcja dodatkowa 1 miesiąc free potem 10 zł miesięcznie

filmbox 6 miesięcy za darmo

109,9 ,

24 miesiące

 

Moim zdaniem za tą cenę szału nie ma, każda dodatkowa opcja typu hbo go czy nc+go czy też inne programy ale za dodatkową opłatą, kazałem im zadzwonić za tydzień, powiedzcie ile wart jest ta ich propozycja ?? bo moim zdaniem na pewno nie 109 zł, o co mogę walczyć jeszcze ?? bo mogę zagrać tak, że jak zadzwonią powiedzieć chcę to i to i to i 15 miesięcy umowa i płacić mniej jeśli nie to wypowiedzenie :) i albo się zgodzą albo potem DUK :)

Serdecznie proszę znawców o pomoc i ocenę tej propozycji

 

 

Powiedzcie proszę gdybym do tego wynegocjował seriale + , Prapremiery TVP, ( bo do tej pory za 99 zł to miałem ) sundance, hisotry , HBO GO to waro by było za te 109 ?? W polsacie za 89 zł jest hbo go w pakiecie ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonią i przedstawią pewnie standardową ofertę i droższą

 

@kubek1984. Z fboxami powinno to być za 99 i z Czerwonym światłem. Bez vod,bo to tylko dodatkowe wyciąganie kasy za coś co można legalnie zobaczyć w sieci lub w tv za free

 

Wiem że można legalnie zobaczyć w sieci, ale niekiedy nie mam czasu by szperać w sieci jak tu kliknięciem jednego guzika jest wszystko pod ręką .. a jak film ciekay za 9 zł płatny to wtedy się w sieci ogląda ;)

 

Zobacz mój dalszy post i powiedz co ty byś zrobił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

 

Śledzę forum od czasu migracji C+ => NC+, dopiero teraz dokonałem rejestracji. Pamiętam że wtedy był fajny google doc online z ofertami DUK kto co dostał / wziął / odmówił, teraz mi tego brakuje....

 

Do rzeczy:

Mam ALLINCLUSIVE + po reklamacji w cenie: NET VOD+ (Davinci Lerning, Hustler VOD, funVOD+ net), multiroom (turbo + 2x adb biały) - 189zł /mc

Umowa kończy się 31/10/2014, wypowiedzenie już wysłane, zaczęli dzwonić z DUK, jednak nigdzie bezpośrednio nie mogę znaleźć co jest adekwatne dla mojego pakietu i za ile?

Co bym chciał? Najlepiej opcje MAX , pełen ogień, + 2x multiroom standard.

 

Według ulotki którą mam wychodzi że pełen ogień to:

- Comfort+ Superpremium - 109,9

- Extra+ - 10

- Sundance HD - 2,99

- History HD - 1,99

- Noc - 25

- Redlight HD - 15

- Hustler HD - 4,99

- Adventure HD - 1,99

- VOD+ (tvp.pl 9, seriale+ 30, FunVOD HD 15) = 54

- NET VOD+ (HBO OD 10, tvp.pl 6, dzieci 5, FunVOD HD 9, DaVinci 5, kino świat 6. nationale geo. 3, hustler svod 9) = 53

- n+ go - 3

- hbo go - 10

razem: 291,86

 

Czego niby nie mam teraz z tego co zauważyłem?

- NET VOD+ (HBO OD 10,

- n+ go - 3

- hbo go - 10

 

i chyba tyle, może być jeszcze jakiś WIMP czy inne drobiazgi które pominąłem bo nie korzystałem.

 

Propozycję z DUK nie do końca zrozumiałem (konsultant twierdził ze NIE MAM TEGO w AllInclusive i będę miał więcej)

 

- Full Extra

+ - NET VOD+ ( tvp.pl 6, dzieci 5, FunVOD HD 9, DaVinci 5, kino świat 6. nationale geo. 3, hustler svod 9)

+ hbo go - 10

179,/

+ multiroom

 

razem 195zl / 15mc

 

Nie zdecydowałem się, bo raz że tego nie rozumiem, a dwa że wydaję się to uboższa oferta za więcej kasy (ot choćby bez erotyki w cenie)

 

Proszę o poradę, co negocjować i jaka była by cena, lista pakietów o które prosić.

Dziękuję

 

Pozwolę sobie podbić do góry, bo czas mi ucieka...

 

Jakieś sugestie? Propozycje? Co negocjować w zamian za ulepszony ALLInclusive? Ewentualnie co jest dziś opcją FULL MAX WYPAS (i za ile?)

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem czym tutaj większość się cieszy, DUK robi w balona podobnie jak cała reszta.

 

Podam przykład Comfort+, extra+, multi+, 6 x C+ oferują za średnio jakieś 53,26zł w umowie na 15mcy. Z kolei to samo z HBO i Cinemax za 79,90 w umowie na 2 lata.

Korzystając z opcji 53,26zł/mc można dokupić osobno pakiet HBO + Cinemax za 20zł/mc co daje łącznie 73,26zł/mc a za różnice można wziaść sobie dodatkowe kanały, dokładając 33gr mamy History HD, Adventure HD, Sundance bez żadnej łaski.

 

Wnioski raczej nasuwają się same chyba że ktoś lubi przepłacać. W każdym razie przy najbliższej rozmowie z DUK podziękuje im za te "super" oferty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...