Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna propozycja dla mnie,dzięki której prawie z fotela spadłem. :mrgreen:

Universe+6xCanal+ HBO+Cinemax za jedyne 109 złotych,a po pól roku opłata wzrosłaby do 119 złotych którą wnosiłbym przez kolejne 18 miesięcy.

Po powiedzeniu konsultantowi w dosadnych słowach co o tym mysle,rozłączyłem się i czekam na kolejny telefon. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

obecnie mam pakiet CANAL+ SILVER, 6xC+, MR 2xkarty cameleon , dekoder Pace - za 69 zł do 15 maja wypowiedzenia jeszcze nie wysyłałem

 

dzisiaj telefon z NC+ i

propozycja pierwsza oferta umowa na 24 miesiące komfort extra , 6xC+, 6 x 10 zł 18 x 89zł HBO i Film Box 6 miesięcy gratis dekoder Pace i MR w cenie

druga oferta umowa na 15 miesięcy komfort extra , 6xC+, 15 x 79 zł HBO i Film Box 7 miesięcy gratis dekoder Pace i MR w cenie

 

powiedziałem ze się zastanowię i mają zadzwonić jutro rano

zgodzić się czy czekać na lepszą ofertę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rwijpaputy mam (miałem) taki sam pakiet, dostałem dzisiaj podobną propozycję jak twoja druga oferta, ale ponieważ stwierdziłem, że nie zejdę poniżej 69 zł (aktualna umowa), zamiast HBO i FilmBox konsultan zaproponował Cinemax na 15 m-cy i za 68 zł (średnio) zaakceptowałem deal. Rok spokoju i znowu trzeba będzie walczyć;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni mysla ze ludzie do ktorych dzwonia to totali idioci. Dzisiaj dwa telefony od nich teraz mam uni i 6 canal+. Proponuja mi podstawowy pakiet do tego 6 canal i hbo przez 5 miesiecy gratis a potem 80zl plus 25 za hbo paranoja i jeszcze parcie ze srednio wychodzi 53.26 no tak ale bez hbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zadzwonili

Obecnie mam goły U+ za 49 pln umowa do końca kwietnia wypowiedzenie wysłane

Dzisiaj propozycja:

Comfort + extra 3x C+ film za 49,9 pln przez 12 mc potem 69,9 przez kolejne 12 mc

Średnio 59,9 pln mc

Umowa na 24 mce

Co sądzicie o tej ofercie dobra? zła?

Da się coś jeszcze ugrać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to już w ogóle byli bezczelni :D Dzwoniła wczoraj konsultantka, umowę mam do końca maja, jeszcze rezygnacji nie wysyłałem. Najpierw zapytała o to, co lubię oglądać, odpowiedziałem jej, że film i sport. Pytała, czy obecna oferta mnie zadowala to powiedziałem, że myślę jeszcze o HBO. No to zaczęła mi proponować. I czyta ten Comfort, Extra, wymienia C+ i wyszły jej tylko C+, Film i Film 2 :D Poprosiłem, żeby powtórzyła a ona to dalej to samo. No to powiedziałem, że chcę wszystkie, więc zaczęła mi tłumaczyć nową ofertę, chyba 15 miesięcy, ileśtam za 79 a ileś za 89 albo za 79 jak sobie wyłączę Extra+. Na pytanie, dlaczego mając jeszcze 3 miesiące umowy za 70 zł mam podnosić sobie cenę i zacząć płacić więcej odpowiedziała, że 1) obecny miesiąc jest bez zmian, 2) przecież płacę 75 zł. No tak, zapomniałem o Filmboksach, tak więc zapytałem panią jaki ja mam interes w tym, żeby zacząć teraz płacić więcej i mieć mniej kanałów. Odpowiedziała, że na tę chwilę nie ma dla mnie lepszej oferty, w takim razie poprosiłem, żeby zadzwoniła jak będą mieli lepszą ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam umowa kończy mi się 30 kwietnia 2014 roku posiadam pakiet platinum z hbo i cinemax do tego vod canal+, seriale i prapremiery tvp oraz net vod pakiet podstawowy za 99 zł. Dzisiaj telefon cały pakiet z Hbo i Cinemax bez vod za 109 zł do tego na 18 miesięcy... Przypomniały mi się moje przejścia z nimi co miały miejsce prawie rok temu i tylko mnie sprowokowali do jednego , że zaraz szybciutko pobiegłem na poczte i jeszcze dzisiaj im w nagrodę wysłałem wypowiedzenie właśnie za takie podejście do klienta... Coraz bardziej zastanawiam się nad cyfrowym polsatem mam tel w plusie czyli będę płacił 10 zł taniej za abonamencie i do tego aż pół roku gratis można wytargować... Najgrosze w tym wszystkim jest to, że oni nas mają za bande .... I mysla, że można nam wszystko wcisnąć. Do [beep]y przecież to jest przedłużenie umowy i powinni nas jeszcze zachęcać promocjami abyśmy z nimi jak najdłużej zostali i chcieli przedłużać umowy a nie... Każdy zainteresowany wie jak jest jeszcze ich prosić żeby dali promocję z łaską albo nie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...