Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

znowu czwartek i telefon z DUK ( 122947879 )

Pan....proponuję F.E. za 99 zł + Media Box za + MR ST ( 2 box-y) razem 119 zł

Ja......a ja proponuję za to 109 zł

Pan..... nie da rady....119 zł to jest najtaniej jak się da....

Ja.....da się taniej Ja o tym wiem i Pan też....mogę się zgodzić na 119 zł ale do tego na cały okres umowy Red Light HD za 0 zł

Pan....niestety takiej oferty nie mogę Panu dać

Ja.....niestety takiej oferty jak Pan proponuję nie mogę przyjąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wypowiedzenie złożone ponad miesiąc temu, potem jeden telefon z pytaniem dlaczego i od tego czasu cisza nic się nie dzieje. Przed wypowiedzeniem dzwonili co dwa dni.

Wy to możecie przynajmniej coś rozważać i jakieś propozycje analizować.

U mnie cisza umowa do końca kwietnia

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios ale nie mówimy o takim przypadku z HBO a o umowie na 15 m-cy gdzie 5 m-cy jest za 0zł a pozostałe 10 miesięcy płatne 79,90zł i co za tym idzie średni miesięczny abo wynosi ok.53zł za Universe+/6xCanal+.

 

To jest dobra oferta, warta rozważenia a pisanie, że NC+ tylko o to chodzi, bo za rok konsultant będzie widział ostatni abo 79,90zł i będzie działać to na Naszą niekorzyść jest co najmniej dyskusyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gdybym dostał taką ofertę z kilkoma miesiącami za free a średnia abonamentu byłaby na poziomie 53 zł to bez wahania bym ją przyjął. Konsultanci będą nie tylko widzieć abonament w cenie 79,90 zł, ale też miesiące gratisowe, więc nie przesadzajcie. Przy przedłużeniu kolejnej umowy trzeba się powołać na fakt upustu w postaci miesięcy darmowych i nie widzę problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to jest tak jak z GUSem. Jezeli kowalski je kapuste a nowak mieso mielone to wychodzi ze obaj jedza golabki. I tak samo nc wezmie sobie jakis okres czasu i wyliczy srednia i za rok negocjacje beda z wyzszego poziomu, ale jakby nie patrzec kto wie co nas czeka jutro. Jest to dopiero poczatek nowej oferty i zapewne jak nie bedzie wynikow w aneksowaniu umow to sie moze opamietaja jak to zrobili rok temu i wroca stare dobre oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dobra oferta, warta rozważenia a pisanie, że NC+ tylko o to chodzi, bo za rok konsultant będzie widział ostatni abo 79,90zł i będzie działać to na Naszą niekorzyść jest co najmniej dyskusyjne.

Tu się chyba wypada zgodzić, co prawda to było przy migracji, ale kosultant widział ostatnie kilka wpłat na poziomie 106 zł, a w sumie i tak zmigrowałem za 59 zł i to w bogatszym pakiecie. Więc jak zobaczy 79.9 to może się uda przedłużyć za 39-49 ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualna oferta: silver , 6xC +, MS i dekoder Pace free - 69 zł (do końca maja)

Nowa oferta (wypowiedzenie złożone): komfort/extra+/6 xC+/ Cinemax/ MS i Pace free - umowa na 15 m-cy - średnia cena 68 zł.

Po potwierdzeniu średniej ceny na cały okres umowy (nie ogarnąłem podawanych prze telefon wyliczeń składowych cenowych za poszczególne pakiety, ale konsul stwierdził że nie ma oferty na stałą cenę) , przyjąłem.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy do kiedy można się z nimi licytować w sprawie warunków (po uprzednim wysłaniu wypowiedzenia)?

Np. umowa kończy się 31.03 to mogę ich "zwodzić" do 31.03? Czy może być tak, że jak się nie zgodzę na warunki dzwoniącego konsultanta np z 30.03 to już 31.03 nikt nie zadzwoni i powiedzą mi papa? Jak to jest?

Miał już ktoś z Was taką sytuację że sami rozwiązali z Wami umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Rodzice zdecydowali się przedłużyć (ponegocjować) umowę z nc+ i dziś z ciekawości zadzwonili z zapytaniem o ofertę. W lutym dostali jakąś ofertę na Universe+ oraz 6xC+ i MR STD za 69 zł, umowa na 12 m-cy i HBO za darmo przez ileś tam, ale nie byli do końca zdecydowani czy chcą przedłużać. Dziś były 4 oferty, wszystko z ww. opcjami. Na początku ja rozmawiałem i pierwsza to 7 miesięcy 74,9, następne 8 za 84,9 + każdego miesiąca 10 za MR, więc wyśmiałem i poprosiłem o telefon do DUK. Druga oferta to 7 miesięcy 54,9, 8 miesięcy 79,9 + każdego miesiąca 10 za MR, też odmówiłem, dodając, że od 69 miesięcznie możemy dyskutować. Trzecia propozycja to 4 miesiące 0 zł, tylko 10 za MR, 11 miesięcy 79,9 + 10 za MR. Konsultant z DUK upierał się, że już są tylko oferty łamane, nie ma stałej ceny, facet był przy tym bardzo nie przyjemny, natrętny, że co to za różnica czy będą płacić po 69 miesięcznie czy najpierw nic, a później 9 dych i za nic nie dał sobie wytłumaczyć, że jest to duża różnica. Pół godziny później kolejny telefon, tym razem od nich - 74,9 przez każde 15 miesięcy.

 

Teraz moje pytanie do Was, czy nagle tak dramatycznie pogorszyły się oferty? Co teraz mniej więcej można wynegocjować za to co rodziców by interesowało? Wypowiedzenia jeszcze nie składali, ale doradziłem, że złożyć wypowiedzenia raczej nie zaszkodzi.

 

Doradźcie coś :)

 

P.S. Obecnie płacą po 79 zł, są już w nc+ ze sprzętem n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...