Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla nowych nie ma problemu, bo wg. strony kanały Multi+ są na stałe. Ale dla migrujących i przedłużających może być różnie. Nie wiadomo jak to traktują konsule i jakie pakiety mają dla nich przygotowane, więc lepiej się zawsze dopytać. Nie zdziwiłbym się jak po kilku dniach znowu pojawią się Universe i Silver itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Shame, po tej zmianie nawet starzy abonenci mają gorsze oferty przedłużeniowe, niż nowi przed zmianą...

 

Naucz się negocjować. Jak zdradzisz się że chcesz przedłużenie umowy to niestety nic nie ukręcisz.

Zasada trzeciego kontaktu rulez!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Oferta: "tylko tu i teraz"

 

Comfort + Extra + 6x Canal+ za 79,90 zł - aż się kręci w głowie. Wychodzi drożej niż mi proponowano w lutym, bo miałem propozycje Universe + Canal Platinium + HBO w cenie 64,00zł.

Jeden plus był taki, że trafiła mi się kobieta "z jajami" miła bardzo z dosyć wysublimowanym erotycznym poczuciem humoru.

- Halo... nie słyszę Pana

- A teraz dobrze się słyszymy? Zmieniłem pozycje

- Powiada Pan, że zmienił Pan pozycje, a na jaką - jeśli mogę spytać (śmiech...)

- Jak to na jaką, taką aby nam obojgu było dobrze (śmiech...)

 

Zapytała się jakie są moje wymagania względem pakietu - zostawiłem jej trzy propozycje"

- Comfort + Extra + 6x Canal+ - 59,00 - 54,00zł

- Comfort + Extra + 6x Canal+ + HBO - 62,00 - 59,00zł

- Comfort + Extra + 6x Canal+ + HBO + Redlight - 69,00 - 64,00zł (tą wyraźnie podkreśliłem)

 

Powiedziała, że zadzwoni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gursonek wysyłałeś wypowiedzenie? Pani dzwoniła z BOK-U czy z DUK-u? Tez dzisiaj przedstawiono mi ofertę. Pani z BOK zaproponowała Comfort + Extra + Canal + filmowy lub sport za 79 pln ;) Podziękowałem. Pogadaliśmy trochę, dałem kilka przykładów, co bym chciał ;) Pani na to, że to się już skończyło, i teraz naliczane będzie wg nowych stawek. Czekam aż zarejestrują wypowiedzenie i będę walczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dostałem propozycje comfort+ z extra+ z superfilm+ za 89,9 przez pół roku a potem 99

Obecnie mam Golda z 6C+ 3xHBO Filmbox za 89, wypowiedzenie wysłane umowa do końca kwietnia

Na koniec konsultant stwierdził że jak to jest kiepska oferta to żebym zadzwonił do duk albo on mnie przełączy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zagladam tu regularnie choć ostatnio wyrażałem opinię w maju '13 po podpisaniu nowej umowy z nc+. Obecnie mam silver z 6xC+ za 69 zł, umowa do końca kwietnia. Dziś zadzwoniła mało rozgarnięta konsultantka, jak się wyraziła z specjalną dla mnie ofertą. Przerwałem grzecznie i spytałem za ile proponują to co mam dotychczas wg nowego podziału pakietów czyli comfort, extra oraz premium (6xC+). Odpowiedziałą, że 99 zł. Zaśmiałem się i życzyłem miłego dnia. Nie ma zmiłuj trzeba wysłać oświadczenie o rezygnacji z przedłużenia umowy i czekać. Niepokojące jest to, że jeszcze w grudniu sprawdzałem z ciekawości ofertę UPC i pakiet dodatkowy na wszystkie c+ kosztował tam 30 zł, obecnie 45. Kwiecień w tym roku zapowiada się również gorący. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzowniła do mnie Pani i nic sensownego nie przedstawiła, posiadam universe + za 49zl jak padło pytanie czy można by zostać przy tej opcji, oświadczyła że jak najbardziej ale za 59zl, podziekowałem i dziś poszło wypowiedzenie. Co można by wywalczyć u nich za podobna kwotę, bądz max za 54zl? Wcześniej nalezałem do N-ki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzowniła do mnie Pani i nic sensownego nie przedstawiła, posiadam universe + za 49zl jak padło pytanie czy można by zostać przy tej opcji, oświadczyła że jak najbardziej ale za 59zl, podziekowałem i dziś poszło wypowiedzenie. Co można by wywalczyć u nich za podobna kwotę, bądz max za 54zl? Wcześniej nalezałem do N-ki.

Może dodatkowo HBO na 3-4 msc gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

posiadam nc+ pakiet Universe+ za 49zł + opcja Canal+ Platinium (6xC+) za 49zł umowa kończy się z koncem kwietnia , wypowiedzenie oczywiście wysłane.

Kilka dni temu konsultant dzwonił z ofertą 59zł za Universe+ oraz Canal+ Platinium (6xC+) odmówilem powiedziałem ,że wycofam wypowiedzenie jeśli dostanę 49zł za Universe i 6xC+ czyli taka oferta jak teraz lub jestem w stanie zaakceptować podwyżke za max. 5zł/m czyli 54zł/m

 

Dziś kolejny telefon konsultant proponuje Comfort+ Extra i 6xC+ za uwaga!: 89zł/m (i do tego HBO na 3lub4 miesiące gratis)

powiedział ,że innych promocji nie ma lub 49zl za Universe+

oczywiście odmówiłem.

Najpierw mówil ,że opcji Universe+ już nie ma okazalo się ,że jednak jest! :)

 

Umowa kończy się z koncem kwietnia jak myślicie

czy za cenę 49-54zł/m moge mieś Universe+ 6xC+ na 15 lub 24m ?

 

Jestem na karcie Cyfry+ , dekoder własny.

 

Z góry dzięki za pomoc , pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...