Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To już walka o dekodery się toczy. Co za zmiana.

 

Dla mnie akurat ważniejsza jest wymiana recordera na Mediaboxa niż np. otrzymanie HBO za free. Mediabox jest nieco mniejszy no i ładniejszy. Ma szybszy procesor, więcej pamięci RAM... To normalna rzecz że chcemy mieć w domu coś nowszego. Podobnie jest z innymi rzeczami z życia które wymieniamy co jakiś czas na nowe, lepsze i ładniejsze. Nie wiem dlaczego niektórych to dziwi.

Ja tego nie neguję. Bo dekoder należy się każdemu, jak psu buda. Ale żeby o to "walczyć"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emarti jest naturalna i wcale się nie dziwię, ale po to tu jesteśmy żeby wymieniać się doświadczeniami. Użyłem tego przysłowia, bo wydaje mi się, że jego sensem jest, iż nie należy poprawiać rzeczy dobrych i sprawdzonych ;-) W moim odczuciu taka zamiana, zwłaszcza odpłatnie, ma tylko sens kiedy gwarantuje, że to nowe będzie rzeczywiście lepsze a w przypadku wymiany turbo na media mam wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to, że "ładnie" wygląda o niczym nie przesądza.

 

Nie tylko ładnie wygląda.

*Mniejszy pobór prądu (minimalny ale zawsze; w skali roku uzbiera się)

*Szybszy procesor, więcej pamięci RAM a co za tym idzie stabilniejsze działanie; szybsza zmiana programów

*Wszystkim sterujemy nowym pilotem, który posiada także funckję programowania

*W menu dekodera możemy regulować jasność wyświetlacza

 

Póki co nie spotkałem się z negatywnymi opiniami które być może zdarzają się od kogoś ale to jak ze wszystkim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...