Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odzwoniłem dzisiaj i "podpisałem" następującą umowę:

Universe + 6xC+ +3xHBO + Ultra box Pace 500 na wynajem, całość za 59PLN na 12 miesięcy + HBO GO na 5 mieięcy za 0zł - jestem zadowolony :D

 

A pod jaki numer dzwoniłeś Kolego? Oferty tylko pozazdrościć, gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewny jesteś,że od 1 lutego? Zmiany w ica następują z dniem wejścia w życie umowy.

 

Na początku stycznia przeszedłem na full extra, kanały doszły zaraz po zakończeniu rozmowy, w ica zostało też to samo zmienione, dziś wyskoczyła faktura na dekoderze na 114 zł za wcześniejszy pakiet, full extra będą mi liczyli od 1 lutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedłużyłem umowę z nc+: pakiet universe+ i 6 razy Canal + (na cały rok). Nie brałem od nich dekodera mam swój i żadnych multiroomów też nie brałem, bo mi nie potrzeba. Umowa na 12 m-cy począwszy od lutego, cena bez zmian 49 zł przez 12 m-cy. Oczywiście wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane.

W kwietniu 2013 r. przeszedłem z c+ od nc+ właśnie na takich warunkach u+ + 6xC+ za 49 zł.

To drugi telefon, tydzień temu za to proponowali 99 zł (wtedy wypowiedzenie jeszcze nie dotarło). Dzisiaj pierwsza propozycja 54 zł, ja na to, że poczekam do kwietnia może będzie coś lepszego. Konsultant z pytaniem „pewnie chciałby Pan płacić tyle samo co do tej pory?”, ja na to „oczywiście, że tak”, konsultant: „proszę poczekać skonsultuję się z przełożonym” (oczywiście to ściema z tym przełożonym) i po chwili jest zgoda na 49 zł. Gościu się nawet nie targował, sam naprowadził mnie na dotychczasową cenę 49 zł, tak jakby chciał to po prostu odbębnić i tyle. Jestem zadowolony.

Wiecie z czego jeszcze jestem zadowolony, z tego że już nie muszę śledzić tego tematu przez jakiś dłuższy okres (do następnego przedłużenia umowy), bo ilość postów nie na temat jest ogromna i traci się na to dużo czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do końca sierpnia ale już mnie atakują. Mam jeszcze pakiet z cyfry: silver + multiroom i 6 x canal w cenie 64 pln. Zastanawiam się czy coś jeszcze od nich można wydusić. Na razie proponują to samo na kolejne 12 miesięcy. Mam jeszcze czas więc celowo spuszczam ich na drzewo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że jestem abonentem nc+( U+6C+ z MR za 64 zł) i CP i mogę powiedzieć, że i CP jest tani :D O ile oczywiście wypowie się umowę przy wycofaniu kanałów gwarantowanych. Ostatnio uczyniłem to dwukrotnie i mam 9-mcy( 4+5) za free Premium z MR, później 7 m-cy 89,90. W ciągu ostatnich dwóch lat więcej jestem na darmowym niż płace( 4 wypowiedzenia i negocjacje). Mam dwie platformy zamiast jednej. Ale to dzięki temu forum i naszej wymianie informacji. Jak za zboże płacą Ci co tu nie zaglądają :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbawie was troche. 30 kwietnia ubr. przedluzalem umowe migracja z c+ do nc za kwote 49zl pakiet universal i paczka 6canal wczoraj zadzwonila do mnie mila pani z bok z informacja ze za niedlugo konczy mi sie umowa. Standardowe pytania co ogladam co domownicy ogladaja i mega zart z strony konsultantki dekoder z nagrywarka 500GB pakiet uni plus 6canali na 18 mcy w cenie tylko 99zl plus aktywacja dekodera 49 i dzierzawa 5zl. Zeby bylo malo to na koniec powalajace stwierdzenie mam nadzieje ze oferta pana satysfakcjonuje i zgadza sie pan na nia. Na pytanie ze to jest podwyzka o 100% odpowiedziala ze bylem jednym z pierwszych abo co migrowali i w prezencie dostalem paczke canali. A teraz musze za nia placic 40zl jak chce nadal miec. Przepraszam za brak polskich znakow ale pisze z telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem taką odpowiedź od nc+ na zapytanie o wypowiedzenie Umowy:

 

"Uprzejmie informuję, że wypowiedzenie umowy jest skuteczne, jeżeli zostanie dokonane w formie pisemnej i przesłane listem poleconym na nasz adres korespondencyjny:

 

Platforma nc+

02-100 Warszawa

skrytka pocztowa 8.

 

Pismo powinno zawierać dane adresowe, numer Abonenta, informację dotyczącą rozwiązania Umowy oraz odręczny podpis.

 

Wyjaśniam, że czas oznaczony umowy upływa 30 kwietnia 2014 roku. Ww. pismo powinno zostać zarejestrowane najdalej 31 marca."

 

Wobec tego już można wysyłać wypowiedzenie i prowadzić negocjacje, chociaż Umowa się kończy z końcem kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piotrek1982 pismo gdzie "Niniejszym oświadczam, iż nie zamierzam kontynuować umowy o świadczenie usług nr {numer umowy} i wnoszę o jej rozwiązanie wraz z upływem oznaczonego w umowie okresu jej trwania" możesz wysłać zaraz po podpisaniu umowy czy jej aneksowaniu i nikt Ci nie każe czekać do ostatniej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po roku przerwy

dzis tel po zlozeniu wypowiedzenie

mam silver + 6xC+History HD za 65.99

gosc pyta mnie co mnie interesuje wiec ja silver + 6xC+HBO za 64 (jestem sklonny dac 69) ale chcialem cos targowac

a on na to ze to nie realna oferta wiec podziekowalem i czekam dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbawie was troche. 30 kwietnia ubr. przedluzalem umowe migracja z c+ do nc za kwote 49zl pakiet universal i paczka 6canal wczoraj zadzwonila do mnie mila pani z bok z informacja ze za niedlugo konczy mi sie umowa. Standardowe pytania co ogladam co domownicy ogladaja i mega zart z strony konsultantki dekoder z nagrywarka 500GB pakiet uni plus 6canali na 18 mcy w cenie tylko 99zl plus aktywacja dekodera 49 i dzierzawa 5zl. Zeby bylo malo to na koniec powalajace stwierdzenie mam nadzieje ze oferta pana satysfakcjonuje i zgadza sie pan na nia. Na pytanie ze to jest podwyzka o 100% odpowiedziala ze bylem jednym z pierwszych abo co migrowali i w prezencie dostalem paczke canali. A teraz musze za nia placic 40zl jak chce nadal miec. Przepraszam za brak polskich znakow ale pisze z telefonu.

Jak radośni są konsule z nc+ niech świadczy o tym cytowany wyżej post.

To coraz bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że należy "odpłacać pięknym za nadobne"

Więc do dzieła! Wyślij im powiastkę w postaci wypowiedzenia. Z gorącymi słowami podziękowania.

3maj się! Mocno :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brat zmigrował do nc+ w kwietniu lub maju 2013 roku, umowa na 12 miesięcy. ile wynosi okres wypowiedzenia - 30 dni czy 3 miesiące? pytam bo te dwa okresy przewijają się w regulaminie. wydaję mi się, że jeżeli umowa miałaby się zakończyć z końcem okresu minimalnego, wtedy okres wypowiedzenia jest 30-dniowy. proszę o pewną informację, dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...