Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Crossi napisał(a):

Obecnie dostałem propozycję - pakiet SuperVip+ za 140 zł. Jestem ciekawy, czy dostanę ten pakiet taniej  - konsultant zapewniał mnie, że mniej się nie da. Co o tym myślicie? Czy da się zejść z tym pakietem do ceny np. 110 złotych?

Da się, przedwczoraj przedłużyłem za 110 zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

serdeczna prośba o pomoc. Przejrzałem ostatnie strony i wyłania mi się obraz i wysokich cen i pewnej stagnacji. Nie wspomnę o nieczytelnej dla mnie ofercie C+ - przeglądam ją co jakiś czas - jest mało czytelna, ceny niewąskie a oferta z pakietyzowana tak, aby płacić o wiele więcej niż kiedyś. Obecnie posiadam:

  • Nowy Start + - 9,99 zł
  • Canal + - 25 zł
  • Filmbox Pack - 5 zł
  • Najem wifi premiumbox+ i dysku - 0 zł
  • Całość - 39,99 zł, umowa do końca stycznia 2025 roku.

Konsultant w ramach przedłużenia umowy zaproponował to samo co teraz (z tym że miałbym Canal+ 4K) za 50 zł.

Dopytałem o Ligę Mistrzów - razem wyszłoby 70 zł, lub 65 zł bez Filmboxa.

 

Po przejrzeniu komentarzy dochodzę do wniosku, że rozsądnym będzie przejście umowy na czas nieokreślony, wtedy cena wzrosłaby tylko dla Nowego Startu na 13,99 zł. Proszę poprawcie mnie, że są inne, lepsze możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, k05 napisał(a):

 to chyba najlepszym rozwiązaniem będzie pozostawienie umowy na czas nieokreślony. 

Jeszcze porozmawiam z konsultantem, ale przejście umowy na czas nieokreślony to dzisiaj chyba opcja nr 1. Dzięki:)

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Przejście umowy na czas nieokreślony" fajnie ale co kiedy teraz, gdy umowa jest do końca grudnia w "płatnościach" widzę skok od stycznia o 60zł!!!
Czy w ogóle zmieni mi się ta prognoza - nie wiem, miesiąc do końca aktualnej lub po wysłaniu wypowiedzenia? Bo w moim przypadku przejście na czas nieokreślony wybitnie nie jest niewielką dopłatą :(

Pozostaje jak u kolegi @Wojtas cisnąć do samego końca, aż dadzą to co teraz najwyżej doliczą jakieś 5 zł za fatygę co miesiąc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mikio napisał(a):

Cześć,

serdeczna prośba o pomoc. Przejrzałem ostatnie strony i wyłania mi się obraz i wysokich cen i pewnej stagnacji. Nie wspomnę o nieczytelnej dla mnie ofercie C+ - przeglądam ją co jakiś czas - jest mało czytelna, ceny niewąskie a oferta z pakietyzowana tak, aby płacić o wiele więcej niż kiedyś. Obecnie posiadam:

  • Nowy Start + - 9,99 zł
  • Canal + - 25 zł
  • Filmbox Pack - 5 zł
  • Najem wifi premiumbox+ i dysku - 0 zł
  • Całość - 39,99 zł, umowa do końca stycznia 2025 roku.

Konsultant w ramach przedłużenia umowy zaproponował to samo co teraz (z tym że miałbym Canal+ 4K) za 50 zł.

Dopytałem o Ligę Mistrzów - razem wyszłoby 70 zł, lub 65 zł bez Filmboxa.

 

Po przejrzeniu komentarzy dochodzę do wniosku, że rozsądnym będzie przejście umowy na czas nieokreślony, wtedy cena wzrosłaby tylko dla Nowego Startu na 13,99 zł. Proszę poprawcie mnie, że są inne, lepsze możliwości.

@mikio Możesz przejść na czas nieoznaczony lub negocjować po złożonej rezygnacji o pakiet Relax+ za 15 zł/m, CANAL+ za 25 zł/m, FilmBox za 5 zł/m, Najem WiFi PremiumBox+ z dyskiem za 0 zł/m.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejście na czas nieokreślony opłaca się tylko przy niskich pakietach.  

Niekoniecznie. Ja mam w ofercie wszystko wraz z Viaplay oprócz kanałów france i ligi mistrzów. Płacę 153. Pierwsza prognoza na nieoznaczonym wzrasta mi do 158. Nie mam pojęcia czy w ogóle zawracać sobie głowę na przedłużenie umowy, czy zostać na nieoznaczonym. Poradzi ktoś ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział w ten sposób, że przejście na czas nieoznaczony opłaca się tym klientom, którzy mają najmniej zrabatowane oferty. Im oferta jest bardziej zrabatowana, a klient ma udzielone większe ulgi, tym będzie płacił więcej na czasie nieoznaczonym, gdy mu te ulgi znikną. Zatem, jeśli ktoś dba o to, by płacić jak najmniej i negocjuje nowe umowy na wypowiedzeniu, to nie opłaca mu się przechodzić na czas nieoznaczony, bo wtedy ten skok finansowy będzie dla niego bardziej odczuwalny 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do każdej przedłużonej umowy jest dostarczony komplet dokumentów w których jest jasno określone czy i o ile drożeją poszczególne składniki pakietu. Są pakiety których cena na umowie nieokreślonej rośnie o kilka złotych. Inna sprawa jest z "dodatkami". W jednych cena się nie zmienia np paczka C+ a inne wskakują na standardowe ceny jak np. C+4K czy Filmbox. Piszę oczywiście na podstawie własnej umowy. Każdy może mieć inaczej.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są uwzględnione. U mnie doliczało 4 zł za pakiet Optimum i 15 za Filmbox. Po zleceniu wyłączenia Filmboxów prognoza została zaktualizowana. Trzeba oczywiście pamiętać również o ewentualnej dzierżawie za dekoder czy dysk. W moim przypadku na nieokreślonej umowie mam nadal za 0zł.Nie wiem czy wszyscy tak mają, dlatego odsyłam do regulaminów na swoim koncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Arne Slot napisał(a):

Ja bym powiedział w ten sposób, że przejście na czas nieoznaczony opłaca się tym klientom, którzy mają najmniej zrabatowane oferty. Im oferta jest bardziej zrabatowana, a klient ma udzielone większe ulgi, tym będzie płacił więcej na czasie nieoznaczonym, gdy mu te ulgi znikną. Zatem, jeśli ktoś dba o to, by płacić jak najmniej i negocjuje nowe umowy na wypowiedzeniu, to nie opłaca mu się przechodzić na czas nieoznaczony, bo wtedy ten skok finansowy będzie dla niego bardziej odczuwalny 😉

 

Tak właśnie jest u mnie, stary klient to i oferta była adekwatna do wieku i umiejętności negocjatorskich :)
Myślicie, że negocjacje mogą utrzymać lub niewiele zwiększyć aktualny pakiet z pełnymi zniżkami na dwa dekodery, dysk i mr... czy powoli się przyzwyczajać do odpuszczenia oferty?
Mogę tylko podejrzeć kwotę na rachunku za miesiąc kiedy oferta przejdzie na nieokreśloną i jeszcze się zastanawiam czy nie było błędem włączenie MP w tym miesiącu bo cena za pakiet mi wzrosła.
Teraz ciekawym od jakiego pułapu będą mnie grilować :)  .... włączyłem pakiet 02.10 i jest mus za 11 zapłacić ale kiedy mam rezygnować? W listopadzie czy nawet dzisiaj bo i tak będzie działać do końca listopada...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pawel napisał(a):

Są uwzględnione. U mnie doliczało 4 zł za pakiet Optimum i 15 za Filmbox. Po zleceniu wyłączenia Filmboxów prognoza została zaktualizowana. Trzeba oczywiście pamiętać również o ewentualnej dzierżawie za dekoder czy dysk. W moim przypadku na nieokreślonej umowie mam nadal za 0zł.Nie wiem czy wszyscy tak mają, dlatego odsyłam do regulaminów na swoim koncie.

W którym dniu można najszybciej porezygnować z opcji dodatkowych przed przejściem na  nieoznaczoną umowę ,żeby nie naliczyło do rachunku za dany miesiąc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie prognozy płatności są zawyżone na kolejne miesiące o 10 zł jednak w bieżących miejscach wpada juz poprawna cena. C+ twierdzi ze to przez znizki 5zl za marketing i 5zl za terminową płatność które są doliczane w prognozach. To czysta bzdura bo od lat tak nie było i w dodatku ktoś tutaj też pisał o tym samym problemie jednak kwocie bodajże 13zł więc nijak ma się to do zniżek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, 83pawel83 napisał(a):

W którym dniu można najszybciej porezygnować z opcji dodatkowych przed przejściem na  nieoznaczoną umowę ,żeby nie naliczyło do rachunku za dany miesiąc?

Opcje dodatkowe wyłączasz w dowolnym momencie. Trzeba to zrobić oczywiście w trakcie trwania umowy na czas oznaczony, wskazując datę wyłączenia opcji taką z jaką kończy się umowa.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie umowę mam do końca miesiąca, wypowiedzenie poszło.

Obecnie mam:

Extra z Canal+ 4k

HBO z Max 

Netflix 4k

Eleveny

Płacę 138 PLN.

 

Pytanie brzmi, za ile mogę dostać:

1. sam pakiet Extra?

2. Extra z Canal+ 4k

3. Extra z Canal+ 4k + HBO Max.

🤔

Edytowane przez esc_987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Znajomemu kończy się umowa i prosił o pomoc w negocjacjach, dlatego pomyślałem, że poproszę Was o radę 🙂

 

Obecnie ma:

Superpremium+4K - 109,99 zł

Mistrzowska Piłka - 0 zł

Viaplay - 0 zł

BBC Player - 0 zł

Multiroom Standard - 15 zł

Najem G9SE_dysk 500GB D8 S1 - 5 zł

Najem dysk - 5 zł

Najem 4K Ultrabox+ - 0 zł

SUMA: 134,99 zł

 

Chciałby uzyskać (i czy jest to możliwe?):

SuperVIP+ - 100 zł

Super Sport - 20 zł

Viaplay Medium - 10 zł

BBC Player - 0 zł

Multiroom Standard - 15 zł

Najem G9SE_dysk 500GB D8 S1 - 0 zł

Najem dysk - 0 zł

Najem 4K Ultrabox+ - 0 zł

SUMA: 145 zł

 

Będę bardzo wdzięczny za pomoc 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwonili do mnie i zaproponowali ofertę za:

 

Obecnie mam:

 

Extra z Canal+ - 79,99 zł

Eleven Sport - 11,90 zł

Viaplay - 0 zł

Movies Fun - 0 zł

Multiroom Standard - 0 zł

Najem 4K DUALBOX+ - 5 zł 

Najem Dysk PVR 500GB - 5 zł

Liga Mistrzów stara - 0 zł (obecnie już jej nie mam)

 

Płacę obecnie: 101,89 zł

 

Zaproponowali za to samo

bez VIAPLAY- 123 zł

 

ILE REALNIE MOGĘ OSIĄGNĄĆ ZA TO BEZ VIAPLAY ?

 

Umowa do końca października 2024 r. Wypowiedzenie wysłane.

 

Facet na infolinii powiedział że jak się nie zgodzę dzisiaj to zamykają moją umowę i już nie będą dzwonić. Blef czy prawda ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.09.2024 o 10:35, Erni80 napisał(a):

Witam, umowa do 30.11.24

 

Moja obecna oferta:

 

Nowy Entry+ z Canal+ - 50zł

Eleven Sports - 10 zł

Viaplay - 0zł

Hustler HD - 4,99 zł

Ultrabox 4K z dyskiem - najem 10zł

 

Razem - 74,99 zł

 

Ogólnie to interesuje mnie sport , więc oferta mogłaby zostać + Liga Mistrzów ale bez tego XXX , wciśnięty jako bonus a potem zapomniałem zrezygnować po 6 miesiącach i tak został.

Oferują mi za podobny pakiet z Ligą Mistrzów za 84,00 zł bez tego Hustlera. ( telefon kilka razy był ale chyba nie z DUK ) wypowiedzenie nie wysłane jeszcze. Można mailem?, jest jakiś gotowy formularz?

 

Chciałbym mieć dodatkowo TVN24 ale czy przy opcji sportowej jest to możliwe? 

Czy jest szansa na Ultrabox 4K z dyskiem za 0zł?

 

Jestem w stanie 90 zł max zapłacić, co można w tej kwocie wywalczyć? przy czym sport musi być pełen pakiet.

 

Dostałem ofertę wszystko to samo z Ligą Mistrzów oprócz Hustlera za 77,00 zł plus Ultrabox 4K z dyskiem za 5 zł = 82,00 za całość - dobra oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też dzwonili mam umowę do końca stycznia miałem do tej pory 126.88 zł a chcą żebym placil 136  bez viaplay i bez ligi mistrzów a miałem extra z Canal Plus  eleven HBO ale za to chciała dać mi taką promocje że będę mógł oglądać jak było Canal Plus go wcześniej ale zapomniała że wyłączyli w dekoderach znaczy nie na wszystkich jest taka możliwość na moim nie ma a dekodera nie chcą wymienić za free znaczy niby mi się należy ale jak się udałem do punktu to już nie i oczywiście reklamacji nie uznali na mistrzowska piłkę tak że porażka wysyłam wypowiedzenie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...